Brytfanczyk baj ded [WIP] - koniec 11.01.07

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Brother Michal
Kretozord
Posty: 1702
Lokalizacja: Toronto City ("Oko Terroru")

Post autor: Brother Michal »

Eee tam... Marudzicie! :P
Brytfanczyk jest fajny! Mi sie bardzo podoba, choc zawsze bylem zwolennikiem takiego bardziej realistycznego (historycznego) malowania tej armii! ;) Tym badziej jestem pod duzym wrazeniem! 8)

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

No teraz już wygląda naprawdę dobrze. Bardzo efekciarski, chciałbym zobaczyc całą taką armię.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

kolorystyka do dupy, fuj wszystko sie zlewa, jedna wielka krateczkowa kupa :D . ale technicznie jest bardzo dobrze. nie wiem co chcesz od skrzydel mym zdaniem sa calkiem niezle

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Fajnie dobrana kolorystyka podoba mi sie

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

praktycznie ostatni etap - tylko zostala podstawka i chyba kilka loszy na niektorych elementach zlotych coby je wygladzic. Jak cos prezoczylem to prosze o wskazanie co to jest coby nie bylo przypalu ^^" pozdro.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

licze na komenty i sugestie :D

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Si vis pacem para bellum, fajny cytat :)

Ogólnie figurka IMO bardzo fajna, tylko..czemu pegaz ma szyje w kratkę?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

OK bardzo fajny
wg. Deda to kaptur pegaza a nie szyja ;) taka dziwna interpretacja

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

pamiętam tego z czerwoną szyją :D

ten jest bardzo fajny.......

......pójdzie ;)

Awatar użytkownika
Krajkowski
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Gorzów WLKP. KGB Rogaty Szczur

Post autor: Krajkowski »

Ja tam jestem pełen podziwu... figurka b. ładna... głośne brawa :)

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Qrde dorobilem mu pancerz i dlatego pomalowalem mu szyje - jakby coniektorzy nie zauwazyli tam jest szmata + armor - grzywa gorna zostala odcieta i przykryta zbroja :D tak jak w moim poprzednim pegazie !! http://www.coolminiornot.com/140566 - tu jakos nikomu to nie przeszkadzalo :D a jest zrobione dokladnie tak samo jak teraz !! pozdro

PS dajta pomysly na podstawke moze wykorzystam !!

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

kup jakiegoś limitowanego potwora przetnij na pół, porób kulki z green stuffu i oblej wikolem

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

IMHO
To twój najlepszy pegaz :)
Krata i sztandar miazdza :D
Do tego chwytliwe hasło : :jeżeli chcesz pokoju, gotuj się do wojny :P
Wart grubych $ !

radaner
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: radaner »

Świetne malowanie chociaż odrobinkę zbyt oczojebne. Podstawkę zrób taką "ciepłą" i będzie bardzo przyjemny ładny figs!

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Pegaz spoko, jestem ciekaw czy w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu czy jak zwykle :roll: Generalnie robi dobre wrażenie, o malwoanie się nie będę czepiał. Nie pasuje mi jedna rzecz, ten pancerz który wszedł na miejsce grzywy, chyba jest źle zrobiony, tzn. łuski/płyty pancerza powinny nachodzić na siebie w odwrotnej kolejności, czyli tak jak dachówki na dachu a nie tak jak w chwili obecnej "pod prąd", to tylko taki mały przytyk :wink: . Jak tak patrze na tego pegaza to przypomina mi sie ten którego zmalowałem wieki temu (około 2,5 roku temu):

http://www.coolminiornot.com/61488

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Pegaz spoko, jestem ciekaw czy w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu czy jak zwykle
fakt niektore przejscia nie sa gladkie ale pracuje nad tym :) staram sie z kazda praca poprawiac niedociagniecia przejscia wygladzac itp - acha w kilku miejscach mialem wypadki ktorych na zdjeciach nie widac i one moga byc przez niektorych uznane za "niechlujstwo" ale to bledy ktorych nie popelnie w przyszlosci - wydaje mi sie ze jednak na lajfa wyglada dosc dobrze :D - moze jak mi sie zechce to Ci go pokaze ;). Nie chce nic mowic ale Twoj pegaz na owczesne czasy byl po prostu swietny ale juz teraz nie robi na mnie takiego wrazenia jak kiedys, aczkolwiek jest nadal swietny - no i ta cena :D za to mega szacun (ile tam bylo 400$?). A z ta zbroja trafna uwaga uwzglednie ja na przyszlosc :D dzieki !

pozdro

PS podstawka sie rodzi w mojej glowie ale nie mam jakiegoswykrystalizowanego pomyslu :D moze gobelin czy jakas szmatkaz pola bitwy kto wie (chce sie na niej troche wymalowac bo nie mam czesci na wykonanie.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Podstawka zrobiona - figsa wymaga tylko paru poprawek - naprawde niewiele jej brak do osiagniecia poziomu ktory chcialem aby prezentowala soba :P osobiscie model bardzo mi sie podoba jednakze metoda ktora musialem zastosowac aby ja "zaczepic" jest niestety troche widoczna i to mi przeszkadza ale coz. Oto fotki - jestem zadowolony z ich jakosci gdyz nie rasowalem ich a oddaja one to jak figsa wyglada.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdro czekam na opinie ;)

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

co to jest to to na podstawce? to co leży?

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Gobelin ktory zlecial z muru ;) nie jest on widoczny ale wydaje mi sie ze jest nawet fajnie wyfreehendowany (nie robilem fotki gdyz uwazalem go za malo istotnego ;)).

PS troche pomarszczony wiec nie widac dokladnie co prezdstawia ;) ale zarys tego kolesia na koniu jest ^^"

Obrazek

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

Jakoś nie jestem przekonany co do tego gobelinu. Powinien mieć jakiś wzór, obramowanie. nie bardzo widać c to dokładnie jest.
No i lepiej ci szło malowanie kobiet....

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Kurcze, figurka prezentuje sie swietnie, bardzo podoba mi sie sztandar.
Musze jednak przyznac ze ten pomysl z gobelinem jest oryginalny to jednak za bardzo sie zlewa z figurka i zaslania niepotrzebnie fajna podstawke.
pzdr
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

ODPOWIEDZ