Help Krótkobrodemu

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
FullKaraś
Warzywo
Posty: 15

Help Krótkobrodemu

Post autor: FullKaraś »

Ej ak help prosze bo mam skullpassa i niewiem co teraz do kupic myśle o rębaczach ale niewiem czy nie za mocno??? Fundusz wsumie duży ale niewiem czy to odpowiedni zakup armiboka oczywiście mam

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Rębacze?

Najlepiej pokupuj na razie jakieś maszyny(bolce, katapa, organki)
więcej warriorsów
longbeardsów
runesmitha

i jakichs strzelaczy, pozniej sam bedziesz wiedzial jak chcesz grac

Poza tym byl juz taki temat ostatnio.

FullKaraś
Warzywo
Posty: 15

Post autor: FullKaraś »

Oks wielkie dzieki a Ty co na początek preferujesz???

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Ja bym na początku dokupił na twoim miejscu warriorsów, żeby mieć klocek, w sumie to lepiej jakbyś mógł od kogoś dokupić z 8 lub więcej skullpassowych, bo mógłbyś wystawiać ich razem ze swoimi w jednym regimencie.
Później może katapultę, inżyniera x2 (bo do katapulty i do działa ze skullpassa).
Później 2 box warriorsów i złożyć z nich długobrodych, żeby mieć czym bronić strzelania.
A później to runesmitha, więcej strzelaczy, maszyny, hammerersów/ironbreakersów i kowadło lub lorda na tarczy (ale te 2 ostatnie to na powyżej 2k pkt). Oczywiście to moje zdanie, a nie jestem jakiś pr0 w warhammerze, więc pewnie np. Rakso lepiej by ci doradził.

Najlepiej to jeśli już masz jakichś znajomych którzy w to grają to ustalcie na ile punktów będziecie grali, złóż rozpiskę na tyle, wstaw na forum, ludzie ci uprzejmie :) doradzą co zmienić, zastosujesz się lub nie do ich propozycji i będziesz wiedział do czego dążyć.

Błysk
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Błysk »

Jak będziesz grał na różne pkty, to musisz też wiedzieć, że rozpy się mogą niemało różnić. Ja np. Jak chcę mieć rozpę na 1000 i na 1550, to po skompletowaniu tej pierwszej, do tej na większe punkty muszę kupować nowe oddziały, kiedy ok. 20 wojowników siedzi niepotrzebnie odłogiem :). Na twoim miejscu dokupiłbym maszyny, na każde punkty są naszym krasiowym obowiązkiem (tak mi się wydaje).

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Nie kupuj ironów, lepiej hammerersów, różnica jest jak pomiędzy obieraczką do ziemniaków, a kombajnem. Maszyny to też bardzo dobry pomysł, zwłaszcza katapulty (z rune of accuracy i rune of forging) i bolce (z jakąś tanią runą, byleby ataki zrobiły się magiczne). Organki też są niezłe.
Ponieważ w BfSP jest działo, do niego bardzo przydałby się mistrz inżynier (bez niego można je co najwyżej do śmieci wyrzucić).
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Forging tylko na działa na katapultach nie można go wykuwać zamiast tego +1 siły można dać. Organy jak najbardziej wspaniała maszyna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

katapulta+inzynier (może być model dodatkowego załoganta)
organki (to musisz mieć)
longbeardów (długobrodzi)
z chcaracterów: runesmith i bsbek. ich musisz mieć....

reszta przyjdzie z czasem

ps. no i może jakichś małych strzelaczy :D

FullKaraś
Warzywo
Posty: 15

Post autor: FullKaraś »

Oks mam juz warriorsow teraz powolny etap malowania i obmyslanie strategi na mojego kumpla gra zielona holota

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

To nie powinno być nic wielkiego. Motłoch jest kłótliwy i pięknie schodzi od strzelania. Wiesz może co on ma?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ