My Druchii z Naggaroth! Przedstawmy się nawzajem.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
-Gotrek-
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Re: My Druchii z Naggaroth! Przedstawmy się nawzajem.

Post autor: -Gotrek- »

http://www.osmiornica.info/phpBB2/

Klubowe forum. Zapraszamy. Przyda się w Łodzi dobry gracz DE.
'Blowjob is better than no job'- Jenna Jameson on the economic crisis

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Yudokuno pamiętasz malowanie stołów na Giszowcu?;)
:mrgreen:

a w Łodzi masz Ośmiornicę - zajefajna ekipa, z medalikami na golden ketach :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

jeśli to temat o przedstawianiu się to i ja się przedstawię

jestem z kamelot Poznania

dark elfy zbieram od 7 edycji z powodu na bardzo ładne figurki i niespotykany w innych armiach klimat

armia ta rzuciła mi się pierwszy raz w oczy kiedy grałem w lotra w bardzie, zobaczyłem batlowców i zaciekawiła mnie powalająca figurka hydry ( już tej nowej )

wtedy popytałem się graczy co to za armia i poprosiłem o kilka lekcji
po wyczerpującym opisie i kilku lekcjach grania DE obejrzałem w internecie inne armie i żadna nie równała się z DE

pozbierałem kasiorke i dumny z siebie zakupiłem "wielkie pudło pełne plastiku" ( batalion de ) i kawałek połyskującego srebrnego metalu ( czarodziejka )

teraz mam armię na około 1500, a zbliżają się większe imieninowe zakupy ( czarodziejka, assassin, chariot i hydra )

polecam wszystkim tą armię i nie zgadzam się z tymi, którzy mówią, że jest to armia którą idzie się bezmyślnie do przodu, bo trzeba się wysilić żeby wygrać bitwę z doświadczonym graczem

pzdr kamelot 8)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Kamel
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Kamel »

Witam !

Jam jest Kamel - dumny wychowanek Rogatych Szczurów z Gorzowa :P Miałem sporą przerwę od grania w WFB i śmiało mogę powiedzieć teraz, że moja wiedza nie jest wiele większa od początkującego gracza bowiem totalnie nie orientuje się w tej 7 ed. :P

Battlem zainteresowałem się jakieś 5 lat temu i właśnie do gustu przypadły mi DE z jednego, prostego powodu: najpiękniejsze figurki jakie do WFB mogły powstać ! :D Na dodatek patrząc ostatnio na te nowe modele zwłaszcza CoK dosłownie się w nich zakochałem. Następnym wielkim plusem tej armii moim zdaniem jest niesamowita historia, która daje bardzo wiele możliwości złożenia rozpiski, która z jednej strony będzie powalać klimatem, a z drugiej i ugrać nią coś można :)

Pozdrawiam
Kamel
"Największa ofiara- to ofiara z własnej woli." - Św. Maksymilian Maria Kolbe

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Przepraszam za nekromancje ale jako, że udało mi sie odebrać ukochanej armie DE (odkąd ją zobaczyłem to mi sie marzyła) to chciałem sie przywitać. Dzisiaj była pierwsza bitwa DE i powiem wam, że super mi sie nimi grało mimo iż dostałem wklepy (ahhh te kości :evil:). Nasza Hag Queen na pewno mi przegraną i nekromancje wybaczy bo Khaine mi świadkiem nie ma Dreadlord'a o mroczniejszej niż moja duszy :twisted:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Lokalizacja: Gotham City
wybaczam, Batmanie :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Yudokuno pisze:
Lokalizacja: Gotham City
wybaczam, Batmanie :mrgreen:

Ejj ja sie na tej bajce wychowałem (no i filmach) :P

A jak już to nie Batmanie tylko Człowieczku Nietoperku ;) (po czeskiemu jakoś tak fajniej :D)
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

O mój Boze !!!!! :roll:

Ale i tak witam w szeregach prawdzwego zla :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Witają Wasi lepsi "bracia". Gnieciemy system i cały Naggaroth ;)
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ty sie tą dzisiejszą wygraną tak nie ciesz bo ja dokupie (czyt. dorekrutuje oddziały) i wtedy wgniote te Twoje pedały (czyt. HE) w ziemie. A raczej zniewole :twisted:

Hag Queen przepraszam za spam ale HE nienawidze najbardziej na świecie i nie pozwole sie temu zdrajcy tu bezkarnie przechwalać!


P.S. Eltharion słyszałeś o czymś takim jak poczucie humoru? :P
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Dark Knight pisze:Ty sie tą dzisiejszą wygraną tak nie ciesz
Nie ciesze się, przyzwyczaiłem się do tego, że gniote DE :wink:
Dark Knight pisze:pedały
"Przyganiał kocioł garnkowi" - ta sama krew
Dark Knight pisze:A raczej zniewole
Zapraszam :wink:

Sorki za odbieganie od tematu, zmykam z topicu, chciałem sobie tylko z Dark Knightem miło pokonwersować. Pozdrowienia dla mrocznego kuzynostwa.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2009, o 06:43 przez Ukalez, łącznie zmieniany 1 raz.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Witam Was moi bracia!
Mroczne Elfy jest to moja pierwsza armia, z jaką miałem do czynienia w systemie WFB. Gram już od około 3 miesięcy, więc niedługo. Przed zakupem armii bez namysłu wybrałem DE, gdyż inne armie nawet im do pięt nie dorastają. Po przeczytaniu AB stałem się gorliwym wyznawcą Khaina i bezgranicznym sługą Wiedźmiego Króla. Druchianie! Pokażmy światu co możemy zrobić! Zacznijmy rzeź!

Mroczny Lord Rasti z Har Ganeth.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2009, o 14:58 przez Rasti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Jaka pompatyczna przemowa Mroczny Lordzie Rasti :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Dark Kaczuszka na powitanie dostaje żółtą kartkę. Osobiste porachunki załatwiamy w osobistej piaskownicy- to nie nasz cyrk i nie nasze małpy.
Garg - przełknij, nie wypluwaj. Mówię oczywiście o komentarzach :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Yudokuno pisze:Dark Kaczuszka na powitanie dostaje żółtą kartkę. Osobiste porachunki załatwiamy w osobistej piaskownicy- to nie nasz cyrk i nie nasze małpy.
Garg - przełknij, nie wypluwaj. Mówię oczywiście o komentarzach :mrgreen:
A mogę najpierw przeżuć ? :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Styku
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Styku »

Witam.

Bez patosu :-)

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

A to ja też witam.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

To ja tez się przywitam :
Witaj !!
Zapraszamy do rozgrzewającej kompieli w kotle krwi ( :lol2: )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Witam wszystkich mrocznych braci którzy dołączyli do "ciemnej strony mocy" :D

Eltharion.. albo weź zmień nicka, wyznanie i zostań tu na stałe, albo przestań spamować w tym przeklętym Naggaroth i zachowój się jak na HE przystało.. a teraz znikam zanim jakaś wiedźma mnie dopadnie :wink:

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Proch pisze:Witam wszystkich mrocznych braci którzy dołączyli do "ciemnej strony mocy" :D

Eltharion.. albo weź zmień nicka, wyznanie i zostań tu na stałe, albo przestań spamować w tym przeklętym Naggaroth i zachowój się jak na HE przystało.. a teraz znikam zanim jakaś wiedźma mnie dopadnie :wink:
"And your transformation to the Dark Side will be complete" :twisted:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

ODPOWIEDZ