Galeria PinAtWar

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Durant
Falubaz
Posty: 1228

Re: Galeria Pine

Post autor: Durant »

To nie wygląda jak WIPy TT tylko czegoś znacznie wyrzej, szkoda że tylko jeden szop się pojawił na rycerskiej piersi.
Łabędź, lew, borsuk, jeleń, byk rzucam jako wyzwanie ;)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Fajnie się to zapowiada. Zmniejsz zdjęcia.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Miscatonic pisze:Świetne prace, bardzo przyjemnie się to ogląda. Czy te tła których używasz można gdzieś dostać czy sam robiłeś?
Tak, te żółte i niebieskie tła robiliśmy sami - mazanie farbami, kilka kolorów, kilka warstw, suszarka i są. :)

Durant pisze:To nie wygląda jak WIPy TT tylko czegoś znacznie wyrzej, szkoda że tylko jeden szop się pojawił na rycerskiej piersi.
Łabędź, lew, borsuk, jeleń, byk rzucam jako wyzwanie ;)
WiPy, WiPy - tutaj widać niedokończone cieniowanie, brak rąk, broni, głów. ;)
Co do zwierzów na piersi, to pomyślimy nad tym, ale prawdopodobnie będziemy bazować na 2 kolorach. Szop w sumie wyszedł niechący, bo planowałam niedźwiedzia albo wilka - trochę mi ręka latała i powstał szop. :P
LoudLord pisze:To szop chyba jest? Trochę jak z t-shirtu...
Obrazek
Jak oceniasz te produkty Fireforge? Jak się z nimi pracuje?
Dokładnie, to jest szop i fakt, podobny. :)

Figurki za tę cenę są bardzo dobre, jednak mają nieco nieproporcjonalne głowy - za duże. Ogólnie super wykonanie, nadawaliby się jako piechurzy do Bretonni.

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Kolejny skończony element makiety - studnia. :)


Obrazek


Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

Się krasnalowi pić zachciało - tylko dlaczego wody? Może to bezdenna studnia browarzenia?! Ładny zestaw :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nie tylko figurki mogą być małymi dziełkami sztuki. :)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

mała rzecz a cieszy :D

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Dziękuję za wszystki komentarze. :)

Niedługo będzie kolejny domek, a tymczasem Space Marines. I zapraszam na bloga: http://pinatwar.blogspot.com/2014/11/sp ... ators.html

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lis 2014, o 10:55 przez Pine, łącznie zmieniany 1 raz.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Szczerze?? z tej odległości mało co widać:P ale wydają się fajnie pomalowani:P duży plus za podstawki i fajny mieczyk :)

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Draco pisze:Szczerze?? z tej odległości mało co widać:P ale wydają się fajnie pomalowani:P duży plus za podstawki i fajny mieczyk :)
Nie wiem dlaczego nie mozna tym razem przybliżyć zdjęcia - może powodem jest podlinkowanie z tinypic zamiast jakiegoś innego forum. Na naszym blogu są za to lepiej widoczni. Zapraszam. :)
http://pinatwar.blogspot.com/2014/11/sp ... ators.html

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Małe nowe co nieco na naszym blogu na http://pinatwar.blogspot.com/2014/12/te ... ghts3.html
Malowaliśmy areografem w ramach nauki;p

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Mistrzostwo świata :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

piękne prace, krateczki gromią =D> ...

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Ładne. Mój ulubieniec to jegomość z lewej - "ło Święta Terezo, co ja robię tu?! :) Rysy figsa cokolwiek negroidalne, pasowałby na jakiegoś Maura ;)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Troszkę mnie tu nie było, ale wracam z kolejną nowością.

Co do poprzednich knightów, to faktycznie ich twarze wyglądają nieco prymitywnie, ale myślę, że ogólny efekt jest niezły. :) Dzięki za komentarze!

Oto Krasnolud mojego Lubego. :)
I zapraszam tu: http://pinatwar.blogspot.com/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Prześliczny :) Co to za model ? I pytanko, jakiego odcieniu zieleni użyłaś ?

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Wygląda jak Thorim z Hobbita, malowanie 6/5 :)
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Jest to model Dwarf Ranger od rodzimego producenta Scibor Monstrous Miniatures - polecam wszystkim miłośnikom krasnoludów.
Model ten przez pewien czas dostępny u Ścibora w nieco innej wersji :D http://www.beastsofwar.com/wp-content/u ... unters.jpg ale z uwagi na roszczenia ze strony GW (czy słuszne oceńcie sami:) rzeźba została znacząco przemodelowana.
Jeżeli ktośby miał do odsprzedania oryginalną rzeźbę chętnie przygarnę. Niestety Scibor nie sprzedaje już modelu, który nazywał się Dwarven Prince:) - btw. znajomo brzmi

Do pomalowania użyta została mieszanka dwóch kolorów Citadel Catachan Green oraz Bad Moon Yellow - coraz więcej żółtego było dodawane do koloru podstawowego.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Świetnie pomalowany figurant. W parce mu nawet lepiej- w końcu zima jest , książątko by marzło :D

Ścibor to w mijającym roku zauroczył modelarzy redukcyjnych swoimi figurkami 1/72 wypuszczanymi po ukazaniu się modeli First To Fight... Takich figurek Polaków jeszcze nie było, klasa sama w sobie. Pomalujcie sobie kiedyś dla odsapnięcia od fantazjoludków :wink:
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

ODPOWIEDZ