DotA oraz LoL

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

DotA oraz LoL

Post autor: Furion »

elo!

Gra ktoś w dotę albo lola? Ja nieskromnie powiem, że w Dotę jest pro playah ;] a w lola jeszcze nie znam wszystkich postaci ;)

Chętnie pocisnę z Wami / Was w arso, apso czy cokolwiek innego. Chętnie pogram jakieś ligówki i turnieje.

Nick na bnet i lolu to Furion89. To jak, ktoś jeszcze oprócz mnie w to pyka? ;)

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Grasz na garenie?

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

niet. ale mogę zacząć ;)

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Ja swego czasu dużo grałem w Dotę na Garenie (na Batku mnie wyrzucało z gier), ale od jakiegoś pół roku nie grałem ani razu pewnie sporo się pozmieniało od tego czasu :wink:

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

Gram na Garenie w dotę, oraz w LoLa :P w obu pod tym samym nickiem Nitrox6. W LoLu gram na serwerach US.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Kto jeszcze gra w LoLa na Eu? Ja mam nick dukee jak cos,zaczynam dopiero
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5346

Post autor: Tutajec »

jak ktoś będzie miał zamiar grać wieczorem w dotkę proszę o pm

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja gram w LoLa
Nick: RastiPL

Chętnie Was pocisnę ;)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Mógłby ktoś wrzucić linka do jakiegoś poradnika dla początkujących? Chce zacząć grać w DoTę, ale na razie tylko wyzywają mnie od noobów i kickują :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Gram w LoL Eu, nick: Srakson :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Romeo
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Romeo »

Mnie już męczy DotA , parę ładnych lat się w to bawiłem. Teraz w erze HoNa , LoLa i Bloodline Champions nie warto męczyć się z grą o archaicznej grafice i ograniczoną silnikiem W3. W LoLa LukeSkyworker na EU. Ekipa BC nie obdarzyła mnie łaską uczestniczenia w becie mimo mojego kosmicznego sprzętu. Grę w HoNa na jakiś czas zostawiłem , może jeśli nasza rodzima scena się rozwinie i zacznie się tam coś dziać wrócę do tyrania ;D
You're better than drugs
Your love is like wine
You're better than drugs
Addicted for life

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Grałem w dotę, ale na prawdę HoN jest 100 razy lepszy. LoL jest dla kasuali, do tego postacie nie są zbalansowane.

Awatar użytkownika
Romeo
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Romeo »

ANtY pisze:LoL jest dla kasuali, do tego postacie nie są zbalansowane.
Z tym się nie zgodzę. LoL jak na razie nie wkroczył jeszcze na scenę e-sportu w pełnym tego słowa znaczeniu , ale pamiętajmy , że dopiero zaczął się pierwszy sezon. Scena comp rozwija się tam o wiele mnie dynamicznie niż w HoNie. Co do postaci , imo jest lepiej niż w HoNie. Jeśli się zna swoją postać , i jako tako ogarnia lasthit to każdym herosem można coś zdziałać. Nie ma tam takich akcji , że przez okres patcha musimy się użerać z jakimiś przesadnie dopakowanymi herosami , wychodzi nowy (patch) poprzednie imby dostają po twarzy a powstają nowe ;/
You're better than drugs
Your love is like wine
You're better than drugs
Addicted for life

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ok, dzięki za info :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

gram w lola juz calkiem sporo (na serwerach us 26lvl ale sie wkurwilem na pingi i przenioslem na eu gdzie mam 22) i musze powiedziec ze balans jest b. dobry-jest w sumie tylko jedna naprawde slaba postac na ponad 50. jak tylko team ma sensowny sklad (tanka, maga, melee dps itd) a nie jakis mega z dupy, to jest w stanie powalczyc z kazdym. jedyne co mnie wkurwia to to, ze jak w late gamie na planszy 3v3 przegrasz jakis teamfight z kretesem to praktycznie juz przegrales gre, bo przeciwnik ma spokojnie 50s na zniszczenie Ci bazy, co z latwoscia robi.

ogolnie polecam, moge tez pomoc poczatkujacym jak co, wskazac dobre postacie, poradniki. gram na razie glownie 3v3 nick:Fojtu

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Romeo pisze:
ANtY pisze:LoL jest dla kasuali, do tego postacie nie są zbalansowane.
Z tym się nie zgodzę. LoL jak na razie nie wkroczył jeszcze na scenę e-sportu w pełnym tego słowa znaczeniu , ale pamiętajmy , że dopiero zaczął się pierwszy sezon. Scena comp rozwija się tam o wiele mnie dynamicznie niż w HoNie. Co do postaci , imo jest lepiej niż w HoNie. Jeśli się zna swoją postać , i jako tako ogarnia lasthit to każdym herosem można coś zdziałać. Nie ma tam takich akcji , że przez okres patcha musimy się użerać z jakimiś przesadnie dopakowanymi herosami , wychodzi nowy (patch) poprzednie imby dostają po twarzy a powstają nowe ;/
Niby jak, skoro masz 1lvl i grasz na midzie z przeciwnikiem na 20 lvlu to masz ZEROWE szanse na cokolwiek, ze względu na jakieś śmieszne runki, czy masteries.

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

jeszcze ani razu nie gralem z taka dysproporcja?
system pilnuje zeby nie bylo czegos takiego i nie jest to zaden realny problem. jedynie gdy masz 19 a przeciwnik 21, co moze sie zdarzyc to jest lekka dysproporcja ale nie jakas razaca

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pitolita za dużo

jakby ktoś chciał pograć w klasykę (DOTA) to na Garenie szukać Gokish :)
chętnie pogram :D [chyba , że maluję to pograj mniej chętnie ]

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Pograłem sobie trochę w LoL i jest to całkiem fajna gra, choć strasznie czasożerna :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Fojtu pisze:jeszcze ani razu nie gralem z taka dysproporcja?
system pilnuje zeby nie bylo czegos takiego i nie jest to zaden realny problem. jedynie gdy masz 19 a przeciwnik 21, co moze sie zdarzyc to jest lekka dysproporcja ale nie jakas razaca
Jak grasz z kumplami, albo u przeciwnika w teamie jest 3 kumpli, lvle mają np 20,20,1 to się zdażają takie rzeczy (wam wtedy do teamu też takiego 1levelowca dobierają)
Zresztą, nawet gdyby w lolu wszystko było zbalansowane, to i tak hon jest lepszy. A tak btw to pracują właśnie nad DotA 2 (icefrog) i mapką dota do sc2

ODPOWIEDZ