tygodniowe wypociny - Carnosaur

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ziemko pisze:Ziemko kasy znow potrzebuje... no i wiadomo co sie z tym wiaze... Choc oddzial skinkow jest juz jeden skonwertowany i nawet snot green na wszystkie skinki nalozylem...
sie Ziemas powinienes wziasc za jakies zamówionko.. rypnac cos raz za gruba kase i malowac swoje :) a nie te ebayowe smiecie w czasie braku koniunktury i popytu :/

pzdr !! ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Prawde mowisz , ale nie OT , bo to inny temat jest od tego w Plotach i Mlotach...

Mapet na jakie kolory planujesz go pomalowac?

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Carnosaura będzie krwisto czerwony, może nawet ogniowo czerwony...chociaż ostateczna decycja jescze nie zapadła...więc czekam jakby co na propozycję... a saurus jak cała moja armia niebieski...
lanca napewno ędzie zmieniona na mieczyk... co do włóczni saurusa to też fajny pomysł żeby ja jakos zmienić i wezmę go pod uwagę... poszarpany koń to bardzo trudne zadanie... cieżko zrobić żeby wygladał dobrze...a szczerze to jakoś nie mam ochoty oglądać zdjęć z wypadków żeby to realistycznie odtworzyć :?

Ziemko...zapewne masz wystarczająco talentu żeby mieć "najładniejszą armię lizardmenów" czy choćby tak ładna jak moja :wink:... jednak czuję, że gdy to nastąpi, będę już dziadkiem :wink:

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Miecz spakowany i gotowy do "wkonwertowania" :wink:

Figs jest świetny, tylko ten konik wymga jakiegoś zmolestowania :twisted:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Urwij mu głowę w jakiś efekciarski sposób i niech się bebechy z brzucha wylewają , jak u tauntauna w Star Warsach:)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oj igrasz igrasz panie Mapet ;) , ale dobrze - motywuje mnie to do dzialania :)

Co mi jako jedyne nie pasi w Twojej armii to milion roznych kolorow na wszystkim - niby saurusy sa niebieskie , ale terki juz zielone , salki jeszcze inne... KAzdy ma inny gust - ja bede mial totalnie wszystko w 2 kolorach :)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Ziemko pisze: ....ja bede mial
słowo klucz "będę"... ja już mam :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mapet widze , ze kozak sie z Ciebie zrobil ;) Ja tez mam 5 herosow i 3 kroxy :)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

ale nie masz skinków i akiego zajebistego karniego ;) Wogóle dzisiaj widziałem tego karnusia na żywo i muszę przyznać że robi wrażenie... trzymam kciuki ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Czy Mapetowi uda się zrobić najładniejszą armię lizaków w Polsce?
Czy Ziemko utrzyma swoją pozycję posiadacza najładniejszej armii lizaków?

O tym, jak i o wielu innych rzeczach dowiecie się w następnym odcinku "Najsłabszy Lizak". Przygotuj popkorn, zaproś znajomych a dzieci (nawet sąsiada) zamknij w szafie.

Do usłyszenia! :wink:

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Jak Szafa się ustosunkuje do zamknięcia w nim dzieci sąsiada? :D
Carnosaur pierwsza klasa, sam jaszczurek już nie powinien być tykany, tylko troszkę pocharatać konika, jakieś gustowne jelita czy cuś.
I w łapce saurusa mogłaby być jakaś ta ichnia pała :D
Uerph.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Troyan albo Bless przerzucie te kilka ostatnich postow do innego tematu , bo sie OT po calosci robi... Kurde , a mialem sobie armie do Hord pomalowac... Echh.... Jeszcze z 2 figsy na ebay , a potem rusze z lizakami...

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Pozwolicie, że się wtrącę - nie jest to pierwszy topic w którym nie widzę fotek, a bardzo ubolewam nad tym faktem... :?

Awatar użytkownika
Schtrasny
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Schtrasny »

Przygladając się modelowi widać 3 kije: 2 włócznie Saurusa i lancę Bretońca. Taki malutki galimatias.
Ułam schwytanemu rycerzykowi lancę. Część odłamana może służyc za ozdobę podstawki.

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Eeee tam po co lamac, przeciez widac, ze rycerz jest wlasnie pochwycony. Jeszcze ostatkiem sil chcial wbic wlucznie w saurusa, jednakze ten odbil swa bronia atak. A jaszczur szykuje druga lape by rozerwac rycerza ;)

Dla mnie bardzo fajne .... nie przyczepie sie do niczego :)

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Wypas bestia :D
Ale też myśle, że lepiej by było jakby ten bretończyk nie miał w ręku swojej lancy.
Gdy bestia go podnosiła, powinien ją upuścić moim zdaniem.
Albo tak jak pisali poprzednicy fajnie by było gdyby miał złamaną lance.

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

mała zmiana

Obrazek

pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

lepiej chociaż dziwnie imo wygląda to, że potworek trzyma tego bretończyka z boku tak zupełnie. moim zdaniem powinien go trzymać w łapie i szczerzyc kły przed nim.........

ODPOWIEDZ