Paint it black

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Paint it black

Post autor: Havelock »

Witam

Dopiero zaczynam zabawę z WFB, dopiero kilka oddziałów i farbek, no i zwracam się do Was z kilkoma pytaniami.

A. Myślicie że przejdzie armia czarno-biało-złota? Generalnie czarny i bleached bone, dużo wykończeń złotych, do tego pewnie jakiś trzeciorzędny kolor (zielony albo fioletowy)? Po prostu na mdłości mi się zbiera od błekitnych smerfów, wolę historie typu Nagarythe.

B. Jeśli bym się zdecydował na te kolory, to jak robic cienie na białych płaszczach/ciuchach, tak żeby nie wyglądały na brudne? Wiem że bleached bone cieniuje się brązami, ale kojarzy mi się to z brudem i nie pasuje mi do HE.

C. Chcę skonwertować staroedycyjnych Waywatcherów (tych w maskach/kapturach itp) na Shadow Warriorów, czy to wogóle wchodzi w grę i jeśli tak to macie jakieś podpowiedzi dla mnie?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

napewno znajdziesz kogoś w Gdańsku/Warszawie kto się z tobą ,,umowi'' na spotkanie i ci wszystko wyjaśni ;) w praktyce ;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Witaj,

A) oczywiscie ze taka armia przejdzie, ale pod warunkiem ze bedzie wyglada czysto i szlachetnie, jak to na HE przystało. Głwonie mowa tu o tych złotych wstawkach, powinny byc dosc jasne.

B) biały bardzo dobrze sie cieniuje sie szarosciami.. najlepiej jak wiekszosc szat jest szara (bardzo jasna szara - cieniowana) a tylko same wykonczenia sa malowane białym.. wtedy ten kolor nabiera głebi i prezentuje sie bardzo ladnie (maluje tak własnie biały na moich figurkach)

C) oczywiscie ze wchodzi w gre.. pozbadz sie tylko wszelkich lisci z figurek i odpowiednio pomaluj ;-)

pozdrawiam
Obrazek

ODPOWIEDZ