Przenoszenie armii na magnesach pod kątem turniejów

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Przenoszenie armii na magnesach pod kątem turniejów

Post autor: Asgard »

Witam, jako początkująca osoba w realiach 8 edycji mam do was dość dziwne pytanie czy oprócz samej walizki do transportu figurek na turnieje stosujecie jeszcze jakąś tackę do przenoszenia armii między bitwami ? Udało mi się skończył walizkę własnej roboty do armii z "zainstalowanymi" magnesami, ale zastanawiam się czy na turnieju chować całą armię z powrotem do walizki (ok. 200 modeli szczurów) czy może wyłożyć je na jakąś „tackę” czy inną bardziej mobilną platformę (raczej chyba też z blachy vide magnesy)?

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3142
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja grając kiedyś szczurami przenosiłem armię na boku walizki od GW (mieściła się na styk), ale przyznam szczerze - było to karkołomne. Ale miałem jeszcze do tego skrzynię na figurki (taką jak na narzędzia), a że oddziały stały na magnesach, to schowanie kilku do wewnątrz nie stanowiło żadnego problemu w razie potrzeby.

Z kolei taca jest ciekawym pomysłem, bo przytniesz na wymiar/kupisz odpowiednią i masz, a jest wygodna i pozwala na pokazanie armii w przerwach. Jedyne co, to pozostaje się zapytać czy masz to jak przewozić na turnieje - ja z góry zrezygnowałem, nie miałem gdzie zmieścić dużej, płaskiej płyty.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Ja gram głównie w domu i do przenoszenia namagnesowanej armii między piętrami używam bocznej ściany obudowy komputera. Kładę na nią kilka magnesów 10x3x2 i traye też się dobrze "kleją".
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

Ja swoją armię transportuję w metalowych kanistrach i pudełkach - do kupienia pewnie w większości sklepów typu "Wszystko za 5 zł", ja swoje kupiłem na jakimś bazarze nad morzem. Jeśli masz kota to tak samo dobrze będą działać metalowe opakowania po zestawach Whiskas.

Pudełka są dużo lepsze od tacek bo armie możesz przykleić na każdej ściance, w pudełku po whiskasie mieści się spokojnie 6 oddziałów po 20 modeli.

A tak na marginesie - bardzo ironicznie to wygląda, gdy noszę swoje szczurki w opakowaniach po karmie dla kotów ;)

siscov
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: siscov »

szeszej pisze:A tak na marginesie - bardzo ironicznie to wygląda, gdy noszę swoje szczurki w opakowaniach po karmie dla kotów ;)
Bhehe, lepsze by było nosić beastmanów w pudełku po jakimś pedigree :D

Ja sobie zaczynam montować taką skrzyneczkę z magnesikami, coby przyciągały metalowe traye: szybko, łatwo i wygodnie :) Po prostu wkładasz odział z powrotem na traya, jesli zginął wcześniej (i tak to będzie trzeba zrobić przed walką) i wsuwasz na bezpieczną, omagnesowana pułeczkę.
podpis był niezgodny z regulaminem

ODPOWIEDZ