Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Re: Warcraft

Post autor: Dzidzia »

No sporo błędów jest naprawionych, true. Ponadto już nie ma dominacji jednej z ras (UD w RoC są zdecydowanie najsliniejsi). Ogólnie zgadzam się z Fischem.
Parravon pisze:
mi_hau pisze:w RB nie ma ze Terki to Flaing Skirmisza jedynie - cold blod, Poison, flaing cavalary
Człowieku jaka " Flaing Skirmisza" #-o mają zasadę Flying Cavalry a w rulebook-u poczytaj sobie o zasadach Flyers od strony 68 czytaj wszystkie zasady to nie będziesz miał takich problemów.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Spoko, chyba faktycznie macie rację.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Andrzej pisze:Dla mnie najbardziej balansuje zmiana rodzaju pancerzu wież u humana i orka :)

Podawajcie swoje nicki, to może zagramy nawet nie turniej, ale po prostu parę sparingów for fun :)
na Garenie : Gokish
na BN nie siedzę jakoś serwery od wejścia wowa działają jak ...... więc chętnie pogram ale na garenie :)

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

Ja na battle net w sumie nie narzekam nie ma prawie nigdy lagów,przeciwników znajduje średnio 1-2 minuty.Niestety im więcej gram tym bardziej widze że jednak balans nie jest do końca taki dobry jak mi się wydawało,chociażby wyniki blizzconu pokazują jasno że w top4 były 3 razy orki i generalnie wszyscy najlepsi gracze to albo orkasy albo nielicznie nocne elfy.

a na garene jak się dostac?

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Ściągnąć, zainstalować, założyć konto, odpalić.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

@ Młynek
Eee tam, a sky ostro humanem ciśnie :)

Także tak jak w battlu, większość zależy od gracza :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

ktos chce ze mna zagrac na battlenecie?
gram ludźmi

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

zeby dostac sie na garene trzeba zainstalowac garene, zarejestrowac konto i voila. Co do balansu od dawna wiadomo, ze ork jest przesrany ze wzgledu na windwalk + itemy BM, ale czolowi gracze sa mocno wymieszani pomiedzy orki / ne. Sky srednio sobie radzi, a gracze UD niestety to juz przeszlosc. Generalnie po wyjsciu SCII cale w3 umarlo jesli chodzi o scene esportowa.

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

akurat balans ras moim zdaniem jest dobry.

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

Tzn. ze nigdy nie grales solo na orka ;p

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

taki z ciebie kozak okej walczmy tylko ze jak bierzesz orka to ja undead i jestes w ciemnej....

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

ja nie gram juz w w3 :) + nie gralem orkiem ^^

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Na poziomie noob-średnio zaawansowany faktycznie poziom jest wyrównany. Ale na poziomie pro niestety orc jest wyraźnie mocniejszy od innych ras.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Zmieniłem zdanie, orc jest przejebany. Ostatnio 4 levelowy blademaster ściągnął mi fienda dwoma hitami (dwa krytyki pod rząd, każdy około 250) :)
Jedyne co pomaga, to ostre harasowanie orca w erly DK i ghoulami, kiedy on techuje. To zwykle spowalnia jego rozwój i nie pozwala mu się tak szybko rozwijać. Ale i tak jest ciężko :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

widze że sporo osób grających w batlla gra także w w3. Można by kiedyś coś zagrać tylko niewiem czy dam rade :P
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Żeby zagrać razem, to jeden z graczy musi hostować, co nie? Przynajmniej tak jest w 1vs1. W 2vs2 można bez problemu grać razem przeciwko innym.

W święta jak znajdę troczę czasu, to możemy zagrać razem parę 2vs2. Mój nick to tyrion_ :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

"księżyc cie zwycięży" moje elfy też mogą sie włączyć?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Mozemy zagrać razem w drużynie. Jak ktos chętny, piszcie na pm.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ