Cerbowe Skaveny

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cerb
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Cerbowe Skaveny

Post autor: Cerb »

Juz od jakiegos czasu (dosc w sumie dlugiego) zabieralem sie do zrobienia fotek moim szczurom. Generalnie cała armia jest robiona pod klan Skryre (oczywiscie z wyjatkiem PlagueMonkow, Gutterów itp).

Lord:
Warlord/Warlock Master (czesto w towarzyskich grach gram Skryre z konca podrecznika)
Obrazek

GreySeer (Thanquol i GreySeer maja zamontowane magnesy wiec bez problemu mozna ich zamieniac miedzy wersja na dzwonie a wersja na piechote)
Obrazek

GreySeer (na dzwonie)
Obrazek

Thanquol
Obrazek

Ikit Claw (narazie bez plecaka, sztandar w trakcie produkcji)
Obrazek

Hero:

Elektrycy - w sumie juz chyba ich trzecia wersja ;). Konwersje z Clanratów i róznych dziwnych bitsów.

1:
Obrazek

2:
Obrazek

3:
Obrazek

Assasin - jeden z pierwszych modeli jakie malowalem do Skavenow
Obrazek

Chieftan BSB - robiony z Clanrata również dość dawno ;)
Obrazek

Reszta:

Clanraty - kazda z jednostek clanratów dostaje jakiegos fillera - po to aby wygladac bardziej Skryre'owo i oszczedzic mi malowania kolejnych 9 kolesi (ale problem nie znika bo klocków przybywa ;))

1:
Unit:
Obrazek

FCG:
Obrazek

Filler:
Obrazek

2:
Unit:
Obrazek

FCG:
Obrazek

Filler:
Obrazek

Zgniłki - w sumie rzadko uzywany oddzial - jakos nigdy na nich punktów nie moge znalezc. WIP.
Unit:
Obrazek

FCG:
Obrazek

Globadierzy - jeden z moich ulubionych oddzialów ;) Dwóch kupilem bez plecaków i maja dorobione.
Obrazek

Rat Ogry - niedawno poszli do zmycia, dostali kable tu i tam do tego dzialko na wysiegniku (zrobiony z nogi od Terminatora z 40k) i wróciły do armii. Moze na nowym AB w konuc ich bede wystawial ?

1:
Obrazek

2:
Obrazek

WarpFire Thrower - dwie maszynki - podobnie jak RO, prawie ich nie wystawiam chyba ze dla funu. Rattlingi aktualnie poszly do zmycia i sa malowane - pomaluje to wstawie. ;)

1:
Obrazek

2:
Obrazek

Maszynki:
Coś - narazie nieuzywany ale docelowo pójdzie do jednoski która zazwyczaj pcha dwon. Wymiary podstawki takie same. (60x40)
Obrazek

Rat tank - czasem gram nim na zasadach z starej storny GW. Generalnie zrobiony całkowicie ze smieci, malowany chyba z 5 razy. Straaasznie wybuchowy ;D
Obrazek

Doomwheel - jak wyzej - genialna maszynka - niestety zajmuje slot Rare. Ale jak na 150 punktów potrafi namieszać. Wystawiana równiez na zasadach ze strony GW
Obrazek

WarpLightning Canon - latarki - w sumie pierwsza samoróbka do tej armii. Generalnie zaczęło sie od jednej, ale potem powstala kolejna. Niedawno zrobilem 3 dodatkowe - ale nie wszystkie dla mnie. Musze dorobic obslugnatów do maszyn.

Obrazek

Obrazek

Tunel markery - uzywam ich do oznaczenia miejsca gdzie guttersi sie wykopia (o ile tunel im na leb nie spadnie). Podstawki 25mm.
Obrazek

No i tereny na których czesto moje szczury walcza ze swiatem:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No i to bedzie jakis kawalek hordy ;) (ten co mam jako tako zrobiony)
w kolejce do zrobienia czeka: VerminLord, 3 Rattlingi, 40clanratów (jeszcze w pudlach ;( ), 15 guttersów, 20 Night Runnerów, 4 miotacze ognia, Jezzaile, +jakies pojedyncze modele. Uff. Pomocy!
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, o 22:30 przez Cerb, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

bardzo mroczne bestie... najbardziej jednak podobają mi sie nie same figurki a tereny i markery dla gr

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kawał dobrej roboty =D> .
Bardzo ciekawe konwersje =D> . Malowanie wystarczające na stół.
Gratuluję, bardzo przyjemne ogląda się twoją armię :) Snif, snif...

Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

Panie ! naprawdę świetne skaveny :) GRATULACJE =D> =D> =D>
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Awatar użytkownika
Chmura
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Chmura »

Miałem okazję oglądać na żywo. Wyglądają lepiej niż na zdjęciach. Całkiem ciekawe konwersje i samoróbki.

Mi jednak najbardziej podobali się pomutowani marini do 40k, ale to nie temat o nich.

Muszę się kiedyś wreszcie z tobą Cerb dogadać odnośnie terminu gry zarówno w WFB jak i w Mordheim ( z tego co pamiętam to ty chciałeś tych autorskich Skyre wystawić? ).

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Gratulacje za pomysły. Szczególnie te fillery i Doomwheel robią wrażenie. Czy na turniejach są jakieś problemy z wystawianiem fillerów?

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Jak dla mnie za bardzo maszynowe.. Ale nie zmienia to faktu ze pomysly ciekawe :) i szacunek za wlozona prace, bo widac ze wiekszosc to samorobki <ok>

PS: Moglbys zmniejszyc zdjecia bo strasznie sie forum rozjechalo ;)

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Konkret !! Bardzo mi przypadło do gustu ! Trzyma klimat. Gratuluję :)
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Miałem okazję oglądać na żywo. Wyglądają lepiej niż na zdjęciach
no z tym jest problem często... czasami na zdjęciach armia wygląda pięknie a w realu nie za fajnie albo na odwrót...
mam nadzieję że będę mógł poznać Twoje szczurki przy okazji jakiegoś turnieju... może spróbuj zrobić jakieś inne fotki?
widać że włożyłeś w te skaveny kupę roboty i pomysłów więc jak najbardziej Ci chwała.

Awatar użytkownika
Cerb
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Cerb »

Dziekuje bardzo za takie mile komentarze ;). Co do zminiejszenia fotek - mam wrazenie ze wówczas figsy byloby bardzo slabo widac, nastepne "projekty" sproboje wstawiac tak aby nie wyszly takie szerokie.

@Chmura - zgadamy sie jakos w niedziele albo na gg. chcialem Skryre zagrac ale slyszalem ze sa uber gięci. Bedzie trzeba to sprawdzić ;)

@Kefas - zdjęcia "dośc" wiernie oddaja modele w rzeczywistosci. Jesli ktos chce je zobaczyc z realu to zapraszam na turniej w Sopocie w tą sobote. Mnie tam nie bedzie ale pozyczam @Kervynowi pare modeli (clanraty itp). A na turniejach pewnie zaczne sie pojawiac jak te bande gryzoni skoncze. (czyli posklejam te choerne Clanraty zebym ciagle nie musial wystawiac monków w ich roli ;)) LINK DO TEMATU TURNIEJOWEGO

P.S. Powoli koncze 3 rattlingi i kolejnego fillera. Na dniach powinny sie pojawic nowe fotki.

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Zawsze mozesz wrzucac miniaturki z opcja powiekszenia na serwerze - imageshack np.

Swoja droga nie wiedzialem ze z Ciebie jaki faniol konwersji ;)

Awatar użytkownika
Cerb
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Cerb »

@Cosmo - No to jestesmy kwita - ja przez caly hardkon nie wiedzialem ze grasz w wfb i to szczurami ;) .A co do linków - jakos sam jak widze miniaturki nigd nie chce mi sie otwierac miliona linkow ;). a tutaj wszystko jest w jednym (choc rozjechanym) temacie. Jakos wydaje mi sie to wygodniejsze. Zreszta jak lookniesz na linki to zobaczysz ze sa z imegashacka

@MarsnTwix - nie mam pojecia jak z turniejami - gdyz na zadnym jeszcze moich skavenow nie bylo. Ale WYDAJE mi sie ze nie powinno byc problemów. A jak trafisz na kogos komu to bedzie przeszkadzac - mozesz wyjac fillera i na jego miejscu ustawic modele. Problem z glowy ;).

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

mimo słabego malowania widać sporo fajnych pomysłów;]

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ojej, do tej pory nie wiem, czy to są skavenki do Fantasy czy do 40k ;D

Konwersje wykonane świetnie - lecz moim zdaniem, te machinalne wytwory niezbyt klimatyczne.

Ale tak to pomysły super. Świetnie musi to wyglądać na stole. =D> =D>

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Konwersje wykonane świetnie - lecz moim zdaniem, te machinalne wytwory niezbyt klimatyczne.
a ja uważam że te maszyny podkreślają skrajerowy klimat armii i sa jak najbardziej ok...

Awatar użytkownika
Cerb
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Cerb »

Jesli zakladaz ze są to sily klanu Skryre to te "wynalazki" miałyby szanse zaistnieć. Klan Skryre np. niedawno opracowal spaczeniowy pociąg (chyba uzywaja go przy wydobywaniu rudy z kopalni). Planuje polozenie torów pod calym under-empire aby przewozic miedzy innymi wojska ;D. Szczury chyba wyprzedzaja inne rasy w technologi dzieki spaczeniowi, i równiez dzieki niemu wiekszosc z ich zabawek predzej czy później robi boooom! ;)

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Maszyny są boskie. Ja zawsze uważałem, że Skaveny powinny iść w kierunku steam punka.

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Konwersje są superowe, oby tak dalej!

Awatar użytkownika
billboard
Plankton
Posty: 3
Lokalizacja: Lublin

Post autor: billboard »

Super są ci Twoi skaveni!
Najbardziej podobają mi się znaczniki ,plażusy ( :D) ze sztandarem i elementy terrainu.
Tak btw. to sie nawet nie przedstawiłem :D
Od roku zbieram Szczurków i wkręciłęm się w WFB na maxa. Byłem 2 razy na zawodach pooglądać co i jak (z Morii).
EDIT:
Cholera, rozgrzebałem stary temat,sorry.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Obrazek
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

ODPOWIEDZ