Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Łooo, konkretne!

Chociaż drogie jak diabli. Ale może z jeden oddział sobie walnę :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Tutaj też w miarę fajne pieski po 3,5Ł :

http://www.heresyminiatures.com/hellbeasts.htm

albo te:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wymyślił coś jak zastąpić Furie? Akurat ze skrzydłami nie ma problemu, gorzej z bazą. Nowe demonetki średnio pasują.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skrzydła mam HassleFree, nie ma strachu. Ale z bazą faktycznie słabo :/

Psy super, dzięki za namiar. Spróbuję ponapierać jakiegoś dostawcę Heresy :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl


Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kapitalny, żeby chociaż raz zagrać na takiego papcię.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jak z Aliena :P

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Poszukuję rąk z kleszczami kraba do modelu Strażnika Tajemnic. Czy możecie mi powiedzieć czy jakiś model ma łapy na tyle duże, że pasowały by do modelu wysokości 8,5 cm?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Rainhold pisze:Poszukuję rąk z kleszczami kraba do modelu Strażnika Tajemnic. Czy możecie mi powiedzieć czy jakiś model ma łapy na tyle duże, że pasowały by do modelu wysokości 8,5 cm?
plastikowy spawn, niestety w jednym pudelku (2 spawny) jest tylko jeden szpon

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ewentualnie jakieś części modeli z WH40K do tyranidów. Mam gdzieś takie szczypce. Trochę krótsze niż takie "slaaneshowe", ale za to na ramionach o długości, która powinna byc odpowiednia. No i pokonwertować zawsze się da, bo to plastik.

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

http://www.coolminiornot.com/205589

Greater Daemon of Czincz ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie uważacie że obecne mortalowe psy są 666/10 i po odpowiednio czerwonym malowaniu mogą z powodzeniem robić za flesh-kundle? :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Uważamy;)

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Rainhold pisze:Poszukuję rąk z kleszczami kraba do modelu Strażnika Tajemnic. Czy możecie mi powiedzieć czy jakiś model ma łapy na tyle duże, że pasowały by do modelu wysokości 8,5 cm?
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 214&t=4004 :twisted:

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Nie uważacie że obecne mortalowe psy są 666/10 i po odpowiednio czerwonym malowaniu mogą z powodzeniem robić za flesh-kundle? Very Happy
Uważamy;)
Mów za siebie, ja się nie zgadzam :wink:
Dzisiaj dopiero miałem tego pieska w ręce i jest dwukrotnie mniejszy od psa khorna. Na dodatek psy Khorna mają swoje charakterystyczne, wachlarze/błony. Ten element można by skonwertować do psów śmiertelników.
Tak jak już mówiłem, znacznie widać różnicę w wielkości.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

5 edycyjne flesh houndy nie maja błon/kołnierzy i tez się fajnie prezentują :wink:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Tomash pisze:Nie uważacie że obecne mortalowe psy są 666/10 i po odpowiednio czerwonym malowaniu mogą z powodzeniem robić za flesh-kundle? :D
dla mnie to prox

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Czyli zasadniczo jeśli coś nie jest akurat tym produktem GW zrobionym pod akurat tę jednostkę, to jest proxem?

Sorry, Thurion, ale to turbobzdura.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Tomash pisze:Czyli zasadniczo jeśli coś nie jest akurat tym produktem GW zrobionym pod akurat tę jednostkę, to jest proxem?

Sorry, Thurion, ale to turbobzdura.
nie, jezeli wystawiasz plewnego malutkiego pieska (bo te psy naprawde male) jako 2W 4T psa khorna to wtedy to jest prox, nawet jesli go pomalujesz na seledynowo pomaranczowo ;)

jezeli dorobisz obroze, rogi, znaki khorna, dowalisz go jakimis luskami czy dodasz im masy to wtedy jest to flesh hound ;)

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Tego pieska rzeczywiście da się tak skonwertować jak napisał thurion. Jednak dla mnie szkoda zachodu na coś takiego, jest to za mała figurka :wink:
Mam najnowsze metalowe pieski i uważam że to bardzo ładne modele i niczego im nie brakuje.
Jedyne figsy jakie podmieniłem to ghule ze skrzydełkami harpi udające furie 8)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Tomash pisze:Nie uważacie że obecne mortalowe psy są 666/10 i po odpowiednio czerwonym malowaniu mogą z powodzeniem robić za flesh-kundle? :D
czy jesli wezme erranta i go odpowiednio czerwono pomaluje to wyjdzie z tego chaos knight? tu jest tak samo ;)

ODPOWIEDZ