nowe Vampire Counts 8ed [update w pierwszym poście]

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: nowe Vampire Counts 8ed

Post autor: Azgaroth »

Przemcio pisze:no to Ghule będą was kosztowały 10 pkt. za sztuke :mrgreen: widać w końcu sprawiedliwość na tym świecie...
No jak dla mnie to całkiem sensowna zmiana...choć nawet jeśli to zrobią...32 ghule zamiast 40 to wciąż moc :)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

tak ale przynajmniej 40 Ghuli będzie kosztowało 400 pkt... :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Mnie ciekawi co się stanie z Abyssal Terrorem. W obecnej wersji nie ma racji bytu i ciekaw jestem czy go Terrorgheist "zaabsorbuje"/zastąpi w jakiś sposób czy też nadal będą to 2 oddzielne jednostki (co nie ma sensu moim zdaniem).

Dajcie znać jak coś się w tej sprawie wyjaśni. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy kupić sobie terrorgheista albo jakiś zamiennik czy po prostu przesadzić abyssala na większą podstawkę (mało pasuje ale po co ma się marnować jako figs bez statystyk)

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Szczerze to myślałem, ze VC będą jednym z ostatnich booków do 8 ed, ale tu widać miłe zaskoczenie ze strony GW ^^ Oby nie skopali nowego booka [-o< Ja osobiście jestem za powrotem do bloodlinów, ponieważ bardzo słabo mi się uśmiechał pomysł gry na Von Carsteinach. Zawsze wolałem grę na Blood Dragonach ^^ Super by było jakby przywrócili do życia starego Lorda Vampirów, który miał jaja (z tego co pamiętam M6 WS8 WB6 S5 T5 W4 A5 I8 Ld10). Jeżeli chodzi o Armię to GW ma spore pole manewru. Mają fluffowo do dyspozycji 5 bloodlinów i tak na dobrą sprawę mogą z tego stworzyć 5 nowych booków ;) Może dadzą Red Duke'a lub Walacha ;P Pożyjemy zobaczymy. Szkoda tylko jest, że takie armie jak Bretonia, Krasnale lub WE będą musiały sobie jeszcze poczekać :twisted:
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
:UGH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: :UGH »

Ja odnoszę wrażenie że GW chce z balansować VC, i nie zdziwię się jeżeli po nich będą DE.

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Malak pisze:Szkoda tylko jest, że takie armie jak Bretonia, Krasnale lub WE będą musiały sobie jeszcze poczekać :twisted:
A ich gracze będą narzekać, płakać i wyć z zazdrości. Znam takich :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Krasnale mają być po imperium, które z koleji jest po VC. a co do WE ja bym się nie zdziwił jakby ta armia wylądowała w WD jak sisterki... za słabo się sprzedaje/sprzedawała i pewnie nie chcą w nią narazie inwestować
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

:UGH pisze:Ja odnoszę wrażenie że GW chce z balansować VC, i nie zdziwię się jeżeli po nich będą DE.
Powiem Ci, że byłby to cud, miód, malina ^^
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Słyszałem że taki właśnie jest powód wydawania nowej księgi VC przed wydaniem oczekujących Leśniaków i Bretonii - aby zniwelować najbardziej przegięte księgi do poziomu tych wydawanych w 8 edycji - OG,TK i OK. Ale co wyjdzie to się okaże :D

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hmmm pojawiły się pogłoski że po VC i Imperium pokaże się WOCH:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

nawet mnie nie denerwuj... pokaż te pogłoski....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

kuuuuwaa...dwarfy mają wyjść w końcu a nie ciągłe przesuwanie..
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

spoko to narazie na waarserze tylko ale po imperialistach beda albo dwarfy albo chaos a co ty sie tak durin wqrzasz :?: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

byle jak najpóźniej demony :)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

bo mam fajną armię i nie chce nowego bookaaaa:D
Zabiorą mi wszystko co fajne:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Najbardziej chcę tego, żeby na nowym army booku dało się złożyć dużo grywalnych opcji a nie standard lord+wamp+ghule+gwardia+wrajty+fellbaty. Liczę również na powrót linii krwi i Heinricha Kemmlera :twisted:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

wru pisze:Najbardziej chcę tego, żeby na nowym army booku dało się złożyć dużo grywalnych opcji a nie standard lord+wamp+ghule+gwardia+wrajty+fellbaty. Liczę również na powrót linii krwi i Heinricha Kemmlera :twisted:
Mi by się marzyło coś strzelającego, ale na nic takiego raczej nie możemy liczyć. Strzelające szkiele mają już TK a nie wyobrażam sobie innej jednostki w klimacie VC które dostaną broń zasięgową.

Awatar użytkownika
Burack
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Burack »

Moze zombie z kusza tak jak w army of sylvania ? :)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Trafiające na 8 + :mrgreen:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Burack
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Burack »

E tam, wystarczylo by na 5 tak jak szkielety ;)

Zablokowany