Kolejne modele demonów

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Kolejne modele demonów

Post autor: KrzysiekW »

Na warseerze opublikowali cuś takiego, na razie w formie żywicznej:
Obrazek
Nowe seekerki ante portas?
Jak na razie, to poprzednie jednak podobają mi się bardziej (dziwnym nie jest, piesze też fajniejsze :) ).

W tle demon prince, ten z kodeksu do WoCh. (można też obejrzeć jego "pełne" zdjęcie, ale jako że to największa chhyba pomyłka* naszego AB, to nawet sobie nie robię fatygi :P ).


*ale i tak go spróbuję kiedys wystawić. ;)

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

IMHO sama demonetka jaka jest - każdy widzi - dopasowana do nowej edycji, co jednym się podoba, a innym nie... Dla mnie - może być. Tylko taka jakaś zbyt sztywna... Ale w sumie OK. Za to same wierzchowce są SUPER! Fajna wypadkowa pomiędzy modelami ze wszystkich edycji i ilustracjami. Różnorodne, dynamiczne, szczegółowe, klimatyczne - o to chodzi!

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

No nowe seekerki trzymają klimat VII edycyjnych demonów, choć przyznam szczerze te z VI edycji podobały mi się bardziej.

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Hmn... jeśli wszystkie modele będą miały mounty z 4 łapami to mi się przestaną podobać. Dużo ładniejsze są te steedy z 6 ed. co na dwóch łapach biegają. A demononica normalna ;)
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ciekawe czy beda plastikowe, pewnie tak, wiec beda fajne ;) co do samego wygladu to cofnieli sie z calym rzutem demonow miedzy III a IV edycje no i te seekerki to potwierdzaja, mi sie bardziej podobaja VI ed :) wlasnie sa u mnie na konwersjowym widelcu... no ale jak bedzie 5 za 50 czy 60zl to beda wporzadku, tak jak mozna scierpiec duzo slabsze ale duzo tansze normalne demonetki :)

pzdr

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

No na pewno zaczną się pojawiać jeśli będą plastikowe i w atrakcyjnych cenach, w każdym razie ja sobie na pewno sprawię jeden oddzialik. Jak będą w blisterach po sztuce metalowe to podziękuję :roll:
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

fajniutkie, ale co do pojawiania się na stołach to bym polemizował 120 za fast który schodzi od byle jakich strzelców mając mierną szanse utłuczenia czegokolwiek no chyba ze gobasów

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

thurion pisze:ciekawe czy beda plastikowe,
Raczej tak, powoli idą w tym kierunku. Dlatego, biorąc pod uwagę że cena będzie niższa, będą do przyjęcia, mimo że są (IMO ;) ) nieco brzydsze niż VI ed. Zresztą zgodzę się z Tobą co do cofnięcia modeli demonów - nowe bloodlettery też wyglądają dużo słabiej od brutali z toporami zVI ed.
thurion pisze:wlasnie sa u mnie na konwersjowym widelcu...
:shock: VI-edycyjne cycatki? Co Ty im konwertujesz??
RAFIX pisze:fajniutkie, ale co do pojawiania się na stołach to bym polemizował 120 za fast który schodzi od byle jakich strzelców mając mierną szanse utłuczenia czegokolwiek no chyba ze gobasów
Wystawiam regularnie, ze zmiennym szczęściem, ale najczęściej na plus. Z Siren Standartem robią fajne rzeczy, poza tym zgoniły mi już parę soczystych kloców (w tym ze 2 razy ogary Khorna :P ). Przy mojej ilości jednostek przeciwnik ma najczęściej inne problemy niż niewiiny faścik. No i muszę coś ze speciali wystawiać, samymi nurglingami i screamerami bitwy nie wygram. ;)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

KrzysiekW pisze::shock: VI-edycyjne cycatki? Co Ty im konwertujesz??
suty i sprzet erotyczny z greenstuff'u :)

rozumiem ze wyjda razem z cala fala pod koniec roku?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:fajniutkie, ale co do pojawiania się na stołach to bym polemizował 120 za fast który schodzi od byle jakich strzelców mając mierną szanse utłuczenia czegokolwiek no chyba ze gobasów
o tym wlasnie gadalem ostatnio z chlopakami :) przy obecnym booku jest ogolna opinia taka jak twoja, zreszta bardzo trafna...
a jak byl Daemonic Legion to kazdy byl mega podjarany ze ma taki fast za 150 pkt bo wtedy seekerka byla drozsza :D co prawda miala S4 a dol mial ASF, ale teraz jest WS5 wiec wychodzi na to samo...
moral z tego taki ze z bookiem zdecydowanie jest cos nie tak ;)
KrzysiekW pisze:
thurion pisze:wlasnie sa u mnie na konwersjowym widelcu...
:shock: VI-edycyjne cycatki? Co Ty im konwertujesz??
FCG ;)


a co do samych seekerek to dokladnie tak jak pisze Krzysiek, same sa do bani niezaleznie ile by ich nie bylo, z siren standardem nawet glupia 5 ma juz niezle zastosowanie, najwieksza zaleta jest to ze przeciwnik nie moze dac flee, bardzo czesto mozna to skutecznie wykorzystac i przedluzyc cos istotniejszego niz seekerki (np skladamy skirmish seekerkami i doszarzowujemy psami tylko po to zeby po tym czym pogonic), ogolnie rzecz biorac grajac seekerkami, bez siren standardu, nie ma co wychodzic z domu 8)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Wcześniej jeszcze jak byli mortale to miałem dwa oddziały i się sprawdzały teraz trzeba zainwestować w nie a przy innych wyborach w tej armii porostu są za słabe i za drogie
Przy obecnym BP trzeba zrezygnować z drugiego rara, więc są punkty ale ja tam się nie znam bo grac nie umiem i dlatego zawsze wole mieć więcej furii na stole niż demonetki konne

a tak poza tematem demonetek i princa czy jeszcze coś ma wyjść do demonów nowego ??

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze: i dlatego zawsze wole mieć więcej furii na stole niż demonetki konne
to sie obaj nie znamy bo ja tez :mrgreen: seekerki mialem na MB i nie wygralem, na WD ich nie wzialem i sie udalo :twisted:

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

RAFIX pisze:a tak poza tematem demonetek i princa czy jeszcze coś ma wyjść do demonów nowego ??
podobno command dla horrorow i changeling(czyli bedziemy mieli HoT :D )

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

o tych horrorach to słyszałem jeszcze w zeszłym roku

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ja od kumpla z 40K slyszalem plote że mają jeszcze nowych plagusów wypuścić. Choć nie do końca w to wierze to w przypadku GW nic nie wiadomo 8)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
SnaQ
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: SnaQ »

cichy pisze:Hmn... jeśli wszystkie modele będą miały mounty z 4 łapami to mi się przestaną podobać. Dużo ładniejsze są te steedy z 6 ed. co na dwóch łapach biegają. A demononica normalna ;)
Ale przecież ten mount ma dwie nogi...

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

No widać po jednej nodze z każdej pary, albo oślepłem :D Przednie mniejsze, tylne większe.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

zdaje Ci sie :) biega na 2 i to jego jedyne lapy

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

To widocznie zmyliła mnie ta durna poza, jakby się czołgał :roll:
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

bo demonetka ma też 2 nogi razem 4

ODPOWIEDZ