World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ale nie zaprzeczysz, że jabłko popularniejsze, tym bardziej w Polsce :roll:

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

MAM PYTANIE POMOCY !! Wyskakuje mi jakiś realm po loginie i nie moge nic zrobic bo pisze realm a potem mi jakieś okienko pvp normal itp nieważne co nacisne mam puste okno i nie moge wybrac swojej postaci ani grać pomocy

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

widocznie server na którym grałeś był chwilowo wyłączony lub restartowany i wtedy gra kieruję cię do listy wyboru serverów. pamiętaj również o server savie co środe rano.wszystko pisze w okienku przy starcie gry :p

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

Ale to było po loginie jeszcze przed wyborem serwerów nie wiem

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

WoW JEST najlepszym MMORPG jeżeli chodzi o rozbudowanie, fabuła też nie jest zła lecz moim zdaniem jest lepsza w Warhammer online. Joke's nie za bardzo wiem o czym piszesz zapodaj tu screena to pomoge ;].

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

już spoko może jakaś przerwa techniczna ale dzieki za zaoferowaną pomoc ale nie skorzystam :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Fabuła w WoW była nawet dobra na początku, niestety im dalej tym gorzej....
teraz już jest tragiczna :-\

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

mam dwarf huntera na 9 gra mi się bardzo podoba poznalem fajnych ludzi z różnych krajów wciąga to chyba wada i zaleta super zrobiona A co Myślicie o tym dodatku co światło dzienne ujrzy za 3 dni ?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Dalej ten sam grind, 6-sciogodzinne rajdy, jeszcze większe zapomnienie inst sprzed TBC, jeszcze większe skopanie lore Warcrafta.

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

nic dodać nic ująć ;]

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

możliwe ale ja uwielbiam zarwać nockę na raidziku z wiarą
( właśnie gromadzę mane ( pepsi ) i life ( leisy) na nocke :p

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

I to jest wielki minus WoWa, wchodząc do gry na 30-60 minut dziennie nic nie jesteś w stanie osiągnąć
a takim WARze chociażby można wejść na chwilkę, zagrać sobie bez problemu kilka scenariuszy, zrobić Public Questów, nawet zdobyć keepa.
WAR jest bardziej casual-friendly, podczas gdy WoW promuje no-liferów.

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

Dlatego ty jako wolny człowiek masz wybór.
A to że więcej ludzi woli wow'a ...

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Teofil pisze: A to że więcej ludzi woli wow'a ...
porownywac gry gdzie jedna miala premiere kilka lat temu a druga kilka miesiecy temu...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Teofil wpieprzaj łajno! miliony much nie mogą się mylić !! :wink:

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

Artein oj żal mi cię żal mogę się założyć że nigdy nie grałeś w Wowa a ja grałęm w WAR i mam porównanie Wow jest świetny, grywalność ma świetną może wciągnąć na długie godziny każdego dnia i po ukończeniu 70 lvl gra się też zaczyna wielkie miasta cały świat żyje, rajdy wydarzenia! a w WAR są narazie długie loadingi nawet na świetnych kompach, słaba grafa jak na czas wydania zerowe questy i 2 lata błędów Pozdro zagraj w Wowa

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

takim WARze chociażby można wejść na chwilkę, zagrać sobie bez problemu kilka scenariuszy, zrobić Public Questów, nawet zdobyć keepa.
z tego co pamiętam to WoWie można zrobić arenę, battlegroundy, daily questy, zrobić jakiś mały instance... możliwości jest wiele...

I założę się że jeśli w WaRze chce się mieć super wypasiona postać to też trzeba grać 24/7 (mogę się mylić bo nie grałem)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Wypraszam sobie, w WoWa grałem, nawet twierdząc "dużo grałem" nie oddałbym w pełni czasu jakiego przy nim spędziłem.... Także zakład byś przegrał, ale jak chcesz to proszę bardzo, załóżmy się.
ale dobra, proszę bardzo, odeprę zarzuty....
1) świetnego kompa nie mam a jakoś szybko mi się wszystko ładuje, tzn. mniej więcej tak jak w WoWie
2) mmorpg nie ma mieć wspaniałej grafiki, ma być taka, żeby gra działała u jak największej ilości osób. Ale skoro chcesz to powiem Ci, że WoW jak na czas wydania miał równie słabą grafikę. Wyjdzie WotLK, grafika będzie lepsza niż jest ale również "jak na czas wydania" słaba.
3) Powiedz mi, w którym miejscu questy w WAR są gorsze od tych w WoWie?
4) I jak możesz to pokaż mi te 2 lata błędów? WoW wychodząc miał całą masę błędów, większość Blizzard wyeliminował, z niektórymi boryka się do dziś, dodał kilka nowych. WAR błędy ma owszem, ale z każdym tygodniem ich ubywa i to naprawdę widać. Każde mmo w momencie premiery ma masę błędów.

Wybacz Joke's ale wolę grać w dobrą, zbalansowaną grę z klimatem niż w maszynkę do robienia pieniędzy.
Ale dobrze, bądź sobie jedną z tych Jasiuuu'owych much. :roll:

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Heh, niezły joke, Joke... :lol2:

Zacznijmy od tego, że wszystkie loadingi, na które tak narzekasz, nie przekraczają kilku sekund (skoro mowa o świetnych kompach, to jako właściciel takiego się wypowiadam).
Grafika jest znacznie lepsza niż w Wowie, owszem - nie jest niesamowita, ale naprawdę ładna i pozwalająca trzymać klimat świata młotka.

Błędy - owszem sporo ich, ale chyba nie grałeś od początku w Wowa - w pierwszym miesiącu był, w porównaniu z WARem, niegrywalny.

Pominę komentarz o rzekomych "dwóch latach błędów", mam nadzieję, że wiesz, iż gra ma niecałe dwa miesiące... :roll:

Co do grywalności i stopnia zainteresowania gracze tematem - wg mnie WAR bije WoWa na głowę. Warcraft całym z tym swoim cukierkowym imitowaniem rzeczywistości (Hallow's End, Brewfest, Lovers Day, Winternight fest itd itp) jest naprawdę nieprzyjemny. Kompletnie nie trzyma to klimatu, a tylko odciąga graczy od spędzania czasu z rodziną podczas prawdziwych świąt w RL...

Questy - system public quests jest naprawdę świetny, również questy jednoosobowe i rvr są bardzo dobre i wcale nie jest ich mało.

System rvr jest o wiele lepszy od pvp z WoWa. Same scenariusze może nie są porywające, ale open rvr naprawdę jest fenomenalne (nie wiem, czy brałeś udział w zdobywaniu czy obronie twierdzy, zwłaszcza z dużą ilością graczy po obu stronach, w WoWie nie uświadczysz nawet namiastki tego).

Reasumując - WAR jest grą zbyt młodą, by konkurować z WoWem.
Jest to także zupełnie inna gra, trudno je porównywać.
Jednakże nie zmienia to faktu, że pod względem klimatu/grafiki/rvr jest znacznie lepszy.

Pozdrawiam


PS: Grałem w WoWa od momentu pojawienia się na rynku, na pierwszym serwerze w Europie. Rajdowałem wszystko przed TBC, w dodatku położyłem z gildią Illidana, nie byłem tylko w Sunwell.
To tak na wszelki wypadek, jakbyś miał zamiar napisać "pograj w WoWa"

:lol2:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

=D> :-({|=
dobrze powiedziane

ODPOWIEDZ