Czego słuchacie !REAKTYWACJA!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Piotras pisze:W swojej kolekcji posiadam 23 GB metalu
wiesz, ja posiadam oryginalne plyty...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Piotras pisze:Krótka historia jej muzyki życiowej. W swojej kolekcji posiadam 23 GB metalu i wszystkiego co z tym związane, także żeby nie było, nie ograniczam się do tego co powyżej. Np. uwielbiam In Flames'ów i jeszcze kilka innych zespołów.

Pozdrawiam :)
nezu łojezu, ale masz kolekcję!

Szamanek: ja sam głównie korzystam z empeczy, bo dostanie w polszy co bardziej eksperymentalnej muzyki graniczy z cudem (a poza tym jest pierońsko droga), ale ostatnio kupiłem
Obrazek
Book of Nods, numer 44 na 100, zajebista okładka i jestem zajebiście z brzmienia zadowolony. 88!

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Piotras pisze: W swojej kolekcji posiadam 23 GB metalu i wszystkiego co z tym związane, także żeby nie było, nie ograniczam się do tego co powyżej.
Ja mam ponad 150 KG!
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Szopa
Chuck Norris
Posty: 464
Lokalizacja: Kutno/Toruń
Kontakt:

Post autor: Szopa »

Stigmata Mortis
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Tomash pisze:

Theory of a Deadman - niestety od razu kojarzą się z Nickelback, na szczęście tym późnym i dojrzałym (wokalista kopiujący manierę Chada nie pomaga w odrzuceniu tego skojrzenia). Jak komuś się podobała ostatnia płyta Nickelback (moim zdaniem świetna), zdecydowanie powinien obczaić.
No właśnie śmiesznie się ten świat toczy.
Nickelback wydaje coraz lepsze płyty
A slipknot się zeszmacił. Jak widzialem teledysk z ostatniej plyty to sie poplakalem ze smiechu, Slipknot- Psychosocial
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Żywiołak - Nowa Ex-Tradycja
Ostatnio zmieniony 21 sty 2009, o 14:40 przez Smh, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Szopa
Chuck Norris
Posty: 464
Lokalizacja: Kutno/Toruń
Kontakt:

Post autor: Szopa »

Smh pisze:Żowyiołak - Nowa Ex-Tradycja
Raczej Żywiołak :D ; to już wydali płytę?
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

tak, kupilem w empiku... sorki za literowke, nowa klawa i sie musze przyzwyczaic :/
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Szopa pisze: Raczej Żywiołak :D ; to już wydali płytę?
Wydali, już w grudniu nawet. Ta płyta ma moc. :twisted:
Dla niemających wcześniej kontaktu z Żywiołakiem

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »


Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Prodigy =P~ Ciekawe czy nowa plyta bedzie tak dobra jak Their Law :D
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Ja niedawno odkryłem Svartsot - folk metal z Danii. Tak mi się podoba że aż się podzielę, bo zespół raczej mało znany ;)
Gravollet (i srogie fotki :o)
Jotunheimsfærden
szkoda że jakość słaba

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Nehan pisze:Szamanek: ja sam głównie korzystam z empeczy, bo dostanie w polszy co bardziej eksperymentalnej muzyki graniczy z cudem (a poza tym jest pierońsko droga),
alez ja to rozumiem - sam mam mnostwo MP3 z powodu niedostepnosci plyt. natomiast uwazam chwalenie sie iloscia posiadanych GB muzyki za conajmniej smieszne - jakiz to wysilek odpalic torrenta i sciagac ile wlezie :roll:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ale nie zapominaj Szamanie ze niektóre zespoły ciężko jest znaleźć :P Apropo torentów i innych "dziwnych" źródeł :P

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Sykstus pisze:Ale nie zapominaj Szamanie ze niektóre zespoły ciężko jest znaleźć :P Apropo torentów i innych "dziwnych" źródeł :P
wydlubanie gluta z glebokich czelusci dziurki nosa tez moze byc nie lada wyzwaniem, co nie oznacza, ze nalezy sie tym wyczynem chwalic ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Lunn pisze:Ja niedawno odkryłem Svartsot - folk metal z Danii. Tak mi się podoba że aż się podzielę, bo zespół raczej mało znany ;)
Gravollet (i srogie fotki :o)
Jotunheimsfærden
szkoda że jakość słaba
Też go odkryłem jakiś czas temu i zrobił bardzo dobre wrażenie, a szczególnie: Brages Bæger i Jotunheimsfærden - moc :D
polecam zdecydowanie

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Szaman pisze:
Sykstus pisze:Ale nie zapominaj Szamanie ze niektóre zespoły ciężko jest znaleźć :P Apropo torentów i innych "dziwnych" źródeł :P
wydlubanie gluta z glebokich czelusci dziurki nosa tez moze byc nie lada wyzwaniem, co nie oznacza, ze nalezy sie tym wyczynem chwalic ;)
Uhm... Zostałem zupełnie źle zrozumiany. Chodziło mi to, że po prostu nie jestem ograniczony do kilku zespołów... Ale najwidoczniej nie można tak tego ująć, żeby zaraz nie zostać zjechanym.

Co do oryginalnych płyt. Też mam trochę, np. prawie wszystkie maidenów, ale szkoda mi teraz kasy, szczególnie, że inwestuje w armię cały czas (no i nie pracuje - nie zarabiam regularnej kasy).

Joł i koniec małego offtopu ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

bardzo fajna muzyka. wokalista do odstrzalu.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Piotras pisze:Uhm... Zostałem zupełnie źle zrozumiany. Chodziło mi to, że po prostu nie jestem ograniczony do kilku zespołów...
chillout 8)
na drugi raz trafniej dobieraj slowa :wink:
a na tym forum zdecydowana wiekszosc nie ogranicza sie do kilku zespolow, wiec oryginalny nie jestes :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Szaman pisze:
Piotras pisze:Uhm... Zostałem zupełnie źle zrozumiany. Chodziło mi to, że po prostu nie jestem ograniczony do kilku zespołów...
chillout 8)
na drugi raz trafniej dobieraj slowa :wink:
a na tym forum zdecydowana wiekszosc nie ogranicza sie do kilku zespolow, wiec oryginalny nie jestes :wink:
Nad interpretujesz. ;) Nie chciałem powiedzieć tego, że jestem oryginalny. Wiem, że dużo osób tutaj słucha "cięższej" muzyki i cieszy mnie to. ;)
A po prostu nie lubię (osobiście) jak ktoś snuje jakieś domysły, np. że chciałem pokazać ile to ja tego mam.

Chillout okej, następnym razem postaram się to ująć najprościej jak będę umiał wśród tych przejawów pogłębionej analizy psychologicznej. ;)
No offense, luuz.
Pozdro

ODPOWIEDZ