Nasze lenistwo.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Troyan pomaluj cos nowego !!! Ile kazesz nam czekac , ja chce cos jeszcze fajnego zobaczyc do tej brety :)

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Dzięki chłopcy, men-at-armsi w drodze. Wrzucę od razu coś duzego ale to tak w okolicach 12-go lutego.
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
|_Mlody_|
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: |_Mlody_| »

A w podpisie masz green knight w toku czy go tez zobaczymy :D

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

No niestety, ten Green Knight poleciał do Hiszpanii, nie zdążyłem pstryknąć mu fotki. Za jakieś 2-3 tygodnie będę malować zielonego rycerza, który zapewne będzie \:D/ żółto-czarny.
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Tylko ja sie obijam i zrobilem miesiac 3m harpiom skore ](*,)
Nawet nie mam jak ich pokazac swiatu zeby skrytylkowali =;

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

No ja przy 11-godzinnym dniu pracy i zbyt krótkim tygodniu nie mam czasu na obijanie się. Trochę figsów zawaliłem chorobą w tamtym roku, przygotowaniami do przeprowadzki i nową pracą ale w tym roku sobie obiecałem że nie dość że nadrobię zaległości to jeszcze skończę malować Bretkę minimum na 1000 pkt 8) Mozecie to uznać za publiczną deklarację :)
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

Jeśli mogę coś doradzić to odinstaluj Medievala. Pomaga :)

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

A no właśnie, zapomniałem dodać że Medievala przeszedłem, narazie mam dość no i 138 bitew na sieci w ciągu miesiąca robi z mózgu sieczkę. Gdzie nie spojrzałem tam "spieszeni rycerze feudalni" albo "kopijnicy bizantyjscy". Mam dość zawijanych flanek, strzelania wszystkim co się ma do generała, kombinacji klawiszy "ctrl+t" i sakramentalnego zdania "we`ve sent this idiot to hell" :lol: Forum TW:M2 usunąłem z Ulubionych, folder ze screenami poszedł do kosza. Tak tylko zostawiłem sobie avatara i logo. Zapewne odwyk nie potrwa długo ;)
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

ODPOWIEDZ