zasady euro

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: zasady euro

Post autor: Gokish »

JaceK pisze:Trwa głosowanie kapitanów - jutro się kończy.
Po nim podejmą zapewne ostateczną decyzję.
Thx ;) to nic mnie nowego u Lizaków nie zaskoczy więc czas malować na DMP :P

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Barbarossa pisze:runa to nie item. Każda runa liczy się jako 1DD kropka.
słusznie, nie pomyślałem o tym :)

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Z innej beczki - czytajac relacje z ETC widzialem propozycje JJ odnosnie 8 ed - max 12 pd per phase. Gdzie moge poczytac jak to ewoluowalo w obecna bzdure?

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Vallarr pisze:Z innej beczki - czytajac relacje z ETC widzialem propozycje JJ odnosnie 8 ed - max 12 pd per phase. Gdzie moge poczytac jak to ewoluowalo w obecna bzdure?
max 12 PD pozwala np wampirom mieć 7 kości przeciwko 1 czy 2 DD. Obecna 'bzdura' rozwiązuje podobne problemy.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Jak sie nie inwestuje w antymagie, to sie cierpi. Obecna bzdura polega na przycieciu wszystkiego rowno jak leci i docieciu dodatkowo. Poza tym w obecnych realiach tez mozesz miec 7 kosci vs 2 dispela, gdzie roznica?
Ahm, taka, ze obcieli antymagie usredniajac wszystko. GJ!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wiadomo Mieciu, ze wymyslilbys znacznie lepsze ograniczenia niz jakis tam AR.COM.
Dziwne, ze jeszcze nie zaproponowali takiego gosu jak Ty na prezesa GW.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Tez sie dziwie.
Sam znalezc nie umiem, podrzuci ktos linka do tej dyskusji?

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Raczej nie znajdziesz, bo dyskusja była na tajnym forum AR.com. Ale nie przejmuj się, przecież bez czytania jakichkolwiek bzdur i tak jesteś przekonany, że masz 100% racji (a może nawet 110%), niech Ci ta świadomość wystarczy.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Jesli chce poczytac to wlasnie dlatego, ze moze tam znajde argumenty, ktore mnie przekonaja :P Na chwile obecna po prostu nie widze. A skoro na tajnym, to chyba zostane przy swoim, sniffff' :P
Poza tym Ty ogolnie nie lubisz magii, co przyznales gdzies niedawno, wiec mnie taka reakcja nie dziwi ;]

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

swieta_barbara pisze:Wiadomo Mieciu, ze wymyslilbys znacznie lepsze ograniczenia niz jakis tam AR.COM.
Nawet gdyby wymyślił lepsze to i tak by ich nie zastosowano bo wymyślił je tylko Vallarr - nieprawda? Daj więc spokój z udawaniem, że może być inaczej.

@Vallar - nie chcesz to nie graj w ograniczone ograniczenia. Naprawdę masz wybór (możesz wziąć różową tabletkę zamiast niebieskiej, albo na odwrót... :D ). Są tacy co grają normalnie i są zdrowsi. :wink:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Obrazek

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

czy jest już jakiś euro rulepack dla nowych TK?

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Nie ma. Grając TK na zasadach euro gra się bez żadnych ograniczeń jak i bonusów.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

dałem to do pytań o 8 ed ale nikt nie odpowiada więc może tutaj?

cytat Q&A z EURO

"
12. Multi-Combat Resolution: If one of the units fighting in a multi-combat situation wipes out its only enemy in btb (auto-win), does it still confer its bonuses (ranks, charge, flank/rear etc) for this round's combat resolution (against the still engaged enemies)?
A. No
"


Mam dwa pytania:

1. Czy to oznacza że taka jednostka w ogóle nie daje żadnych bonusów to rozliczenia tej walki? czy ew. przynajmniej zadane rany?


2. Jak taka sytuacja jest rozstrzygana na turnieju bez EURO ?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Tak samo, jak jednostka wypada z combatu, do CR liczą sie tylko woundy, nic więc bez rank, szarż, sztandarów, etc.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

ok.

to jest Q&A EURO.

A jeśli turniej jest bez euro to jak?
bo w podręczniku nic na temat takiej sytuacji nie ma.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jest to w podręczniku lub w faq, nie chce mi się tego teraz szukać więc musisz wziąć na wiarę. Jest tak na pewno, na wszystkich turniejach.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

dzięki

Duży RB str 61 No more Foes :)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Ludzie, którzy zadają te pytania, nie znają zasad.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

oj tam oj tam

a ty to na pewno nigdy się nie gubisz i zawsze pamiętasz gdzie drobna zasada była zapisana czy w erracie, czy w uściśleniach czy w RB, czy w AB czy też gdzieś w odpowiedziach na forum czy może w Q&A do EURO :)

ODPOWIEDZ