Shadow warriors??

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Asasello, za dużo filmu "Ostatni Samuraj" ;)
Ja powiem tak: Atakując od tył€ klocek SM 7 SW, trafia 6 ataków, ranią 3. On wykona 1 save'a i 2 zginie. Odda 3, 2 trafi, a jeden zrani. Potem mamy jeszcze szansę 16% na zdanie save'a warriorem :D Mamy 4 punkty, oni 2/3.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Fensir pisze:Ja powiem tak: Atakując od tył€ klocek SM 7 SW, trafia 6 ataków, ranią 3. On wykona 1 save'a i 2 zginie. Odda 3, 2 trafi, a jeden zrani. Potem mamy jeszcze szansę 16% na zdanie save'a warriorem :D Mamy 4 punkty, oni 2/3.
jak to policzyles? rozumiem ze 7 SW vs 20 swordów - atak od tyłu?

SW zabijaja 2 - CR = 4 (2 rany + tył)
swordzi nic nie zabijaja - CR = 5 (3 szeregi, outnumber, std)


wzniosek -> nie szarzuje sie na klocki piechoty skautami
Obrazek

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Wczoraj kupiłem 5 Shadow Warriors (z 6ed.).
Będę próbował nimi grać.

Mam wrażenie, że relatywnie łatwo uchować ich przy życiu (w stosunku do konkurencyjnych Ellyrianów). Dość szybko powinni wejść w combat. Być może zapewnią mi to czego potrzebuję, czyli kolejnego march blockera i zagrożenie dla przeciwnych maszyn, herosów.

Tak sobie myślę, że przy Hatred może warto by nimi próbować szarżować magów w oddziałach (oczywiście w miarę możliwości, wiem że nie jest to łatwe).
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Cholera, zapomniałem o szeregach :? Chociaż, jakby się zmniejszyło liczbę szeregów do 2/1 to w 2 turze szarża już by była opłacalna.

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Ja ostatnio rzucałem ich w tyły kawalerie, wniosek - indywidualnie SW, lekką kawę mogą ubić.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Wczoraj kupiłem 5 Shadow Warriors (z 6ed.).
Będę próbował nimi grać.
:wink: Moje kochane SW... :)

Ja tam bede probowal na kazde punkty wciskac SW... Chociaz za sam klimat i figsy... Poza tym lekkiego czy maszynke ubija a i cwiartke zajma... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Celedor11 pisze:
Wczoraj kupiłem 5 Shadow Warriors (z 6ed.).
Będę próbował nimi grać.
:wink: Moje kochane SW... :)

Ja tam bede probowal na kazde punkty wciskac SW... Chociaz za sam klimat i figsy... Poza tym lekkiego czy maszynke ubija a i cwiartke zajma... :wink:
dzisiaj moi SW rozwalili od boku fasta goblinskiego, potem pojechali 2 chukki, a na koniec zajeli cwiartke ;)

pzdr

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

nom Fensir lae zapomniałes ze najczesciej daje sie detki do tych oddzialów wiec oddziałem głownym sobie idziesz a detka odwracasz sie prosto do scouta i walczysz z takimi halabardnikami alebo najlepiej ze spermenami

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

dzisiaj moi SW rozwalili od boku fasta goblinskiego, potem pojechali 2 chukki, a na koniec zajeli cwiartke

pzdr
Dokladnie! IMO SW sa zajebisci... Nie dosc ze sa w skirmishu i scoucie to zostali bardziej ugrywalnieni poza tym ten miodny klimat i figsy... Czego chciec wiecej...? :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Możliwości wykupienia 2 hand weapon ;) Jakby to mieli, to byliby świetni, 12-14 ataków :D

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

U mnie po DP jest to podstawowy special :) Tak we wszystkich bitwach powyżej Border Patrola są oni.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Bleh... Ja raczej nie opieram gry na nich a raczej dodaje ich dla takiego smaczku i zeby miec jakas fajna przyjemnosc z poprowadzenia jakis elfow ktorzy mszcza swoje urazy a zarazem sa swietnymi zabojcami... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Prawie jak Emo :lol:

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Na punkty 2,5k< biorę dwa oddziały :D Takie moje zboczenie.

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

No nie, HE fetyszyści, do czego doszło ;)

Ja osobiście zawsze mam chociaż jeden oddział. W walce z niektórymi armiami, tj. Imperium są niezastąpieni.

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Dziś moi kochani SW zabili: 3 Trolle, Doom Divera i Gobo Shamana :D Delicious :D

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

a ilu ich miałeś , :D 15?. To niezłe szczęście mają :shock: CI twoi SW i chyba poza tym są nieźle wyszkoleni :shock:
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

5! :lol2:

Awatar użytkownika
czys
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Opole\Wrocław

Post autor: czys »

to chyba stali za trolami, kiedy te uciekały

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

to chyba stali za trolami, kiedy te uciekały
:badgrin:

Nie wiem jak twoj przeciwnik to zrobil ale albo nie jest zbyt dobry albo nie wie do czego sluza jego smieciowate fasty... :twisted:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

ODPOWIEDZ