Jakich najczęściej używacie domen magi?

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Phelot
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakich najczęściej używacie domen magi?

Post autor: Phelot »

Kosa pisze:musi.

if z boh = rzucone CV i dublet.
Ups my bad - tak jak ja mowilem to chyba byloby za dobrze co?:P
Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

ok to ja rzucam z 2 kosci wypada 2x2 i wychodzi czar na 12+ xD to by bylo fajne

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

tak powinno być :P
wtedy książka byłaby warta tych 100pkt, teraz jest warta tak z 80 ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Phelot
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Phelot »

Kosa pisze:tak powinno być :P
wtedy książka byłaby warta tych 100pkt, teraz jest warta tak z 80 ;)
Ha po Twoim poscie wlasnie mi przyszlo do glowy, ze w takim razie BoH jest za drogie z deczka :D Nie tylko ja widze mam takie przemyslenia ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

BoH to bezmyślnie nerfowany item. Nie dość że zdecydowanie ZA DROGI to jeszcze banalnie łatwy do skontrowania. (np ring of hotek, albo item u ogrów ale nie pamiętam nazwy). To jeszcze BP + R narzuca koszt 2 PD. Serio proponuje przestać zażywać halunów przez listę sędziowską, ponieważ ten przedmiot mimo że ma potencjał to nie jest warty 100 ptk. A już na pewno nie jest wart 2PD. Tak więc póki co ten item jest zupełnie bez sensu :) Na chwile obecną proponuje seer`a z dodatkami dla arcy, albo zrobić z niego super cadiego i dać mu Vortex shard ustawić go na high magic dac scrolla a kawą z Battle bannerem pojechać nie martwiąc się zbytnio magią :)

A co do magii jakie bym polecał to z pewnością lore of beast (oxen stand - dla tych co mają po prostu pecha do rzutów na Ld. jak Ja ---> bezcenne [-o< e:)// Beast crowers tez idealny spell dla tych co lubią kontrolować co się dzieje na stole )
Metal bo jest zdecydowanie bardziej pakerny i uniwersalny niż reszta lorów. No i szczerze to ostatnio się przekonałem do naszego elfiego loru =P~ ale nie ma co powtarzać jego zalet jeszcze raz, już wszyscy dokładnie go przeanalizowali :)
A co do fajnej kombinacji to polecam folariath robe połączone z talisman of saphery i spam flary z lore o light (ofc trzeba go opakować paroma spearmeneami by od razu go nie wy haczyły np krasnoludzkie bolce :) <ofc to jest totalnie nuberskie no ale :P>
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Powiedzmy sobie wprost: książka kosi dopóki mamy dużą kuźnie
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Master of reality pisze:Powiedzmy sobie wprost: książka kosi dopóki mamy dużą kuźnie
A co z zrobisz z tą dużą kuźnią na coś co nie ma armoru :P albo jak grasz z w/w dark elfami? Masz 360 ptk. + 2 PD w plecy - super. Już lepiej dać drugiego maga który Ci przepchnie jakiś spell z lore of life/beast (bo mają niskie CV).
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Jab... Ty masz pojecie jak się gra HE?
nie narzekaj...

oczywiście gracze hajelfów są tak genialni, że na masowe WE biorą metal, podobnie jak na bestie czy demony na wronie... Rzucają z 5 kostek czar w nosiciela hoteka, ech, szkoda gadać jacy to gracze HE są żalośni...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Proponuje więcej konstruktywnych uwag, mniej sarkazmu i off topów:) a tak poza tym nie wiem jak u Ciebie, ale jak Ja gram to gracze nie chwalą się jakimi itemami dysponują, więc całkiem nie świadomie Ci "żałośni" gracze elfów mogą się nie mile zaskoczyć. A nie ze ich IQ jest równe planktonowi...

No to tyle off topu. No a mam pytanie o tak zwane PHA ILLUMINATION no to of BP + R mówi że zawsze trzeba używać broni/giftów a tutaj jest napisane że nie używa. Pytanie jest czy można to rzucić np. na championa z Foe bane`em którego używać musi? Może to głupie a wolałbym mieć pewność.
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak grasz na tajne z DE weż heavena, licz na komete i nie ma problemu z hotekiem.
z resztą można się też domyślić gdzie on jest. Zważywszy na to, że biorąc heavena mamy zawsze coś co się przyda i przynajmniej w najgorszym przypadku jeden czar destruktywny, który to jest bezzasięgowy, a więc hoteka omija, a jak jest wylosowana kometa to się ma go gdzieś. Nie widzę problemu... ewentualnie przecież można też zabić nosiciela tej blyskotki.

I też bym wolal mniej narzekania, a więcej trzeżwego myślenia.
Co do off topu i sarkazmu, jest go tyle ile powinno być, nie musisz nikogo tutaj upomnać z tego powodu :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Kosa pisze:jak grasz na tajne z DE weż heavena, licz na komete i nie ma problemu z hotekiem.
z resztą można się też domyślić gdzie on jest. Zważywszy na to, że biorąc heavena mamy zawsze coś co się przyda i przynajmniej w najgorszym przypadku jeden czar destruktywny, który to jest bez zasięgowy, a więc hoteka omija, a jak jest wylosowana kometa to się ma go gdzieś.
Może coś źle czytam albo coś ale czy przypadkiem Hotek nie działa tak że jeżeli rzucasz spell w promieniu 12 cali albo na obszar 12 cali od użytkownika tego artefaktu czyli dlaczego niby omijasz działanie tego artefaktu. Chyba że chodzi Ci o to że nie celujesz w ten obszar tylko w jakiś inny poza strefą zagrożenia :)
Chyba że są jakieś uściślenia sędziowskie o których akurat nie pamiętam, co oczywiście może się zdarzyć =P~
Kosa pisze: Nie widzę problemu... ewentualnie przecież można też zabić nosiciela tej blyskotki.
Nooo tak ale nie chcemy żeby życie było aż tak proste 8)
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

hotek nie dziala na komete, znaczy nie do końca.
zadziala na komete wtedy gdy gosć z hotekiem będzie 12 cali od maga, wtedy tak.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Kosa pisze:hotek nie dziala na komete, znaczy nie do końca.
zadziala na komete wtedy gdy gosć z hotekiem będzie 12 cali od maga, wtedy tak.
Mówiłem raczej o urons thunderbolcie i Foked lighting o to pytałem :P
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

tutaj chodzi o to, że hotek ma "tylko" promień 12 cali, nie obejmie calej armi DE, zawsze da się wychaczyć jakieś fasty, harpie, kuszników, w ewentualnosci bolce, a może i shadów, zależy od rozpiski i stylu grania. DE to nie armia, która wszystkim idzie zbita w jedną calość, ale atakują na rozciaglości stolu, a więc mag z piorunami ma pole do popisu.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

na armie z malym AS a duza liczebnascia genialny jest High z racji Flame of Phoenix

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kosa pisze:tak powinno być :P
wtedy książka byłaby warta tych 100pkt, teraz jest warta tak z 80 ;)
powinna być warta 90, co by się jeszcze mieścił Silver Wand.
Albo biting blade ;-)
co kto woli.

Pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Furion pisze:
Kosa pisze:tak powinno być :P
wtedy książka byłaby warta tych 100pkt, teraz jest warta tak z 80 ;)
powinna być warta 90, co by się jeszcze mieścił Silver Wand.
Albo biting blade ;-)
co kto woli.

Pozdrawiam
Furion
Nie wiem ale "chyba" nie można mieć 2 arcane itemów, więc silver wand odpada :) a bitting blade po co? juz lepiej łucznika :P
Paskudny uśmiech power gamera

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

a bitting blade po co?
Podejrzewam, że na wrighty. Jak dla mnie magia u HE istnieje tylko w wersji wielokostkowej :)

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

No dokładnie. Inna jest bardzo trudno przepchnąć (zawsze ta nadzieja na dwie szóstki:D) ale to jest ogólnie zasada bitewniaka. A co do wrightów to i tak wolałbym juz takim magiem je sprzątnąć na dystans i nie pakować się nim w walkę :P
Paskudny uśmiech power gamera

ODPOWIEDZ