HE a Black Coach

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Rychu
Wałkarz
Posty: 82
Kontakt:

HE a Black Coach

Post autor: Rychu »

no właśnie... może mi poradzicie jak grac z nim na małe i duże pkt bo ja jakoś nie mam na niego konceptu
ostatnio zajechal mi sam całą flanke i przez to w 6 turze musailem screamować maga generała 10 łuczników xD
ogólnie magia się go nie ima na małe pkt bo wsysa te kości i ma jeszcze za to bonusy (np w trzeciej turze latał siał terror i miał +1 do hitów czy jakoś tak)

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

na duże pkt to stadragon z AoL i po kłopocie
a na małe z tym tałatajstwem jeszcze nei grałem, ale bolce powinny dać radę

Rychu
Wałkarz
Posty: 82
Kontakt:

Post autor: Rychu »

to coś ma głupiego warda i do tego to rydwan więć nie ma problemu skryć się za laskiem bo jeżdzi jak chce :p po za tym Bolce na małe... no nie wiem. Wole wziąć 5 DP i go zaszarżować (tak ale black coach ma feara o tak (na 9ld nie zdałem testu z szarży nici i mogłem się z nimi pożegnać:()) choć bolce.. musze przetestować a wy jak radzicie strzelać salwą czy pojedynczym? z jednej strony pojedynczy ma te k3 ran ale jak nie trafisz to kaput a salwą statystycznie zadajesz 2-3 rany :/ z czego on z 2 warduje :P

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Rychu pisze: a salwą statystycznie zadajesz 2-3 rany :/ z czego on z 2 warduje :P
To masz dobra statystyke :wink:

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

no niech sobie ma ward, ale, jak sam zauważyłeś, jest chariotem-> wystarczy 1W wbity z S7 lub większą żeby zdedził. tak się akurat zdarza, że stardragon S7 ma, a jak dasz star lance, to i jeździec przykosi.
a niech sobie ucieka za lasek... to nie maszeruje, a ty masz 20" lotu...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wound jest zazwyczaj po wardach ;)

jak się ma SD to raczej żaden problem, jak się gra na male to już takowy jest, bo nawet gość ze star lancą może mieć problem aby przebić się przez warda, ale to chyba najlepsze wyjście.
Albo przyjmować na klate WL, oddzial tak 12+, oczywiście BSB w pobliżu musi być.
Zlapać DP z BB, też dobra opcja bo się dość szybko posypie nawet pomimo warda.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

no ja wiem że po wardach :wink:
ale przy 6A smoka na WS7 i ew dodatkowych 4 od princa, prawdopodobieństwo wklepania chociażby jednego wounda jest dosyć duża. najprawdopodobniej, coach zostanie wsiorbany w turze naszej szarży.

ODPOWIEDZ