Hellfire Studio up -14-04-15 chicken ice wings

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Re: Hellfire Studio up -021.07.2014 forest base

Post autor: Skaven »

Mały up, ulepiłem parę podstawek 20mm w klimatach azteków dedykowanych wiadomo jakiej armii. Wymyśliłem chyba fajny patent, można sobie układać płynąca wodę jak się chce trochę jak w grze "pipe plumber" :D Malowane w 5 min żeby pokazać jak wyglądają, nie miałem czasu ich picować. Oczywiście dostępne u mnie w dowolnych ilościach jeżeli ktoś by takie chciał. W chwili obecnej promocyjnie 1,5zł sztuka.

Przykłady co można sobie zbudować:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Wow genialnie wyglądają, jakbym zbierał Lizaki to bym brał, albo jakbym od nowa robił armię, Skavenów, bo można by zrobić ich w klimacie Lustrii =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Świetna ta rzeczka =D>
pod wiele armii. Przecież różne frakcje dzialają w tamtym regionie. Chociażby siły kolonizacyjno-handlowe z Imperium ;)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Mam jeszcze trochę podstawek zrobionych, muszę je odmalować i będę wrzucał. Oczywiście z serii "aztec" pojawi się więcej rozmiarów.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Tym razem okrąglak i coś czego długo unikałem czyli podejście do tematu NMM. W sumie tragedii nie ma, ale muszę inne kolory dobrać do złota.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Na pewno jest w nim dużo pracy ale mi się nie podoba, nie lubię ostrych przejść a tu widzę same kreski :|

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Kacpi 1998 pisze:Na pewno jest w nim dużo pracy ale mi się nie podoba, nie lubię ostrych przejść a tu widzę same kreski :|
Taki urok 40k tu zawsze sa kreski na krawędziach ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jak juz robisz kreski, to niech przynajniej beda proste. no i dwie warstwy to minimum, a powinny byc trzy na herosach
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Jankiel pisze:Jak juz robisz kreski, to niech przynajniej beda proste. no i dwie warstwy to minimum, a powinny byc trzy na herosach
Imo do czarnego więcej niż biały kolor na lining do szarego pancerza to już przerost formy nad treścią. Kreski wyglądają plastelinowo i tak rozchwinie ale nistety tyo wina mojego apartu ( na kazdym moim zdjęciu można to zauważy). Nie wiem czemu tak jest ale trochę szkoda jak siedzę trochę nad modelem a potem foto psuje efekt :( Np czerwony wygląda jak 1 max 2 warstwy.. Ktoś mi kiedyś powiedział że nie trzeba aparatu za 1,5k do zrobienia dobrych zdjęć modelom, a teraz już wiem że kłamał ;)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Jesteś pewny że Ty malowałeś ten model? #-o :roll: :|
Moim zdaniem jeden z Twoich najgorszych modeli. I nie chodzi o wyżej wspomniany przez Ciebie NMM.
Na plus:
-Czacha i aureolka.
-Podstawka
-Dokładnie zrobiony biały.
Na minus:
-Okropne, grube przejścia(serio, jakbyś nie Ty malował) które widać np na drugim zdjęciu, lewa dolna część plecaka pod łańcuszkiem.
-Niektóre elementy są ledwo wyciągnięte z czarnego(np na jego prawej nodze ma to coś[nie wiem jak to się nazywa] które zaczyna się od czerwonej pieczątki) i to wygląda jakby pieczątka była oddzielnie a papierek oddzielnie. Tak samo nie rozumiem czemu na tym samym ujęciu widoczny bolt pistol ma podkreśloną tylko jedną śrubkę a pozostałe trzy(na czerwonym tle) już sobie odpuściłeś :|
-Za hardkorowe wyjścia z czarnego np w czerwony albo nawet biały.
-Miejscami farba nałożona naprawdę niestarannie(np na bolt pistolu, ten niby papierek).

Wcześniejsze prace mówiły o wysokim poziomie umiejętności, stąd takie mini poruszenie haha
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Eh sam tez jak patrzę na te zdjęcia to mam takie odczucie, bolter tu wygląda jakby nałożyć na niego farbę szpachelką... No cóż nie ma wyjścia, kupić normalny aparat trzeba, albo spróbuję jeszcze raz do tematu zdjęć siąść choć tu już nie wiele mogę.

Dzięki za wszystkie komentarze, dopiero teraz uświadomiłem sobie że zdjęcia są mega złe, po prostu miałem obraz modelu w głowie i do mnie to nie dochodziło ;)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

W ramach małego odświeżenia wrzucam zdjęcie powiększonej serii "Aztec". Doszły wzory 25x25 i podstawka pod kawalerię (dla kowboja np). Dodatkowo mam w rękach nowy aparat więc myślę że każde kolejne zdjęcie będzie wreszcie dobre, ostre i bez jakiś rozmazów, aczkolwiek potrzebuję jeszcze chwilkę na ogarnięcie sprzętu ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Dużo rzeczy ostatnio pomalowałem ale nie było czasu wrzucać, tu tak dla odświeżenia część armii do Bolt action, trochę mniejsza skala ale bardzo przyjemne modele do malowania ;) Dodatkowo staram się opanować nowy aparat i chyba zdjęcia są lepsze.

Obrazek

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

to są partyzanci czy mix różnych oddziałów?

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Wyglądają jak różne oddziały niemieckie - część to regularne jednostki, część to Volkssturm i Hitlerjugend.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Szczerze to się na tym nie znam, ale wiem że jakieś zestawy typu last levy:defence of berlin i wafen ss tam są.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dokładnie tak jest - to jest mieszanka różnych niedobitków - tak ma być.:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

To obrona Berlina w 1945. Zbieranina wyrzutków.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wszyscy 'mix' to właśnie zestaw ostatniej obrony Berlina, jak już napisano, natomiast moździeż i miotacz płomieni to już regularna armia - Waffen SS.

Figsy są moje i będzie wkrótce więcej na warsztacie u Skavena :) Chociaż odbieram je dopiero w weekend już teraz mogę napisać że Skaven spisał się na medal!
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Nowy projekt, armia dwarfów cała w metalu, same fajne modele ;) Robione będą bez podstawek.

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ