LS na sezon 2013 - kandydaci

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Re: LS na sezon 2013 - kandydaci

Post autor: JaceK »

Jankiel pisze:
Od kiedy to jesteś wieszczem i wiesz kto jak się zaangażuje? Zamiast się cieszyć, że są chętni, bezsensownie mieszasz , ech ...
Gdybym wiedział, to bym się nie pytał.
Ty się możesz cieszyć, że się zgłasza ktokolwiek. Mnie przeszkadza, jak na LS trafiają osoby w stylu Rince'a, JJ, Maca, Buszmena

Organizatorów masterów też się nie wolno pytać, czy podołają?
No i co, spodziewasz się, że ktoś powie, że nie podoła? Nie ściemniaj.

Ja też uważam, że było kilka złych kandydatur, jak Gajowy. I dlatego tę sprawę sam wtedy podnosiłem na forum. Tylko trudno porównywać Duke'a z Mac'iem czy Buszmenem, bo dwaj ostatni nie są/nie byli regularnymi graczami.

Wjazd na Warszawę też kiepski. Ani nie jestem w żadnym z warszawskich klubów, ani w Bazyliszku.
Ale cóż...lepiej być głupio złośliwym, niż ustalić fakty.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Też chętnie bym widział u każdego potencjalnego członka LS gotowość do sędizowania masterów kilkaset km od domu ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Faktycznie słaba opcja. Oby nowi kandydaci wzięli przykład z obecnych członków LS i tak jak Jankiel przesędziowali połowe masterów w tym sezonie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Od razu mówię, że jak trafię na LS to nie będę sędziował żadnego wyjazdowego mastera. Jak nie trafię, to też nie zamierzam.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

A to są kandydatury na członków LS czy sędziów turniejowych? Bo już się pogubiłem. Zdaje się, że była gdzieś o tym dyskusja, nawet ktoś proponował rozszerzenie LS , żeby było więcej sędziów. Przeszło to?

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kadyndatury i głosowanie na członków LS, którzy wcale nie muszą być sędziami turniejowymi jednak głosy ośrodków masterowych mogą się tym kierować, gdyż dobrze jest mieć dobrych sędziów na masterach a wiadomo, że najlepiej na zasadach znają się członkowie LS :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

LS jest głównie od klaryfikacji zasad imo a to, że kojarzone jest z sędziowaniem to zasługa Shino, Kudłatego i Loddera... ehm to znaczy Liddera, którzy aktywnie sędziują
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Sędziowanie turniejów a bycie członkiem LS to dwie osobne sprawy. Nie do końca precyzyjna nazwa tej instytucji niefortunnie insynuuje, że to jedno i to samo.

Żeby być dobrym członkiem LS potrzeba:
1. przyzwoita znajomość rulebook'a.
2. umiejętność interpretacji zasad, czyli czytanie ze zrozumieniem + zdrowy rozsądek.
3. czasem grać w tą grę, niekoniecznie masterowo.
4. być w stanie poświęcić 10-20 minut dziennie lub 1h tygodniowo na forum, przeglądanie kwestii zasad i nie tylko.

Żeby być z kolei dobrym sędzią, to oprócz powyższego potrzebna jest znacząca znajomość gry, znajomość sytuacji nietypowych, mnóstwo zdolności PR, rozwiązywanie problemów nietypowych ad hoc. W rozwinięciu tych zdolności znacznie pomaga aktywność na scenie turniejowej, zwłaszcza masterowej.

Nie wymagajcie od członków LS sędziowania turniejów wyjazdowych za chujową kasę i brak punktów do ligi. Tak się dziwnie składa, że większość LS to aktywni gracze turniejowi, a tacy zawsze wolą grać aniżeli sędziować.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Nie wymagajcie od członków LS sędziowania turniejów wyjazdowych...
może nie jest to najbardziej istotne w wyborze ludzi na LS, ale dla mnie jest to jeden z argumentów by za kimś głosować lub nie.
Jeśli mam dwie podobne kandydatury to lepiej mieć na LS kogoś kto jeździ na turnieje i spotyka się bezpośrednio z problemami przy stole.
Obrazek

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Doskonały pomysł, na moderatorów LL głosujmy na takich, którzy będą sprzątać po masterach, skoro sprzątają syf na forum, natomiast najlepiej niech LS jeździ sędziować lokale do mniejszych ośrodków tak by od razu uczyły ich grać z zasadami, natomiast warunkiem odbioru najlepszego hobbysty niech będzie prowadzenie nauk malowania.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

kudłaty pisze:Doskonały pomysł, na moderatorów LL głosujmy na takich, którzy będą sprzątać po masterach, skoro sprzątają syf na forum, natomiast najlepiej niech LS jeździ sędziować lokale do mniejszych ośrodków tak by od razu uczyły ich grać z zasadami, natomiast warunkiem odbioru najlepszego hobbysty niech będzie prowadzenie nauk malowania.
Jak przyjedziesz po sędziować lokala w Warszawie to będę lobbował za Twoją kandydaturą :)
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Jankiel pisze:1. Furion 10
2. Jankiel 11
3. Kudłaty 17
4. Tutajec 11
5. Shino 17
6. Duke 7
7. Misha 6
8. deBelial 5
9. Qc 0
10. Lidder 16

Zagłosowało w terminie 20 osób
Jedna po terminie (z głosami na Kudłatego, Shina, Liddera, Tutajca i Duka) - nic nie zmienia

LS w nowym składzie: Kudłaty, Shino, Lidder, Tutajec Jankiel
dzięki za oddane głosy na moją kandydaturę, jestem mile zaskoczony
życzę owocnej współpracy nowej LS :) w ogarnianiu uściśleń i sędziowaniu turniejów
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

ODPOWIEDZ