RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: oczko »

ja wiem ja mistrzem krasnoludów nie jestem ale czy nie lepiej dać organy - wtedy w razie trafienia na ciężką kawę coś będziecie mogli zrobić, bo klopa to nie bardzo...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

Wszyscy się zachwycają tymi organami a to 170+70pkt z 3 ranami. Bs5 fajnie się prezentuje na papierze ale jak znam życie to będziemy strzelać do furii w skirmiszu na daleki schowanych za oddziałem piesków :wink:

ed1.

na bugmans brewery zachwycają się 14 iron drakerami z 2x baner of slowness za 290pkt
mają dość optymistyczne założenie że to 2 dodatkowe strzały.
może warte przetestowania

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ostatnie czego bym szukał na Bugmans Brewery to porady i pomysły na rozpiski.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

Wbrew pozorom sporo na stołach troli, dużych ghuli, bestii nurgla, chimer itp słodkości. Drzewka też się pewnie pokażą. Ale ja ich raczej widzę w wersji eko za 160pkt .
no i mam dodatkowe pytanie - wyposażenie żyrosa wybieram przed bitwą czy na poziomie tworzenia rozpiski ?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Pysiek pisze:no i mam dodatkowe pytanie - wyposażenie żyrosa wybieram przed bitwą czy na poziomie tworzenia rozpiski ?
Zazwyczaj rozpiskę robisz przed bitwą... czyli przed bitwą jak robisz rozpiskę to wybierasz wyposażenie :mrgreen:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

bardziej patrze pod kątem turnieju :) i czepiasz się

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Pysiek pisze:bardziej patrze pod kątem turnieju :)
Na turnieju też sprzęt do gyro wybierasz na poziomie rozpiski. Nie możesz jej zmienić po każdej bitwie*.

*chyba, że zasady turnieju mówią inaczej
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

No dobra, a skoro wszyscy się podniecają sztandarem za 75 pkt i stubborn to może spam małych thanów coś poradzi zamiast kresek np ironów - poniżej 100 pkt, dosyc twarde itd. Nie rozwiazuje to problemu ganiania po stole, ale moga robic za niezly blocker.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Na razie tylko ja się podniecam tym bannerem :mrgreen: A od thanów lepiej wychodza ironbreakerzy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Chester22
Chuck Norris
Posty: 476
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Chester22 »

Jak dla mnie to ten banner ze stubbornem to najlepsza rzecz w tym booku ;)

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

nie mogę , znalazłem inspiracje na żyrosy.
http://asset-7.soup.io/asset/6795/2751_7027.jpeg
game over.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

A nie można po prostu wziąć jakiegoś Orła, usadzić na nim Kurdupla i dać mu, albo zamontować na tym Orle, jakąś giwerę robiącą za Steam Gun? ;)

Takie inne podejście do Żyrosów. Dużo mnie Steampunkowe, a bardziej zbliżone do natury :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Azurix pisze:
Takie inne podejście do Żyrosów. Dużo mnie Steampunkowe, a bardziej zbliżone do natury :)
Bardziej zbliżone do natury to są pieszczące wiewiórki elfy dendrofile...

(nosz kurna nie mogłem się powstrzymać...)
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Dobra dobra. Miałem na myśli modele innych firm, gdzie to Kurduple jeżdżą na jakichś Niedźwiedziach i innych Różowych Prosiakach. Może jednak w tę stronę pójść z Alternatywami? ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Tylko Misiowi trzeba jakieś śmigło w tył*k wsadzić bo nie wiem jak wytłumaczysz ten Lot w zasadach ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Dlatego wspomniałem, abyście sobie jakiegoś Orła z zamontowanym Steam Gunem na grzbiecie sprawili. Taki patent jest przynajmniej bardziej osiągalny od próby znalezienia "Alternatywy" dla "Latającego Nautillusa" :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Orzeł jako alternatywa dla krasnoludów? #-o
Fail.

To już na bomera lepszy będzie jakiś zeppelin.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Można i tak, ale zapewne o model ciężko,nie? :)

P.S.: Jak nie Orły, to można dać np. Drake'i ze Steam Gunem, bo w końcu w Monstrum Arcanum (czy jak mu tam), Kurduple mają chyba sojusz ze Smokami. Generalnie mnie tam obojętne, co wymyślicie. Ja i tak innymi armiami gram, a tu wam jedynie pomysły podrzucam ;)
Ostatnio zmieniony 18 lut 2014, o 07:58 przez Azurix, łącznie zmieniany 1 raz.
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Ehh, wróć do posta Rakso i znajdź odpowiedz na głoszone herezje ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Azurix pisze:Można i tak, ale zapewne o model ciężko,nie? :)

P.S.: Jak nie Orły, to można dać np. Drake'i ze Steam Gunem, bo w końcu w Monstrum Arcanum (czy jak mu tam), Kurduple mają chyba sojusz ze Smokami. Generalnie mnie tam obojętne, co wymyślicie. Ja i tak innymi armiami gram, a tu wam jedynie pomysły podrzucam ;)
Smoki #-o
To nie są elfy!

Więc nie lepiej kupić oryginalny model od GW?
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ