That was epic! Czyli czego dokonały nasze ogry :).

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: That was epic! Czyli czego dokonały nasze ogry :).

Post autor: Afro »

losuje się
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Przeciwnik przyporządkowuje trafienia. Nie losuje się.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

rozkłada się równomiernie, nadmiar się wybiera, w wypadku pojedynczego strzału się wybiera :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

aj no tak, cały czas myślałem, że chodzi o strzał z działa.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

odpowiedz d) lord na pegazie nie moze dolaczac do pegazow :mrgreen:

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Chyba zacznę wystawiać kawalerię. Dzisiaj mecz z OnG wygrał mi ostatni ogr z trójki. Zignorowany przez przeciwnika, wbił się z trzydziestkę goblinów, wygrał, zagonił, wjechał w generała Orkasów który stał na tyłach armii i zatłukł dziadygę ;). Z paniki zwiało przeciwnikowi parę śmieci a Mournfang zdołał jeszcze wbić się w Lobbę. Szkoda że reszta armii się tak nie popisała, bo kloc Ironów stał z Dzikimi orkami całą grę w walce.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

drpotato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: drpotato »

Ten strzeł z huntera to jeszcze na 7 edycję był więc losowało się wtedy. to był lord na pegazie więc do pegazów jak najbardziej wchodził - albo mnie zwałowano

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

NO to Cię zwałowali. Do oddziału pegazów nie może wejść żaden heros, nie zależnie od tego na czym by jeździł.
Obrazek

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

nawet w 7 ed nie wchodzil ;)

drpotato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: drpotato »

Co nie zmieniło faktu, że Hunter się sprawił - nawet bardziej niż musiał biorąc pod uwagę wałek:P

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Ogry vs HE

1 tura magii...

Odpalam kostki... rzut i piękne 6 i 5 channeling i mamy 6! 12PD :twisted:
Rzeźnik daje +1 to na Byki, teraz czas Firebellego i uwaga ładuję 4 z Fire a tu Ifka i kolo wybucha waląc w 4 ogry :D ot co się dzieje gdy Ogry dostana tyle powera

next akcja
3 maneaterów scoutów na tyłach łuczników ale mieli tam tiranoca i w 2 swej turze dostałem szarże w bok.. 1 man spada tiranoc dostaje 1 ranę #-o
combat przegrany... break uciekam... i rzut.. 3 cale no to myślę cya boys ale żeby było śmiesznie to tiranoc goni 2 cale :D

3 tura magii 2x6 na power dice :twisted:

4 tura magii
belly wali fireball na 3d6 na kościach chyba 6 wykulało się 24 dispel nie dał rady moja mina była jak minka małego dziecka które dostało właśnie wielgachnego loda włoskiego! ale rzucam ile pójdzie hitów i po kolei 1, 1, 2... lód spadł do piachu :x

drpotato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: drpotato »

Czyli jednym słowem osiągnęły "nic" :p

U mnie walka z DE - za pomoca pojedyńczych kotów przetrzymałem uberhorde executioniers z wardem z kociołka na +5 oraz szarza w bok scraplaunchą która preżyła combat mimo assassina ukrytego na tyle długo, żeby wszarżować z tyłu 3 mournfangami (które wyczyściły flankę) i poprawić z drugiej flanki szarżą ironblasterm - duzo nie zostało z tej hordy :D

lubię bic elfy

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

no poza tymi wypadkami to jeszcze Thundertusk i 6 ogrów z ADHD wybili w 1 turę 24 WL :twisted:

i elfy dostały maskę

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ogry miały na sobie regenkę? Cz szarżowały na bok? Bo innej możliwości nie widzę ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

tak coś mnie bierze na zapamiętywanie akcji zawsze jak gram z HE a może po prostu zawsze wtedy jest ciekawiej? :D

gra 4 fun

Unnamed1000 Pts - Zasady takie: bierz co chcesz, poza magią, bez generałów i speciali, 1 hero

1 Hunter @ 200.0 Pts
Great Throwing Spear; Harpoon Launcher; Light Armour
Talisman of Preservation [45.0]

1 Gorger @ 90.0 Pts
Frenzy

1 Sabretusk Pack @ 21.0 Pts

6 Ironguts @ 346.0 Pts
Great Weapon; Heavy Armour; Standard; Musician
Standard of Discipline [15.0]
1 Gutlord @ [10.0] Pts

3 Leadbelchers @ 129.0 Pts
Light Armour

1 Giant @ 200.0 Pts

Total Army Cost: 986.0

I) TURA:
Hunter strzela z kuszy w Princa na Gryfie... trafia.. 3 Wo.. Epic enemy face :twisted:

II) Tura: Gryf wbił się w Giga więc Hunt strzela w Orła i rzuty kolejno szły - trafienie 6 ranienie 3 rany 1
Giga wytrzymal 4 ataki gryfa i 5 princa (4Wo) po czym chciał jebnąć z 2d6 ale gryfik szybko się rusza więc nica a duża stompa tylko jedną ranę na princa wcisnęła

III) Tura Giga umiera przeszyty Foe bane ale pięknie spada wprost na princa i Gryfa grzebiąc ich pod swym tłustym cielskiem zarabiając 461pkt :D

Gorger zrobił co miał 2 ttury ostrzału 12 archerów wbiły mu 3 rany a jak dopadl to kilku zjadł i pogonił

w 5 bodajże ostatniej turze Hunter szarżuje 11 pozostałych z 20 SM zabija 1 impactem warduje chyba 3 rany ubija 3 dobija stompem i po 5 trupach i szarży goni niedobitki nabijając na swój brzuch resztę elfa

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm stomp nie mógł działać na gryfa,
Elfy miały stubborna i spieprzały na 8?:D

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Dobrze że dopisek for fun, bo np. łowca nie może być generałem :roll:

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Proch pisze:gra 4 fun
Unnamed1000 Pts - Zasady takie: bierz co chcesz, poza magią, bez generałów i speciali, 1 hero
Jak for fun to fun :)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

BOGINS pisze:[/quote="Proch"]
W drugiej części BBcodu do cytowania nie dodajesz ="Nick" tylko piszesz samo [/quote] :P

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Wasz super mod naprawil ;D
Tak swoja drogą, jak można grać bez generałów? :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ