Pytania początkującego

Empire

Moderator: #helion#

Zablokowany
Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Re: Pytania początkującego

Post autor: Piękny »

Czy jak mam War Altar - który zna wszystkie czary z lighta - to czy mogę mieć 4 lvl z Lighta i znać cześć z tych czarów ?
Chodzi mi o to, czy to nie jest liczone jako loremaster, przez co czary nie mogą się dublować <prócz sygnaturki> . . .

Mam, nadzieję, że napisałem to w miarę jasno :P ale na pewno wiecie o co chodzi XD

P.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Piękny pisze:Czy jak mam War Altar - który zna wszystkie czary z lighta - to czy mogę mieć 4 lvl z Lighta i znać cześć z tych czarów ?
Chodzi mi o to, czy to nie jest liczone jako loremaster, przez co czary nie mogą się dublować <prócz sygnaturki> . . .

Mam, nadzieję, że napisałem to w miarę jasno :P ale na pewno wiecie o co chodzi XD

P.

Oczywiście mozesz mieć takiego maga. Powiem więcej możesz mieć nawt maga 4lvl light jak i 2 lvl i znać nimi wszystkie czary z lol-a. umiejętość War Altara to bound spell.

Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Post autor: Piękny »

No i świetnie XD tak myślałem, ale wolałem się upewnić XD Dzięki.

P.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

A ja mam pytanie z innej beczki - jak się ma strzał z działa zadający K6 ran do przedmiotu który posiadają WE - który daje Warda +2 na ostatnią ranę? Oczywiście strzelam do "świeżego" herosa..
Ostatnio zmieniony 9 mar 2012, o 12:50 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Post autor: Piękny »

Rzucasz liczbę ran, jeśli wypadnie tyle, że powinien zginąć, odbiera mu się pozostałe i na tą ostatnią ma warda na 2+ jak zda to żyje na ostatniej ranie jak nie zda to ... ;]

P.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Jeżeli jest na ostatniej ranie ma 2+ ward. Jeżeli ma 2 lub więcej i dostanie 2 lub więcej to ginie ;)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

to się zdecydujcie :P
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

tak samo z KB ginie od razu, jeżeli nie jest na ostatniej ranie, no chyba że coś się zmieniło. Ale nie sądze ;)

Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Post autor: Piękny »

Mój błąd, albo pomyliłem przedmioty albo coś źle zapamiętałem.
W opisie przedmiotu jest napisane, że jeśli współczynnik ran spadnie do poziomu 1, bohater otrzyma warda na 2+

P.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no to zostałem zwałowany :evil:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

A tak jeszcze wepcham pytanie na to forum
War Altara się wsadza z tyłu ,żeby walił czarami ?
Czy jakieś kombinacje z oddziałem

do tematu o bohaterach na pegazach wrzucasz pytanie o Altarze...przenoszę do bardziej adekwatnego :roll:
pozdrawiam Helion
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Altar ma dawać Ld na 18 cali. Boostować własne jednostki. Jak trzeba szarżować, najlepiej w bohaterów, którzy nie mogą odmówić pojedynku :twisted:

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

Witam,
mam dwa pytanka:
1) czy kapitan na pegazie jest traktowany jak kawaleria z 3 pkt. życia (wierzchowiec ginie razem z jeźdźcem), czy też należy go traktować jako postać na wierzchowcu (zarówno postać jak i wierzchowiec mogą zginąć oddzielnie, zdaje się test reakcji potwora jak zginie jeździec)??
2) czy jeśli arch lector na war altarze zaszarżuje na oddział, krzyknie pojedynek i go zacznie, to ołtarz, a konkretnie konie biorą udział w pojedynku, co za tym idzie reszta oddziału nie wali po rydwanie, czy też walczy sama postać bez koni, natomiast konie biją po oddziale, a oddział po rydwanie???

Proszę o odpowiedzi wraz ze wskazaniem z czego to wynika.
Dzięki za wskazówki.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

1) bohater na monstrualnej kawalerii ma zasadę, że ginie razem z wierzchowcem i bierze się wyższą charakterystykę W.
2) jak bohater "wejdzie" w pojedynek to razem z wierzchowcem/tym na czym jeździ.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Wsadzam maga do Flagusów - czy na potrzeby sniperki z death ma ld10?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Nie można wrzucać bohaterów nie-unbrakeable do klocków unbrakeable.

Poza tym snajperka wybiera konkretny model, a nie oddział.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ooo! to właśnie poznałem jakieś nowe zasady :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

Bizim pisze:1) bohater na monstrualnej kawalerii ma zasadę, że ginie razem z wierzchowcem i bierze się wyższą charakterystykę W.
2) jak bohater "wejdzie" w pojedynek to razem z wierzchowcem/tym na czym jeździ.
Czyli mam rozumieć, że wrogiemu oddziałowi kiedy lector jest w pojedynku nie wolno bić w ołtarz.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Dokładnie tak masz to rozumieć. :)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
krilan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: krilan »

Czy działo/moździerz ma być ustawione na podstawce rydwanu?
Ostatnio jak grałem na zasady euro to zostałem o tym poinformowany.

Zablokowany