Kolejne DE :D

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mika
Wałkarz
Posty: 97
Lokalizacja: kreuzburgs elites
Kontakt:

Kolejne DE :D

Post autor: mika »

Po arenie mam zamiar zabrac sie w koncu do mojej kochane i przede wszystkim pierwszej milosci w swiecie warhammera. Tak lekko z piec lat nie gralem, ale zapal do powrotu jest :)

W kazdym razie w jaki sposob potraficie zmiescic w rozpie wszystko co chcecie? Jeeez, pierwsza proba wziecia jednostek ktore mi sie podobaja i to rezygnujac z lorda coby taniej bylo zsumowala sie do jakis 3 tysiecy punktow...

Stanelo narazie na tym :

Characters
Czarodziejka - lvl 3
Lifetaker
Seal of Ghrond
Tome of Furion
Dispel Scroll

Battle Standard Bearer
Lanca, Heavy Armour, Shield, Cold One
Pedant of Khaeleth
Null Talizman

Assasin
Dodatkowa Bron
Rune of Khaine
Touch of Death
Dark Venom

Core
10 Kusznikow z tarczami
2x 5 Harpii
20 Spearmenow z FCG
6 Dark Riders z Kuszami

Special
12 Witch Elves - FCG
Banner of Murder
Manbane
12 Black Guards - FCG
Banner Of Hag Greaf
Null Stone
6 Cold One Knights - FCG
Ring of Hotek

Rare
2x Bolt Thrower
Hydra

Wychodzi jakies 2219. Nie wiem co dac za pozostale punkty. No i nie wiem skad ten format 2250? Za moich czasow gralo sie albo na 2k, albo na 2.5k ;)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

wywal tarcze z kusznikow i 6ego DR i bedziesz mial pts na 3cie harpie np...przydaja sie!

P.S: a z tym co chce a moge na dane pts to rzeczywiscie problemo ;)

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

jak dla mnie to witchki teraz doskonale współgrają z kociołkiem...a może weź go? - bsb i tak przecież nie stracisz...moze kosztem tej czarodziejki -sama niewiele ugra i zostanie pkt pewnie na jeszcze jakiegos herosa ktorego mozna generalem zrobic

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

DQ moze byc Gienkiem. Tarcze na kuszach bym zostawil, wyalił bym jednego DR sztandar z wiedzm i muzyka i masz pts na nowe harpie. A tak przy okazji nie bedziesz miec zadnych skrolli i kazda czarujaca armia Cie zje.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
mika
Wałkarz
Posty: 97
Lokalizacja: kreuzburgs elites
Kontakt:

Post autor: mika »

Kociolka nie lubie, a trzecie harpie chyba nie sa potrzebne. Juz o wiele bardziej wolabym shadow wrzucic. Mam 30 wolnych punktow. Musialbym wywalilic sztandarowa wraz ze sztandarem z wychek, to da mi jakies 35 pts. Do tego jak juz nie beda mialy sztandaru to i z muzyka mozna zrezygnowac, wiec 40 pts. Razem 70. Nadal za malo na scoutow, a i sztandaru z wyczek nie chcialbym stracic. Jakies pomysly jak tych scoutow wrzucic?

Btw, tarcz nie wyrzuce, raz, ze mam juz modele z tarczami, a dwa, ze jak dla mnie to tarcze na kuszac sa obowiazkowe.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

DR to 23 + 40 za sztandar z wiedzm i muzyk, 31 ptk. wolnych = 94 pts. masz na 5 shade z gw lub na piatke z AHW i muzykiem w wiedzmach.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
mika
Wałkarz
Posty: 97
Lokalizacja: kreuzburgs elites
Kontakt:

Post autor: mika »

Hmm...a jakby tak zrezygnowyc z kusznikow i jednych harpii (ktorych i tak jeszcze nie mam) na rzecz dokokszonych shadow?

Moze takie cos?

Bohaterowie
Czarodziejka - 325 pts.
Tome, Scroll, Lifetaker, Seal of Ghrond

Master - 172 pts.
BSB, Pedant, Lanca, Heavy A., Tarcza, Cloak, Cold One

Assasin - 161
Rune of Khaine, Touch od Death, Dark Venom, druga bron

Core
20 Spearmenow - 155 pts.
FCG

12 Corsarzy
- 155 pts
Sztandarowy z Sea Serpent Standard
albo drugi oddzial wloczni, ale chcialbym tez corsarzy wykorzystac.

5 Dark Riders - 110 pts.
Kusze

5 Harpii - 55 pts.

Special
6 Coldow - 219 pts.
Sztandarowy Dread Knight z Ring of Hotek

12 Black Guards - 205 pts.
Sztandarowy z Banner of Hag Greaf

12 With Elves - 155 pts.
Wiedzma z Manbane

9 Shades - 162 pts.
Dwureczne bronie

Rare
Hydra - wiadomo

2x Bolt Thrower - tym bardziej ;)

2249 pts.

Czarodziejke myslalem wrzucic do shadow, ale niestety braklo mi na Chempiona.

Generalnie ta wersja mi sie chyba bardziej podoba, ma duzo roznorodnych oddzialow ktore mysle ze beda ze soba dobrze wspoldzialac.

Przy okazji pytanko - jesli Assasin (czy jakikolwiek inny bohater) bedzie w korsarzach to rowniez bedzie podlegal zasadzie frenzy? Jak na moj gust tak, bo beda wtedy czescia oddzialu a to oddzial dostaje frenzy.

W kazdym razie co sadzicie panowie szlachta teraz?

Moze zaznacze ze to nie jest do gry turniejowej, bo na turnieje w WFB jakos mnie nie ciagnie, od tego mam 40k :)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

zrezygnuj z dwóch widm( bo 9 to i tak za dużo) i dołóż 3 korsarzy. Ściągnąłbym Fcg z włóczników, ale tylko pana i dał muzyka do DR i korsarzy.A jeszcze jedne widmo i pokąbinuj ,aby każdy oddział miał muzyka
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
mika
Wałkarz
Posty: 97
Lokalizacja: kreuzburgs elites
Kontakt:

Post autor: mika »

Toc przecie po to wszystko cialem jak sie dalo by tach shadow wrzucic, a Ty mi mowisz zeby je zmniejszyc? ;)

Imho najlepiej beda dzialac wlasnie w dziewiatke, przynajmniej ludziom tutaj sie tak sprawdzaja. A muzycy sa przereklamowani ;P

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Najlepsze są 6 badz 8. Ja na twoim miejscu szukał bym ptk na jeszcze jedne harpie bo jednak latające cory za 55 ptk. są świetne.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ