Booxi maluje

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Booxi maluje

Post autor: smiejagreg »

Coraz lepiej wychodzą Ci metaliki i skórzane elementy =D> . Patyna do mnie nie przemawia, ale może na żywo wygląda to lepiej. Skóra mogłaby mieć ciut wiecej odcieni, zbyt duże różnice między poszczególnymi odcieniami.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, o 17:21 przez Booxi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Zdjęcia są fatalne i rozwalają forum...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

skoro tak bardzo przeszkadzają duże zdjęcia to będą same linki. Zdjęć lepszych nie zrobię zresztą nie wrzucam ich by pokazać jak pięknie pomalowane są modele bo nie są. Jedynie wrzucam update kolekcji bo niektórzy zobaczyli, że pojawiłem się na forum po długiej przerwie i chce pokazać, że hobby nie porzuciłem.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

Booxi czeka teraz na swoje perełki ! Zacna armia i ciesze sie ze cześc moich zbiorów trafi własnie do Ciebie! Pozdro!

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

taaak w tym miesiącu przepuściłem na figurki dokładnie połowę pensji więc zbiór powiększ się znacznie :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

no gratuluje fajnej kolejkcji. Clansmeni i norsy musiały koszcić fortune

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Dziękuję :) clansmani to faktycznie wielki wydatek, norsi w sumie gdzieś tam się plątali jak kupowałem większe zestawy i się uzbierali ale i tak największym wyzwaniem jest dostanie modelu nie posiadając ebay :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Booxi pisze:Dziękuję :) clansmani to faktycznie wielki wydatek, norsi w sumie gdzieś tam się plątali jak kupowałem większe zestawy i się uzbierali ale i tak największym wyzwaniem jest dostanie modelu nie posiadając ebay :D
W chwili obecnej zalozenie konta na bayu to minuta lub dwie ;> do tego pay pal i jacha :)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Niby tak, ale ja sie boje tych nowoczesnych wynalazków w dodatku, dzięki temu mam jakieś pieniądze na jedzenie :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Booxi pisze:Niby tak, ale ja sie boje tych nowoczesnych wynalazków w dodatku, dzięki temu mam jakieś pieniądze na jedzenie :D
PIerwszy argumet o panicznym strachu przed postępem is invalid :) Drugi jak najbardziej aktualny :). Tak wogole to tez chcialem zbierac clansmenow ale kurde jak zoabczylem aukcje 50 figsow ktora idzie za 170 funtow to hmmm zaczynam zalować ze parenascie lat temu sprzedalem swoje krasie i teraz mozolnie odkupuje :)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

50 modeli za 170 funtów ?! Panie trzeba było brać !!!
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ