Kobieca, ładna, gładka, nielicha - pilne!

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Rysicz
Plankton
Posty: 1

Kobieca, ładna, gładka, nielicha - pilne!

Post autor: Rysicz »

Ahoj, witam!
Sprawę przedstawię wam następującą, drodzy waszmościowie. Poszukuję modelu ciekawego, coby lubej mej przyjemność sprawić z okazyi słusznej. Miniaturę tę w skali 28mm lub 54mm bym widział. Oczywiście fantajsy.
Zależy mi na modelu kobiety. Ładnej, nawet może być coś dark - byle byłaby ładna. Aniołowie, czarodziejki, wojowniczki, wampiry, demony (byle nie jakieś groteskowe i z kopytami), łowczynie... Wszelkie wiedźmy, jędze itp. odpadają. Przeglądałem herosów HE i WE od GW, ale nic nie wpadło mi w oko. Zainteresowałem się modelami reapera, jednak są one raczej mało dynamiczne, dość przysadziste. Anima Tactis - nigdy nie widziałem ich w realu, nie wiem jak z ich jakością, tu potrzebowałbym Waszmościów oceny.
Ogólnie, nie chciałbym również by model był droższy niż 50zł. Wiem, trudno coś ciekawego znaleźć ze tę kwotę... Ale taki reaper to ~30zł, tylko modele nie powalają.
O! a może Infinity? Tam są ładne babeczki.
Właśnie tu zwracam się do Waszmościów i drogich Panien, o radę, bo z pewnością znacie coś dobrze chwytającego wzrok.
Dziękuję, acz wielu odpowiedzi nie spodziewam się ujrzeć!

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Siemasz, witaj na forum!

No za 50zł to nie poszalejesz w 54mm na pewno :) Mowa oczywiście o cenie modelu, a do tego dochodzi ew. przesyłka.

Natomiast w 28mm chyba nie jest tak trudno znaleźć model do 50zł, bo jest tego całkiem sporo. Proponuję zajrzeć do tych firm: Dark Age, Freebooter Miniatures ma w huk różnych lasek i kiecek, Micro Art Studio, CMON Miniatures, Dark Sword, Guild of Harmony, Hasslefree Miniatures, może Wyrd i Enigma...

Sklep JAMA ma trochę tego po dobrych cenach:

http://jotte.istore.pl/pl,category,9573 ... i,s,f.html

A resztę nazw sobie wklep w Google ;)

Modele od McVeyów też są super, no ale już poza przewidzianym przez Ciebie budżetem :)

P.S. Na stronie CMON też jest sklep.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

zamawianie z cmona jednego modelu się totalnie nie opłaca bo przesyłka wynosi 25$, choć trzeba przyznać że tam znalazłbyś całkiem sporo. od siebie polecam infinity, pare fajnych jest też z warmachine i hordes, nowe panienki dark eldarów też są niezłe.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Przejrzyj temat "alternatywne figurki" w dziale DE, sporo tam wklejonych fajnych lasek.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

W sklepie White Tree są dostępne fajne modele babeczek, np. z firm Guild of Harmony, Reaper,Tale of War, Nocturna, Andrea ( ale to już droższe modele). Gdybyś był zainteresowany odezwij się na priv.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Oczywiście, że Hasslefree :lol2: .
Ja bym polecił w każdym razie wampirzycę z GW, tą wydaną w shitcaście albo coś z Avatars of War, też mają całkiem niezły wybór.
W sklepie White Tree są dostępne fajne modele babeczek, np. z firm Guild of Harmony, Reaper,Tale of War, Nocturna, Andrea ( ale to już droższe modele). Gdybyś był zainteresowany odezwij się na priv.
Macie może stronę sklepu? Bo w tej chwili widzę co najwyżej stronę studia, bez możliwości przeglądania i zamawiania asortymentu sklepu. :?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Obrazek Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ