Ars Alit Artificiem z cyklu "wypociny własne" :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Ars Alit Artificiem z cyklu "wypociny własne" :)

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Witam wszystkich!

Mam dość długi login, więc przedstawię się imiennie - Asia, miło mi gościć na forum. Co prawda jestem forumowym "świeżaczkiem", ale myślę, że czas dodać coś od siebie ;) Kilka słów wstępu - maluję od niedawna, udało mi się do tej pory pomalować tylko kilka figurek. Zdjęcia, które dziś wrzucę to moje ostatnie "dzieło". Chciałam trochę pokombinować z podstawką i trzasnąć jakiś mały freehandzik - to mój pierwszy raz - pierwszy raz jeżeli chodzi o robienie fikuśnej podstawki i odręczny wzorek na szatce - proszę o wyrozumiałość... :) Mam nadzieję, że się spodoba!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Mocne wejście można powiedzieć. Bardzo dobra praca - nie myślałaś, by coś tam dodać. Tyle przestrzeni się marnuje. Może jeszcze jednego długouchego?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Witamy koleżankę :) Co do figurki.....ten płaszcz :shock: piękna praca...całość jako mała dioramka wygląda świetnie.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

bardzo ładny freehand, staranne malowanie a podstawka to raczej już diorama niż podstawka ;)

jedynie poza figurki mi nie pasuje, bardzo mi przypomina to:
Obrazek
:D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

dzikki pisze:Mocne wejście można powiedzieć. Bardzo dobra praca - nie myślałaś, by coś tam dodać. Tyle przestrzeni się marnuje. Może jeszcze jednego długouchego?
Fakt, przeszło mi to przez myśl, ale w sumie skupiłam się na tej podstawce i póki co wyszło jak wyszło. Co nie zmienia faktu, że przydałoby się coś dorzucić... ;)

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Afro hehe :D Ja tej pozy nie wymyśliłam, ta figurka tak wygląda :P Teraz już zawszę będę się uśmiechać patrząc na nią ;)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Bardzo fajna praca :) Więcej ćwiczenia i dojdziesz do dobrej wprawy myślę. Płaszczyk świetny, mało komu chce się zwykle temu modelowi freehandy z tyłu malować. Powodzenia i dalszego zapału do malowania.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Praca świetna, sam chciałbym malować na takim poziomie :) Tak jak napisał dzikki - mocne wejście :) Mógłbym prosić o przepis na to drzewko i mech w zagłębieniach murku ?:)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Tak czułem, że jak już coś wrzucisz to pozamiatasz:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Azgaroth pisze:Praca świetna, sam chciałbym malować na takim poziomie :) Tak jak napisał dzikki - mocne wejście :) Mógłbym prosić o przepis na to drzewko i mech w zagłębieniach murku ?:)
Miło mi :) Co do mchu i drzewka... Mech jest zrobiony z mocno pokruszonej herbaty, którą następnie zabarwiłam brązową i zieloną farbą, wysuszyłam i znów konkretnie rozdrobiłam :) a drzewko to skręcony drut, lekko obłożony szpachlą, potem spryskany sprayem, a co do liści... sypałam na gałęzie co popadnie ;) Trochę trawki, trochę słynnej herbaty (ale już nie kruszonej) ;) i paści z krzaka pod blokiem heh, potem wszystko sowicie spryskałam lakierem żeby się porządnie trzymało :) Ot cała tajemnica!

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

To ja dodam 3 grosze. Z tego co widzę stosowałaś NMM. Moim skromnym zdaniem brakuje wyciągnięć do bieli. Na razie wygląda to na szare portki lub nóż z kamienia. Poza tym rewelka :)

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

kubencjusz pisze:To ja dodam 3 grosze. Z tego co widzę stosowałaś NMM. Moim skromnym zdaniem brakuje wyciągnięć do bieli. Na razie wygląda to na szare portki lub nóż z kamienia. Poza tym rewelka :)
To są szare portki ;)

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Aż trudno uwierzyć, że dopiero zaczynasz malować

Szacunek naprawdę schludna i ładnie prezentująca sie praca =D>
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jedna z najlepszych prac, jeśli chodzi o początkujących malarzy, jakie widziałem na tym forum =D> . Aż boję się pomyśleć, co będzie dalej :wink: ...

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Bardzo dobra praca, widać że masz talent do tego =D> . Czekam na więcej :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

O, zgrozo! Moja pierwsza figurka wyglądała jakbym ją oblał wapnem i przeturlał po kurzu spod łóżka. To jest naprawdę mocne wejście! Choć do samej scenki trochę się przyczepię, albowiem ten asasyn prawdopodobnie z takim animuszem podąża, ażeby zabić drzewko. :D

twarzorekpl
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: twarzorekpl »

Możesz powiedzieć co to za figurka lub podać link??

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Postanowiłam dorzucić kolejne "trzy grosze" od siebie :) Z góry się przyznaję - mam spory problem z drewnem i srebrami, nie za bardzo pasują mi te kolory... Nigdy nie potrafię dobrać odpowiednich barw do drewna (takich, które by mnie satysfakcjonowały), a srebro zawsze wychodzi mi takie "bez charakteru", z resztą podobnie jak złoto. Może macie jakieś "złote rady" w tej kwestii? :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Olać złoto i drewno...TEN SZTANDAR to jest coś pięknego gratuluje dobrej i niezbyt chybotliwej ręki :)

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Doomwheel bardzo ładny :) , ja tylko troche bym go ubrudził, za czysty się wydaje jak na skaveński wynalazek. Ja stalowe elementy maluje tak: Czarny podkład , Leadbelcher, washe( czarny, brązowy), znowu Leadbelcher, i rozjasnienia Ironbreaker, a złoto zaczynam od brązowego podkładu, Shining gold, washe czarny i brązowy, shining gold, i shining gold + Ironbreaker

ODPOWIEDZ