Heroes VI

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Re: Heroes VI

Post autor: Varinastari »

frakcję za jakieś grosze (bodaj 2000 złota, 5 drewna i kamienia)
Cena wzrasta wraz z poziomem zmienianego miasta, ostatnio wybuliłem ok. 15k i w chuj zasobów :)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Nehan pisze: to bedzie najgorsza kontynuacja od czasu failouta3

co za czasy :(

F3 raczej wymiata i to jednoczesnie na pc i ps3. Nie mozna obrazac klasyki.

burn the heretic

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Offtopem o ile na PC tak... o tyle na PS3 bardzo nie :)
Posiadam kopie na obie platformy - gdyż żona czasem używa kompa do uprawiania SIMS. Na PS3 gra się inaczej - powiedzmy że PS3 zmusza do częstego używania VATS.

Wracając do tematu. W sieci pojawiły się filmiki z DEMA... gdzie takie coś można znaleźć?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

W moim podpisie.
:)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

"Pozostały czas ściągania 20h 34 min" :(
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Hę, u mnie pokazuje 40 minut.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

"Pozostały czas ściągania 20h 34 min" :(
0-o Najs.
Hę, u mnie pokazuje 40 minut.
I to jest średni czas ściągania dema.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ale to jak to jest że jest demo a nie ma nigdzie w sieci?

Zadam troszkę nie modne pytanie ale czy to legalne? Mam tylko "org" zainstalowane, boję się że np. zablokuje mi to 10 gier w Uplay albo np. steam... a wk..wiłbym się. A wiem że takie akcje się dzieją więc podsumowując CZY TO OFF DEMO czy rape (nie rip :P) Betki
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Ale to jak to jest że jest demo a nie ma nigdzie w sieci?
-_- Jak nie jest, skoro mam je w podpisie? Amagad #-o
Zadam troszkę nie modne pytanie ale czy to legalne? Mam tylko "org" zainstalowane, boję się że np. zablokuje mi to 10 gier w Uplay albo np. steam... a wk..wiłbym się. A wiem że takie akcje się dzieją więc podsumowując CZY TO OFF DEMO czy rape (nie rip :P) Betki
Linkowanie Dema ogólnie dostępnego do ściągnięcia? #-o
Beta zarówno w fazie 1szej jak i 2giej jest closed zatem jeśli ktoś się nie załapał to już raczej musi poczekać na wyjście oryginału.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Dziękuję za małą porcję ironii.

Też mam dostęp do Bety - myślałem że to coś innego i bardziej rozbudowanego, na co zresztą wskazuje nazwa - DEMO.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Bardziej rozbudowany od bety i dema jest tylko oryginał, na którym będzie można położyć łapska swe od 13tego października.
A tak zupełnie na btw, nie sądzę, iż by ktokolwiek dawał jakieś niepewne linki na tym podforum. Przynajmniej nie typ z 2k+ postami.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Wczoraj pograliśmy z bratem godzinkę - on trupami, ja tymi morskimi ludkami.
Narazie pozytywnie, ale strasznie wkurzające jest to, że przy podświetleniu budynku nie zawsze wyskakuje okienko. Nie wiem o co kaman...
Walka dość ciekawie rozwiązana, nie ma tego motywu z ciągłym "waitowaniem", fajnie też że jest tyle skili :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

a powiedzcie mi, czy miasta są zrobione w stylu tych z piątki, czy 2d jak w becie? może jakiś screenik ktoś wrzuci :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm jest osobne okno na wygląd miasta i chyba (za mało jeszcze grałem) jak coś dobudujesz to tam się pojawia pewnie. Generowany jest za każdym razem taki filmik - my go częściowo jakos wyłączyliśmy bo troszkę zwalniało. Ogólnie jak poobniżaliśmy detale na low, to nasz komputerek w miarę szybko pracował. Nie odczuwaliśmy zbytnich problemów.
A mamy duala staarego, chyba z 3giga ramu, i kartę chyba ok 512 albo i mniej.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

zainstalowalem h6, odpalilem mape, rwalo, wylaczylem, odpalilem h3 wog :wink: jest ok

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Co do wymagań... Ze sprzętem jest różnie, mam PS3 więc w kompa nie inwestuję, więc zastanawiam się, czy pójdzie na dualu 2,4 z 3GB RAMu o 512MB na karcie.
BOGINS - grało się na tyle dobrze, żeby z przyjemnością przejść grę, czy raczej tylko tak do sprawdzenia?

Inna sprawa, że z tego co pamiętam, demo HV przycinało na sprzęcie, na którym pełna wersja działała bez zarzutów...
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Townscreeny idą do poprawki akurat- nowe mają być gotowe na premierę.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Graliśmy ja,brat i komp. prócz tych głupich motywów z podglądem statystyk jednostki czy też np. podgląd ile kosztuje dany budynek, w demko na low detalach grało się w miarę ok. Nie wiem jak będzie gdy:
1. więcej byłoby przeciwników,
2. w h5 gra zaczynała też zwalniać gdy komputerów było dużo i mapa była duża...
3. walki były rozgrywane na luzie. żadnych ścinek czy coś.

Zauważyłem że bohater teraz sam w sobie może w czasie gry:
czarować lub, uderzyć z łapy, lub użyć zdolności specjalnej jakiejś . Trupki mogły wskrzesić żołnierzy (o ile sama jednostka istniała). Jest na to taki jakby specjalny pasek. Nie rozkminiliśmy tego, bo zaledwie godzinkę się pograło, ale pewnie liczba razy użycia zdolności specjalnej pewnie jest ograniczona od levelu herosa. Trzaskać z rączki zawsze można, pewnie magii też - o ile masz manę (chyba ma się jej dość dużo na starcie, ja tymi wodnymi ludkami miałem chyba 30 czy 50, brat trupem jakoś podobnie.)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Sry, że tak zaspamuje, ale zagrałby ktoś może w H3 przez neta? Zawsze chciałem to zrobić, a nigdy nie miałem okazji :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

ja tak samo. nigdy nie mialem okazji :)

moze ktos jeszcze ?? zagramy multi multi

ODPOWIEDZ