Kraków 2v2 12.06/11.06

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Kraków 2v2 12.06/11.06

Post autor: Madog »

Witam

Szukamy przeciwników do bitwy 2vs2.

Czas i miejsce:
Dwojaki: Sobota 11.06.11. Start 14.30 (acz nie wiem czy się wyrobimy czasowo z bitwą) Sklep Vanaheim (acz nie byłem), Bard lub MagicTrader ( w imperium turniej). Preferowane stoły na powietrzu, bo chcemy w otoczeniu zieleni wypić piwo bezalkoholowe.

Niedziela - "gdzieś indziej" - od 10-12.00. Proponujemy bitwę na ogródku z możliwością grilla. :) Stół będzie prowizoryczny, max 150x140 (jak się uda ułożyć blaty), 115x150 bez problemu. Niestety nie mamy terenów, ale coś by się wymyśliło.

Punkty:
Z naszej strony:
2200 (High Elves) + od 2500 do 2900, wedle życzenia (Bretonia). UWAGA BO WAŻNE: Gramy bez ciśnienia w portkach, na klimacie. Ja jako przedstawiciel HE nie mam ani PG ani WL, nie używam Book of Hoeth, ale wciąż płaczę jak nie idzie mi na kościach. Więc powergamerom podziękujemy. :)

Gramy na zasadach Euro, bez limitu jednostek strzelających (bo to trochę durne jest, nigdy nie odczułem overpower łuków...).

Scenariusz:

Jest skomplikowany i niebagatelny. My tu, Wy tam. Ewentualnie Wy tam, my tu. Albo czekamy na jakiś prostszy scenariusz.

Armia:

Z naszej strony HE i Bretonia. Gwarantujemy słit-focie z wysięgnika.
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

Awatar użytkownika
DARKwolfDOG
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DARKwolfDOG »

To jak kiedy byśmy mogli pograć

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Pisałem już do Madoga. Da znać prawdopodobnie jeszcze dziś :wink:

Awatar użytkownika
DARKwolfDOG
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DARKwolfDOG »

a ok a jaką armią grasz

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Będzie na pewno:

-> bretonia
-> wysokie elfy
-> jaszczuroludzie ( to ja )
-> ty
-> krasnoludy

Tak, wiem. Graczy jest 5, ponieważ staramy się ustawić grę 3vs3 by było więcej punktów, więcej rzeźni, więcej zabawy itd. :D. Staramy się jeszcze skombinować gracza nr. 6

Awatar użytkownika
DARKwolfDOG
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DARKwolfDOG »

a czyli ty to Alex

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Tak, tak :)

Awatar użytkownika
DARKwolfDOG
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DARKwolfDOG »

a to dobrze ja grałem kiedyś z Tobą miałem skavenów

Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Madog »

Witajcie!

Wybaczcie brak odzewu, ale miałem mały sajgon. Już po wszystkim więc piszę.

Jak już tutaj Cytrus wspomniał: będzie giga mega :) Ma być piwo, grill (najlepiej) i inne atrakcje.

Z tego co widzę grupę graczy z nadwyżką nawet już mamy:

Madog (Parada gejów)
Mayer (Chłopi pańszczyźniani)
DARKwolfDOG (Szczury)
Cytrus Kontynentalny (Żaby i inne gady)
Fluffy (Małe zielone)
Kolega Fluffiego (Dziwna armia: gra przeciętnym stanem porządku pokoju kobiety)
PiotrB (podobnie jak kolega Fluffiego)
Romendaki (jedzą kurz i kamienie)

Kwestia podziału, do ustalenia za chwilę. Armie? Możemy zrobić że na każdą drużynę przypada podział 4 armii: 2000, 2200, 2400 i 2600 pkt. Ja np. wystawić mogę 2200 biorąc prawie wszystkie swoje słabiuśne jednostki, ale jak ktoś chce mniejsze limity - to można się dogadać.

Problemem może też być miejsce:

Fluffy zaproponował swoje miejsce w firmie (jakaś piwnica z trupami albo coś, zaletą jest możliwość zachowania się jak ork :D ). Nie znam sytuacji stołu.
U nas można zrobić na ogródku, ale "stół" mamy trochę mały (155x140), chyba żebyśmy blaty postawili na trawie zamiast na krzesłach/czymkolwiek i połączyli różnorako, wtedy osiągniemy więcej. Zaletą tego rozwiązania jest: grill i świeże powietrze (przyznaje, że preferuje ogródki, nie chce siedzieć 8h w ciemnicy ;) )
PiotrB bodaj też się proponował z lokalem.
Nie wiem jaką opcją jest Bard z ich ogródkiem (i czy można tam pić piwko).

Czekam na propozycje i opisy sytuacji każdej z miejscówek.

Termin: Sobota lub niedziela.Start o 10.00. Pisać komu co pasuje. Nam pasuje sobota i niedziela, bez znaczenia.

Czuję że może być grubo... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 17 cze 2011, o 08:50 przez Madog, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

Awatar użytkownika
DARKwolfDOG
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DARKwolfDOG »

ja moge tylko w sobote i rozpiske moge max na 2500 i ta rozpa będzie jakoś wyglądać więcej nie mogę

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Jak nas bedzie tylu to nie pomieszczę. Ogródek piwny mi organizowac i bez marudziania.

Awatar użytkownika
DARKwolfDOG
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DARKwolfDOG »

to ja czekam aż powiecie gdzie i jutro będe

Awatar użytkownika
Romendakil
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Romendakil »

Z mojej strony najlepiej sobota, niedziela w drodze wyjątku. Miejscówka bez znaczenia.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

jak wspomniałem mam stół z makietą do dyspozycji 72 x 48 cala (piwo można u mnie pić )... ja jestem dyspozycyjny w tygodniu - od 16 w weekend słabiej bo dużo turniejów jest...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Madog »

PiotrB pisze: ja jestem dyspozycyjny w tygodniu - od 16 w weekend słabiej bo dużo turniejów jest...
Reszcie będzie pasować raczej weekend, a od 16.00, to byśmy kończyli koło 24.00... Więc albo rybka, albo akwarium ;) Z czegoś będziesz musiał zrezygnować.

Napisz tedy czy Ci pasuje sobota czy niedziela. Albo że odpadasz.

Podkreślam: to spotkanie w mojej wizji ma być z grillem, piwem, na świerzym powietrzu i radosną grą bez ciśnień (mimo, iż pewnie emocji będzie wiele :).

To nie turniej, tylko walna rozpierducha pod koniec której wszyscy mają być pijani i szczęśliwi, a przynajmniej szczęśliwi :)


Więc póki co wygrywa sobota:

Madog
Mayer
DarkwolfDOG
Romendakil
Fluffy (domniemuje, że pasuje, marudziania nie będzie)
Kolega Fluffiego ?? (nie wiem, zakładam że mówią jednym głosem)

Cytrus?

Jeśli PiotrowiB nie pasuje, to albo szukamy 8'ego gracza, albo ktoś się wystawi podwójnie (na zasadach dwóch oddzielnych armii punktowych)
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Z mojej strony to najlepiej w sobotę :wink: .

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

W weekend jeśli mam czas a rzadko się to zdarza to idę na turniej. W tygodniu jest mi prościej znaleźć czas. Granie nie powietrzu ma wady i zalety i jak dla mnie jest zbyt ryzykowne. 16 ta w piątek to bardzo dobra godzina tym bardziej ,że nikt by nam nie przeszkadzał ale jak chcesz...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Madog »

Tedy jasne: Gramy jutro w sobotę o 10.00 :)

PiotrowiB nie pasuje, więc szukamy 8'mego gracza. Ktoś ma jakiś kandydatów?

Miejscówka, póki co "wygrywa" nasza. Dane dokładne wyśle na PW wszystkim zainteresowanym (jeśli nie ma nikt innej propozycji). Info dodatkowe: w pobliżu jest mały carrefur więc można się zaopatrzeć.

Zabrać ze sobą jakieś tereny, byśmy na gołej ziemi nie grali ;) Jak kto ma fantazję, to blat też może zabrać :P Przyda się.

Podział:

Moja wstępna propozycja to klasyk westernu: ks. dobro-dobro vs złoczyńcy (szukamy jeszcze jednego złoczyńcy).

Punkty: Jeśli ktoś nie ma życzeń co do limitów swojej armii (ja np. mam: ja chce mieć 2200, marta chce mieć dużo - 2800 ), to drogą losowania komputerowego (napiszę na kartce wasze niki i na chybił trafił będę paluchem losował) ustalę limity dla każdego.

Jak kto ma lepsze koncepty - pisać, pewnie będę lepsze od moich :)

Jak jeszcze ktoś ma pomysł na scenariusz... to w ogóle...
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

W sobote zią chaośnik odpada, wiec bedzie nasz 6.

Awatar użytkownika
Madog
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Madog »

Ok. Tedy szczęście w nieszczęciu, mamy równe składy.

Tedy podział proponowany:

Chłopi (2600)
Geje (2200)
Krasnale (2400)

vs

Chomiki
Żaby
Zielone

(punkty ustalcie między sobą, tylko napiszcie tutaj, bym wiedział, że jest to zrobione, a nie domniemane ;))

Prosiłbym też o potwierdzenie przybycia (wystraczy "potwierdzam") i każdemu z takim potwierdzeniem wyślę namiar na meli... miejscówkę.
Mój awatar to moja dusza.

Uuuuuuu....

ODPOWIEDZ