popisy i wpadki

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: popisy i wpadki

Post autor: Przemcio »

Cóż ja w ostatniej grze rzuciłem 4 razy Infernal Gateway z czego 2 razy na Lorda Wampirów za 1 razem dostał 10 hitów z siłą 10 i 8 ward savewów zdał bo miał jakieś coś co daje warda na 3+ od strzelania... potem dostał ten że sam Lord 8 hitów z siłą 10 i już mu się nie udało :mrgreen: Kolejna brama poszła w Black Coucha i go zabiła a następna wssysneła na 11 klocek GG :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Janiszek pisze:
kuman pisze:Popisy:
8wardanserów z BSB szarżuje na bok khornowego chariota z jedną raną... zostaje na 1 ranie konie zabijają BSB a załoga 3 wardenserów i pogoniłem
oj, o ile dobrze pamiętam to jak zaszarżuje się na bok rydwanu to konie nie oddają. :wink: Czyli BSB powinien życ :mrgreen:
(jak się myle, to proszę poprawic, ale chyba nie)
jeżeli konie mogą to walę do przodu a jeżeli nie to walą normalnie... tylko do tyłu nie walą przynajmniej tak zawsze grałem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

W rydwanie zaprzęg może atakować tylko do przodu, str. 64 małego podręcznika.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Oj Kuman Kuman, to że ty nie znasz zasad to wiem od dawna, ale ,że Szawica?
Chociaż w sumie dawno nie grał.
Dzięki Arbiter, mój RB dawno zaginął w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach i bazuje na pamięci.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ahh... zapomiałem bsb stykał się kancikiem do przowu rydwanu, czyli był z przodu w pewnym sensie czy nie ? :twisted:

bo jest napisane że nie mogą atakować na bok ale on był w przedniej strefie jak by nie było :roll:

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Kuman, jeżeli oddział w którym znajdował sie BSB był od boku, to jakim cudem takowy BSB był w cc z przodu? To, ze tak go Szawica ustawił nie ma nic do rzeczy. Był bok-był. Czyli konie nie mogły bic. Proste.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Janiszek pisze:Kuman, jeżeli oddział w którym znajdował sie BSB był od boku, to jakim cudem takowy BSB był w cc z przodu? To, ze tak go Szawica ustawił nie ma nic do rzeczy. Był bok-był. Czyli konie nie mogły bic. Proste.
proste ustaw sobie figurki kant kantem i dowiesz się że figurka jest jak i frontu, jak i boku jednocześnie

\_
|\ rysunek pomocniczy, użyj trochę fantazji :mrgreen:

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Boże, ja wiem o co chodzi. Ale w tym przypadku ma zastosowanie RB a nie finezja. :roll:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Przemcio251 pisze:Cóż ja w ostatniej grze rzuciłem 4 razy Infernal Gateway z czego 2 razy na Lorda Wampirów za 1 razem dostał 10 hitów z siłą 10 i 8 ward savewów zdał bo miał jakieś coś co daje warda na 3+ od strzelania... potem dostał ten że sam Lord 8 hitów z siłą 10 i już mu się nie udało :mrgreen: Kolejna brama poszła w Black Coucha i go zabiła a następna wssysneła na 11 klocek GG :D


hahahaha gate'way to nie missle - nie shooting attack- : ] zwałował cię wampir :)
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie zwałował... Wampir ma warda na "any ranged attacks" więc na bramę ward działa...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

:] to co innego jeśli tak jest rzadko widuje dużego wampira z tym wardem
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

I tak mu nie pomogło :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

6 knightow nurgla z BoR + Koles na Świni z Ch.Runeswordem zostal dostali wrajty z boku i 20GG fcg od przodu. krzyk Basi nic nie zrobił, wygrałem kombat o 1, w nastepnej turze dolozylem 5slaaneshowych knightow od boku gwardii (3 moja tura) i przeciwnik dal 20:0.

WIem, że to fart w kościach, ale najlepszy jaki mi sie przytrafił ;x
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

jak grałem krasiami przeciw wochowi to demon prince dostał centralke z katapy :D był warty kupe pkt i był gieniem :D

oj wpadka woch oj wpadka :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

dzisiaj grałem z woch+ kontyngent demonów na VC i zombie ubiły mi flesh hounda, a reszta oddziału piesków się posypała... :shock:
dobrze, że knighci zrobili swoje, bo było by krucho... :?

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Wygrałem z VC w 4 tury w 2 nie było już generała :) (graliśmy na 2350)
Straciłem tylko Fasta korna za 105pkt

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

gerald_tarrant pisze:dzisiaj grałem z woch+ kontyngent demonów na VC i zombie ubiły mi flesh hounda, a reszta oddziału piesków się posypała... :shock:
dobrze, że knighci zrobili swoje, bo było by krucho... :?
to ile tych psow bylo? 4??
zombie mają 3 szyki przewaga i 2 woundy Ty nic przegrywasz o 6 straciles 8 woundow czyli 4 psy-> to jak 12 rzucisz to sypia sie wszystkie wiec ekstremalne cos jest i az wierzyc mi sie nie chce jak mozna nic zombie nie zrobic ij ak flesia moga zabic;p

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

tak właśnie było :P:P:P, ale dzisiaj Tzeenth był łaskawszy i w pierwszej turze ubiłem Steam Tanka z 2x Dużej Kuźni :D
na pierwsze niestety a na drugie na szczęście mam świadków :D

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

skad wziales w chaosie duza kuźnie czy ja o czyms nei wiem:D?

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Third eye of Tzeentch
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ