Armia bestii i dziwne spwany :D

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Armia bestii i dziwne spwany :D

Post autor: Lasti »

Spawn zrobiony z wielu dziwnych czesci i odrobiny GS'u.
Kierowałem sie fluffem głównie, "czempion który dostał zbyt wiele dobrego od bogów"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co o nim sądzicie?

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Z.......sty!!! Trochę przypomina stonogę. Spawn jakich mało. Tylko ten GS... Nie wiem czy to zamierzony efekt, ale wygląda na "postrzępionego". No ale jak go dobrze pomalujesz, będzie extra.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

nie podoba mi się

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

GS wyglada malo ciekawie poniewaz to moje pierwsze zetkniecie sie z tą masą :P

Awatar użytkownika
k.a.r.p
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/Olsztyn

Post autor: k.a.r.p »

mi się podoba, tyle że jednej nóżce przydałoby się coś dokleić: nóżkę, rączkę, główkę :)

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Przede wszystkim super pomysł kierowania się fluffem. Wykonanie już troszeczkę gorsze, szkoda że gs taki tandetny z odciskami palców itp...

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

zdodze sie z przedmowca...jak sie bawisz gsem to mocz palce w wodzie delikatnie i nie bedzie odciskow.Ogolnie to mi sie podoba :) czekam na nastepna prace
pzdr

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

I usuń nadlewki ;)

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

Ślady palców usuń trąc nożykiem.

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Lasti pisze:Kierowałem sie fluffem głównie, "czempion który dostał zbyt wiele dobrego od bogów"
No i moim zdaniem naprawdę dostał zbyt wiele... Jako całość może być ale odciski linii papilarnych na GS'ie naprawdę nie wyglądają estetycznie.

Łosiu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Łosiu »

Wystarczy zmoczyć palec w wodzie i "pojeździć" po powierzchni. Pomaga :D
Nie pamiętam kto : "Jasiu co to jest miscast na 9?"
Jasiuuu: "Twoja stara puszcza się z listonoszem"

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jako osoba stale krytykowana w sprawie GSu, udzielę Ci paru rad :wink:
1. Rób w rękawiczkach (takich jak dentyści). Proste, wygodne i nie zostawia odcisków palców :wink:
2. Używaj clay shaperów. To są takie pędzelki z gumowymi zakończeniami. Albo wyrównuj rzeczy mokrym palcem (ale w rękawiczce).
3. Jeżeli robisz konwersje to po kolei i dokładnie. Najpierw weź model i zobacz czy pasuje Ci taki zamysł. Potem powypełniaj szpary (jak na 1 zdjęciu w prawej ręce). Potem rób rzeczy po kolei (czyli ta praca powinna zająć ci z 3-4 dni, chyba że masz całe dni wolne). Niczego na pośpiech, inaczej gdzieś spieprzysz i po zawodach.
4. Nadlewki czyli linie które zostają po formie w której figurki były odlane. Wystarczy 10 minut (z plastikiem) z nożykiem i pilnikiem i pozbywasz się dobrodziejstwa.
5. Dokładność. Lepiej zrobić coś małego a dokładnego. Mnóstwo rzeczy na tym modelu to rzeczy zrobione nie dokładnie (mimo iż wiem że poświęciłeś dużo pracy w ten model, my widzimy tylko zdjęcia i efekt końcowy. Nie chcemy ci zrobić krzywdy a tylko pomóc) i widać z pośpiechem. Jeżeli próbowałeś zrobić futro na plecach to trochę nie wyszło. Ale próbuj.

Tutaj masz poradnik podstawowy na początek

Spawn to wojownik który dostał za wiele dobrego od bogów ale:
6. To powinna być płynna mutacja albo jeżeli już to pękające ciało. Widzę co chciałeś zrobić ale to jeszcze nie jest to. Powinieneś bardziej pomyśleć na "centrami" konwersji, czymś co przyciągnie uwagę widza. Tutaj mamy mnóstwo rzeczy. Za dużo. Staraj się robić płynne konwersje, czyli po pomalowaniu nie powinien nikt być w stanie powiedzieć gdzie kończy się green stuff a gdzie zaczyna model.

7. Jeżeli coś wycinasz to albo przypiłuj krawędzie albo postaraj się zetrzeć pozostałości, jak na lewej ręce spawna.

Mam nadzieję że pomogło,

Pozdrawiam i powodzenia! :wink:

F

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

taki nie dopieszczony

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No bo bogowie chaosu nie głaszczą po jajkach :D generalnie jestem za tym aby nie przeginać z mutacjami, bo robi sie zbyt napaćkane.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

to jest przesadzona mutacja ]:->
oj widze ze nie widziales moich demonow dam keidys fotki

ODPOWIEDZ