Baldur's Gate powraca odnowiony.

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Re: Baldur's Gate powraca odnowiony.

Post autor: Murmandamus »

Viconia a.k.a "smerfetka" faktycznie kiedyś to był mój wybór lecz jej charakterek mnie zaczął odpychać jak
swą naturę prawdziwą okazywała raz po raz mimo mej cierpliwości i wyrozumiałości. W zasadzie to wolę Jaheire już.
Ale Imoenki jednak żadna nie przebije. Aerie brzydka.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Sam jesteś brzydki.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ano jestem.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Jaheira jest mega słaba, miałem ją w drużynie tylko jak przechodziłem za pierwszym razem :)
Strasznie mnie denerwowała w pierwszej części.

A wogóle to Jan Jansen jest najlepszą postacią - jego dialogi z Minsciem (cholera nie wiem jak odmienić) są nie do przebicia! :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Imo najlepsze postacie:
BG 1 - Edwin i Kagain
BG 2 - Edwin i Korgan
BG 2 ToB - Edwin, Korgan i Sarevok

Evil ftw. :lol2:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Hej, Mazzy, co jest długie, twarde i sięga aż do ziemi? Nie czerwień się, dziecko, mówiłem o swoim toporze, hehe.

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

a dokładnie:

"Mam cos wielkiego, twardego i siegajacego aż do ziemi, co możesz sobie dotknać i pieścić... Dziecko, nie ma się co czerwienić, mówiłem o swoim toporze"

:wink:

inne dobre:

"Całkiem niezła z was banda, może nie będę musiał was wszystkich od razu ubić"

"Edwin to, Edwin tamto, niech ktoś da tej małpie banana"

"No, ale nam się trafiło... Nie prowadziłem drużyny od czasów, hm, gdy wujcio Podrapek złapał syfa... Widzisz, on poprostu nie ufal krasnoludom... Mam nadzieję, że pojdzie mi lepiej niz ostatnio"

"Przeklęte drzewoludy, trawojady... Na stos z nimi!"
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

A dokładnie:
"Cholerny las, cholerne drzewoluby i trawojady. Na stos z nimi!"
:wink:

+

"Gdybym miał miedziaka za każdego idiotę jakiego spotkam mógłbym sobie kupić Wrota Baldura" - Kagain
"Krzaki, kwiaty, mchy,... ohyda!" - Sarevok
"Elminster to, Elminster tamto. Dajcie MI 2 000 lat i szpiczasty kapelusz, a skopię mu tyłek!"

Lilarcor i Widz też mieli mocarne teksty. W sumie łatwiej wymienić kto nie miał dobrych tekstów :P
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

W BG2 zaczynałem planowanie drużyny od: Korgan, Edwin, Viconia, czego mi jeszcze potrzeba?
W BG1 można było bardziej kombinować, było sporo ciekawych postaci. Kagain nie był tak fajny jak Korgan.
W Tronie Bhaala oczywiście zawsze Sarevoka.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

W BG2 zaczynałem planowanie drużyny od: Korgan, Edwin, Viconia, czego mi jeszcze potrzeba?
+1
W BG1 można było bardziej kombinować, było sporo ciekawych postaci.
+1. U mnie Xar i Montaron;p
W Tronie Bhaala oczywiście zawsze Sarevoka.
+1.

Eh łezka się woku kręci. Przypominają mi się stare dobre wipy na Kangaxxie.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Jak złapiesz myk na Kangaxxa, to się nie da zwipować :D. Na początku "wtf, co to jest?! Nie da się!", potem się go od niechcenia robiło :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wykopałem w czeluściach kompa 8)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

najbardziej nobrejnowy jest mnich. mam teraz 100 coś odp na magie, 4 ataki i wali po 24 dmg... a kp jakieś minus naście bo nie pamiętam. gram nim solo i zaczołem własnie tob.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Tak, ale ja zbyt lubię itemki, by grać mnichem ;). Dla mnie najbardziej przekozacki jest zawadiaka. Złodzieja trzeba mieć w teamie tak czy siak, więc oszczędzasz sloty na najlepsze postacie, a łotrzyk sam w sobie bije się jak dziki i z jego KP może stać w pierwszym szeregu z bandą innych twardzieli. A co do ToB, to tam już w ogóle kminy nie ma- ulepszony młyniec na każdej postaci, gdzie się da i dowolny przeciwnik składa się w parę sekund. Każde "wcielenie" Amellisany to dosłownie 3 sekundy, gra traci sens :P

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Później wszystko można rozwalać złodziejem z pułapkami. Kosmiczne obrażenia, brak rzutów obronnych, demogorgon się składa zanim odpali się dialog. :roll:

W BG2 generalnie brakuje dobrego złodzieja. Yoshimo jest dobry ale wiadomo co się dzieje. Nalia nie awansuje jako złodziej. Imoen też nie. Jan jest wieloklasowcem i awansuje wolno.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Artein pisze: Yoshimo jest dobry ale wiadomo co się dzieje.
Jest mod który pozwala zachować Yoshimo w drużynie ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Artein pisze:Później wszystko można rozwalać złodziejem z pułapkami. Kosmiczne obrażenia, brak rzutów obronnych, demogorgon się składa zanim odpali się dialog. :roll:

W BG2 generalnie brakuje dobrego złodzieja. Yoshimo jest dobry ale wiadomo co się dzieje. Nalia nie awansuje jako złodziej. Imoen też nie. Jan jest wieloklasowcem i awansuje wolno.
Gardzę ludźmi, którzy podkładają pułapki pod smoki i wszelkie inne duże stworki, gdzie tu fun :P?

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Sevi pisze:
Artein pisze: Yoshimo jest dobry ale wiadomo co się dzieje.
Jest mod który pozwala zachować Yoshimo w drużynie ;)
Bez moda też się dało - przed Czarowięzami trzeba odesłać Yoshimo. Gdy wracamy do Miedzianego Diademu trzeba rzucić Przyspieszenie i dołączyć go do drużyny zanim zginie. Potem wskrzeszenie i po kłopocie ;)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

można też zrobić swoją drużynę kozaków minus taki że nie ma dialogów.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Quaki pisze:
Sevi pisze:
Artein pisze: Yoshimo jest dobry ale wiadomo co się dzieje.
Jest mod który pozwala zachować Yoshimo w drużynie ;)
Bez moda też się dało - przed Czarowięzami trzeba odesłać Yoshimo. Gdy wracamy do Miedzianego Diademu trzeba rzucić Przyspieszenie i dołączyć go do drużyny zanim zginie. Potem wskrzeszenie i po kłopocie ;)
Ale to wszystko takie naokoło i niezgodne z fabułą.

ODPOWIEDZ