Lizaki 2000

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Lizaki 2000

Post autor: Sebollus »

1 Saurus Oldblood
General; Light Armour
Enchanted Shield
Glyph Necklace
War Drum of Xahutec
Sword of Might
Carnosaur

1 Skink Priest
Magic Level 2
Dispel Scroll
Diadem of Power
Engine of the Gods

1 Saurus Scar-Veteran
Light Armour; Shield; Battle Standard
Piranha Blade
Cold One

10 Skink Cohort
10 Skink Cohort
10 Skink Skirmishers
10 Skink Skirmishers
10 Skink Skirmishers
4 Terradon Riders
5 Cold One Cavalry
Spear; Shield; Standard
2 Salamander Hunting Packs
2 Razordon hunting Pack

Casting Pool: 5
Dispel Pool: 4
Models in Army: 73
1998

Ciężki format dla lizaków zapodali na turniej. W sumie nic innego nie przychodziło mi do głowy. Jakieś sugestie lub może inne propozycje rozpisek na te punkty?
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, o 20:21 przez Sebollus, łącznie zmieniany 1 raz.

Kieł
Wałkarz
Posty: 68
Lokalizacja: Piastów - Killing Blow

Post autor: Kieł »

Żeby jak najmniej ingerować a nieco poprawić to radzę zdjąć Razordony i Salki. Za oszczędzone punkty bym wystawił Stedzia i zamienił 4 terradonów na dwie trójki.

Masz 5PD i 4DD, nie wiem czemu Ci AB inaczej policzył.

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

Jakoś nie wierze w stedzie bez jakiegoś herosa na nich a na to nie styknie punktów.

Kieł
Wałkarz
Posty: 68
Lokalizacja: Piastów - Killing Blow

Post autor: Kieł »

Ale mówiąc o herosie pewnie myślisz o silniku, czy może o anciencie z Shiefem i włócznią?
Co prawda osobiście tez nie grałem na zwykłym stedziu, zawsze albo ancient z chiefem, albo silniki, albo i to i to. Ale wg mnie lepszy Stedzio od strzelaczy w tej edycji.
W ogóle goście z GW robią wszystjko żeby gracze od Lizaków mieli duże kolekcje. Najpierw sprawili że ludzie mają mnóstwo Salek na półce w domu, teraz do Salek dołączyły Kroksy, boję się że jak tak dalej pójdzie to na półkach staną silniki i stedzie.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

zwykły marketing
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Spoko , ale ta metoda wszystkiego splewic nie moga , bo cos co edycje musi sie dobrze sprzedawac :P

Kieł
Wałkarz
Posty: 68
Lokalizacja: Piastów - Killing Blow

Post autor: Kieł »

Zgadzam się i uważam że faworytami na przyszłą edycję są Razordony (świetne modele, a sprzedaż pewnie nie za duża) oraz Kroksy (GW pewnie w szoku sprzedaży tej jednostki z poprzedniej edycji zrobiła również nowe, świetne modele, ale sprzedaż jest tak niska że w obrocie z drugiej ręki praktycznie ich nie ma, a jak są to chodzą tanio i raczej nie cieszą się wzięciem). Również zmiany Salek się spodziewam, modele są bardzo słabe więc na 90% na nową edycję wprowadzą nowe, a jak nowe modele to na 90% poprawione zasady żeby sprzedać jak najwięcej.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

co do rospy to wywaliłbym salki ( plewa ), z teradonów zrobił dwie trójki, a razordony dopakował do trzech
jak zostaną ci jeszcze jakieś pkt. to ze skinków w skirmiszu zrób 12 ( chyba najbardziej opłacalne ), albo 13 ( będzie ci musiał zabić 4 żeby była panika ) :wink: a tak to całkiem spoko
co do stedzia wystawianego samopas bez żadnego herosa, to również jestem przeciwny, ale to twoja decyzja
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

ODPOWIEDZ