22.03.2020 ŚCIUR

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Bojek upek z dnia 18.07.2012 Armia VC skończona

Post autor: smiejagreg »

Nie ma co narzekać. Faktycznie, może armia nie urywa łba jeśli chodzi o malowanie, ale swoje założenia spełnia - jest jednolita, syfiasta (brudna znaczy :wink: ) i na stole nie będzie szpecić. I to chyba autor chciał osiągnąć...

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

co to za pegaz ??

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Slayer pisze:co to za pegaz ??
żaden pegaz ;)

przód to łeb konika wild raidera+1/2(przód) jego konika, tył(tego nie widać to nigo wilka nowego VC) skrzydełka od zabawki smoka za 7 złotych w sklepiku z duperelkami ;) na górę imperialny rycesz i łapa z mieczem Konrada von Carstein i ot cała filozofia...jak go pomaluję to wrzucę fotki, ale póki co ten hero raczej nie będzie używany, więc poczeka na swoją kolej

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Lepsze fotki nieco pomogły, niestety duchy słabiutkie. Za grosz eteryczności, kamienne posągi unurzane w oleju, niet, niet, niet [-X . Lepiej poprawić co nieco. Reszta przyzwoita, najlepsze szkielety.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Ja miałem skojarzenie z Black Coachem:)

Ogólnie fakt że za dużo washy, ale skoro jest możliwość szybkiego pomalowania armii na poziom powiedzmy "TT" to trzeba korzystać, zwłaszcza przy braku czasu. Zresztą widziałem kiedyś "Fiendy" Slaneesha (które były Ravenerami, 0 konwersji poza zamianą podstawki) pomalowane dokładnie w ten sam sposób (biały podkład i washe) na Masterze więc, po co się wysilać :(
Bardzo podoba mi się pomysł Hostów jako Konnicy, do tej pory widziałem tylko Biczowników. Te zombi to są modele z Mantic'a? Bardzo fajnie się prezentują.

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Jak trumna te pudełko :D
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Dargor pisze:Te zombi to są modele z Mantic'a? Bardzo fajnie się prezentują.
tak zombi z mantica...poleca za lekko ponad 30zeta masz 10 taich wychodza tanio...były to pierwsze modele zakupione ;)

*szkielety też są mantica
Kedo pisze:Jak trumna te pudełko :D
a jak ;) ta czerwona taśma, która okleja blaszki metalowe nadaje takie "burdelowego" klimatu ;)

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

Kod: Zaznacz cały

w życiu bym nie zrobiła wampirów na białym podkładzie (ja niczego nie robię na białym, ale czasem się przełamuję; ale do wampirów - nigdy); dobra, a teraz będzie trochę pojazdu, bo imo się nie przyłożyłeś i w porównaniu z poprzednimi prackami wypadło słabo  [-X 
widze ze slabo znasz sie na malowaniu
nie jestem expertem, ale ma takiego w domu i wiem ze podklad nie gra roli
kwestia washow i tyle w temacie
chcesz miec ciemniejsze barwy to nawet uda ci sie to zrobic na jasnym podkladzie tylko trza wiedziec jak
takze nie krytykuj tylko podziwiaj :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mocno się , imho, kondek mylisz. Podkład ma duże znaczenie dla wyglądu figsa. Jeśli chcesz mieć figsy czyste i kolorowe, bardzo ciężko uzyskać taki efekt na czarnym podkładzie. Trzeba położyć wiele warstw farby. Natomiast brudne, ciemne figsy - z kolei odwrotnie. Tu - owszem - można kłaść washe dla ubrudzenia itp., ale po co? Skoro po czarnym podkładzie część efektu już masz. Rodzaj podkładu bardzo pomaga w malowaniu, mniej warstw trzeba nakładać, więc nie zakleja się niepotrzebnie figsów farbą...
A bem potrafi malować i to bardzo dobrze - poszukaj jej prac na forum...
Koniec offtopu :oops: .

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Nie wiem czemu, ale Gienio i BSB są strasznie ciemne - jak dla mnie zbyt ciemne, ciężko uchwycić jakieś szczegóły. Może to wina zdjęcia...

A co do podkładu to Greg +1.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

Bojek pisze:Obrazek
masz błąd ortograficzny na sztandarze

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

powinno być śmierć to dopiero początek naszych łąk :D
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

yyy...gdzie Ty widzisz błąd ortograficzny?
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

http://www.sjp.pl/kolokwializm

jak juz tak spamujemy...

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

po pierwsze:
Wyraz, wyrażenie lub forma składni - stosowane wyłącznie w języku potocznym
więc to nadal byłoby niedopuszczalne w języku pisanym
po drugie:
to błąd ortograficzny, nie żaden kolokwializm

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

Nie będe się wypowiadał na temat pisowni i wymowy bo to nie forum o tym,... z mojej strony EOT

A co do malowania to przyzwoity TT, który będzie dobrze wyglądał na stole.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

ok...zatem wraciaki doczekały się nowej odsłony ;) na warsztacie jeszcze 2 wrajty, 2 basie i 3 bazy duszków..

1.domyślam się że kolor nie pasuje pewnie większość, ale mi się takie podobahą ;)
2.nie umiem robić zdjęć...rzeczywiście mają 3warsty...choć na zdjęciach wygląda na dwie...jak ukończę wszystkie eteryki to zapodam lepsze zdjęcia całej kompanii...a teraz mały przedsmak ;)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jakby im dać na główkach knoty to już zupełnie wyglądałyby jak zrobione z barwionego wosku świeczki pamiątkowe do wabienia turystów.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Naviedzony pisze:Jakby im dać na główkach knoty to już zupełnie wyglądałyby jak zrobione z barwionego wosku świeczki pamiątkowe do wabienia turystów.
=D>

to są złowrogie, czerwone wajty, w kolorach mięsnego jeża! nie znasz się ;)

ODPOWIEDZ