Galeria PinAtWar

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Galeria Pine

Post autor: Pine »

Azgaroth pisze:Wygląda świetnie i klimatycznie, sam chciałbym mieć taką makietę w domu =D>

Myślę, że w przyszłym tygodniu wypuścimy przwodnik krok po kroku, jak ją zrobić. Cieszę się, że się podoba. :D

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Ja chcieć taka dziura w ziemi plisss :P

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

A tutaj nie jaskinia a wzgórze, które robilśmy w tym samym czasie.
Więcej fot: http://pinatwar.blogspot.com/2015/07/hill.html
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Ach, te wakacje. Nie na wiele modelowania pozwalają nam w tym roku. :)

Poniżej Dwarven Rangers
http://pinatwar.blogspot.com/2015/08/dwarfrangers.html

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Fajnie wyszli, szczególnie pokeballowa tarcza mi sie podoba:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Fajny jest klimacik tych Twoich figurasków. Bardzo dobra praca tylko szkoda że tak ich mało.

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Oj, nie ma wcale ich tak mało. Wrzucaliśmy niektórych wcześniej. :)
Niedługo wrzucimy wszystkich na raz. Mamy ich w sumie 16. :)

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Dziś kolejny element makiety - Dom drwala. :)

http://pinatwar.blogspot.com/2015/09/woodenhouse.html


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Jaki szanujący siebie drwal nie ma pieńka i siekierki przed domkiem co?

A poza tą obrazą dla drwali, bardzo fajne, choć dachówki są zbyt sterylne, płaskie, może zamiast kartonu zastosuj zrębki drewniane (do kupienia w sklepach zoo).

Ale ogólnie super praca!


Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Durant pisze:Jaki szanujący siebie drwal nie ma pieńka i siekierki przed domkiem co?

A poza tą obrazą dla drwali, bardzo fajne, choć dachówki są zbyt sterylne, płaskie, może zamiast kartonu zastosuj zrębki drewniane (do kupienia w sklepach zoo).

Ale ogólnie super praca!

Dziękujemy za wskazówki. Dorobimy pieniek i siekierę. :P

Co do dachówki, to tam jest nieco tych zacieków, może też zdjęcie nie oddaje wszystkiego. Popracujemy nad tam. :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Bardzo podoba mi się kolorystyka i kompozycja scenki. Drzewko dobrze równoważy drugą stronę.

Jedynie proponowałbym zadbać o brzegi podstawki, bo wyglądają jak niedokończone i zalepione plasteliną. Sam wiem, jak potrafią się wycierać, gładzić, a potem wyglądają jak zużyte :) Ale może miało tak być, to tak sobie tylko gderam.

Pokusiłbym się też o pójście dalej z szybami w oknach, ale to więcej roboty. Trzeba by wydłubać nieco w głąb, wstawić przezroczysty plastik (np. z folii od kołnierzyka koszuli, czy z blistera) i wtedy byłoby to bardziej "szklane". Oczywiście wnętrze można by czymś ciemnym zamalować, żeby nie było widać brzydkiej dziury (albo można by namalować wnętrze domu w oddali, ale to znów sporo roboty z freehandem). Tutaj takie bajkowe malowanie mi pasuje do całości, ale to tylko propozycja, efekt szkła byłby lepszy :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Sławol pisze:Bardzo podoba mi się kolorystyka i kompozycja scenki. Drzewko dobrze równoważy drugą stronę.

Jedynie proponowałbym zadbać o brzegi podstawki, bo wyglądają jak niedokończone i zalepione plasteliną. Sam wiem, jak potrafią się wycierać, gładzić, a potem wyglądają jak zużyte :) Ale może miało tak być, to tak sobie tylko gderam.

Pokusiłbym się też o pójście dalej z szybami w oknach, ale to więcej roboty. Trzeba by wydłubać nieco w głąb, wstawić przezroczysty plastik (np. z folii od kołnierzyka koszuli, czy z blistera) i wtedy byłoby to bardziej "szklane". Oczywiście wnętrze można by czymś ciemnym zamalować, żeby nie było widać brzydkiej dziury (albo można by namalować wnętrze domu w oddali, ale to znów sporo roboty z freehandem). Tutaj takie bajkowe malowanie mi pasuje do całości, ale to tylko propozycja, efekt szkła byłby lepszy :)

Nie chcieliśmy tak mocno usypywać brzegów trawką, ponieważ mimo zabezpieczeń podczas używania (dotykania, przenoszenia itp.) trawka i tak się wykrusza. Chociaż nasze ostatnie wzgórza i skała mają już mocniej wypełnione brzegi.

Co do szyb, pozostaniemy przy takim malowaniu. :) Podoba nam się taki wygląd, może i jest nieco bardziej bajkowy, ale z naszymi krasnoludami wyglądają super. Z rycerzami z resztą też. :D
Ale dziękujemy za komentarz i wszelkie tipy. :)

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

A oto i kolejni Kolejni Rycerze z Drakenborgu pochodzący zestawu Perry Miniatures Foot Knights 1450-1500. :)
Więcej fot:
http://pinatwar.blogspot.com/2015/09/pe ... -1500.html

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Piękne rzeczy ;) Metaliki genialne...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajne figsy, fajne malowanie i fajne podstawki, mimo ze bez wodotrysków. Wszystko ładnie się komponuje i dobrze wygląda...

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Dziękuję za komplementy. :)
smiejagreg pisze:Fajne figsy, fajne malowanie i fajne podstawki, mimo ze bez wodotrysków. Wszystko ładnie się komponuje i dobrze wygląda...

Wodotryski? O co chodzi konkretnie? Jakieś kałuże, bajorka? :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Pine pisze:Wodotryski? O co chodzi konkretnie? Jakieś kałuże, bajorka? :D
Tak się mówi na przebajerzone malowanie. ;)
Metaliki jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo fajne modele. :)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Nudzisz ;)

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Naviedzony pisze:
Pine pisze:Wodotryski? O co chodzi konkretnie? Jakieś kałuże, bajorka? :D
Tak się mówi na przebajerzone malowanie. ;)
Metaliki jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo fajne modele. :)
Aaaa, no do przebajarzania to mamy daleko.
Dziękujemy.
Durant pisze:Nudzisz ;)
Pan raczy wybaczyć.

ODPOWIEDZ