Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Re: Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

Post autor: Asassello »

jak będę miał chęci to poszukam w RB/ FAQ tego kawałku.
Ale ja bym dwa razy nie pozwolił obniżyć M swoim WL :D
Obrazek

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Jasna sprawa. ;)

Pytanie czy to jest możliwe.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nie ma żadnego zapisku o tym, że 2 takie same czary się nie kumulują. Jest natomiast zapis, że 2 czary się kumulują :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
loboba
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: loboba »

KayolPixel pisze: c)prócz signature spells, magowie nie mogą znać tych samych czarów. Jeżeli zdublujesz czar to ten czarodziej który drugi raz wylosował ten sam czar może zamienić go na inny którego nie zna.
Hmmm jeżeli arcymag 4 lvl zna 4 czary oraz ma srebną różdzke czyli zna 5 czarów a wiezmiemy go z domeny światła no i weźmiemy drugiego małego maga na lvl2 i on też zna 2 czary także z jednej domeny jest 6 czarów to oni w sumie mają 7 więc jak magowie nie mogą znać tych samych czarów ???
Jak to rozwiązać ? inna domene trzeba brać ? a jak tych magów z światła jest trzech ?

Czemu to takie poplątane ? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Zerówki się mogą powtarzać więc się nic nie marnuje.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Będę za niedługo grał z Krasnoludami i takie pytanko: Czy nasi Wl (oczywiście jak dojdą) to dadzą sobie z nimi radę? Martwi mnie ich ciężki pancerz i niektóre runy. Czy słusznie się obawiam czy też raczej powinienem dać sobie z nimi radę?
PS:Czy runy da się ściągać Zniszczeniem Vaula?
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Vaul ściąga wszystkie runy z danego przedmiotu. Z maszyn nie możesz usuwać run. Polecam lory light/heaven. Birona na wl i już jesteś przy nich;) Choć dobrze poprowadzony smok też daje rade przeciw df, choć niestety już nie dają runy z flemingiem na działo :wink:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Jak smok bez ogromnego ryzyka da radę na dwarfy?

Gracie rozpami "uniwersalnymi" czy też się sajdujecie?
Jak to drugie i chcesz poczarować to BoH obowiązkowo (nawet jesli to Euro). Jak nie chcesz czarować to BSB+Noble generał stykną ;) reszte w WL. 3 pełne oddziały i zmiatasz dwarfy.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Smok dawał mi radę jak kolega miał na dziale i katapie rune z płonącymi atakami, a w poprzedniej mecie gdy było jeszcze mało kowbojów, to krasnale dosyć często tej runy używali;) ale tak jak pisze, to było w poprzednim sezonie.
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Wszystko popsuły te dwa ogólnodostępne i tanie przedmioty dajace warda na ogień :(
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

A co zmieniał Ward 2+ na Ogień, skoro chronił lepiej tylko Jeźdźca, a sam Smok i tak obrywa bez żadnych ochron? :?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

masz nieaktualne informacje...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Tzn?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

ward pochodzacy ze zbroji przechodzi na mounta, czyli Dragon Armour i Dragon Helm chronia smoczki, nie wiem jak jest z talizmanem...?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

To że Dragon Armour to już rozumiem, bo jak teraz czytam opis, to jest napisane "... and its mount ...", ale skąd Dragonhelm to ma?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Azurix pisze:skąd Dragonhelm to ma?
Nie ma
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

No własnie. Mi też się zdaje, że dragonhelm nie daje smoczkowi warda, tylko nasze zbroje są tak wyjątkowe :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

moze jakis faq? w kazdym razie kowboje jezdza na malych mountach wiec nie ma to znaczenia wiekszego...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Gucio
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: Gucio »

Warto inwestować teraz w HE? Czy lepiej poczekać na nową edycje (jednak figsy będą wtedy droższe :<)...
A może są jakieś jednostki które na pewno warto kupić bo i tak będzie się ich używać? (Poza bohaterami ofc :D)

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Semi pisze:ward pochodzacy ze zbroji przechodzi na mounta, czyli Dragon Armour i Dragon Helm chronia smoczki, nie wiem jak jest z talizmanem...?
a wiec twierdzisz ze jezeli naloze zbroje dajaca 4+ warda to mam warda ja i smok? fajnie, szkoda ze to niemozliwe. Warda na ogien daje tylko i wylacznie dragon armor i jest to wyraznie przy nim napisane, przy innych tego typu przedmiotach nie ma tego zapisku
@Wendigo
z nowym AB bedzie wielka niewiadoma az do naprawde pozadnych skanow, wiec trodno teraz o spekulacje.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Zablokowany