Nieodparta pokusa kolejnej armii....

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Nieodparta pokusa kolejnej armii....

Post autor: Murmandamus »

Ma ktoś tak że nawet mając kilka armii nachodzi go znienacka pokusa zaczęcia kolejnej?
Bo jak tu się oprzeć tym wszystkim ślicznym modelom. Mam kompletnych 6 armii w zasadzie
i obiecałem sobie że finito wystarczy już bo 2 zle, dobre, neutralne a tu nagle kusi by wziąć się za orków... i obawiam się że jednak przegram ze swoim postanowieniem... Ma ktoś tak?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

codziennie...mnie kusza bestie....
mam jedna armie w zasadzie ale za to przepotężna;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Znam to uczucie, przez każdą armię przeszedłem już 1-3 razy. Za każdym razem w czymś innym się zakochuje albo na coś się obrażam w figurkach
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Oj tak, przez to wszedlem w 40k I zaczalem grac w xwinga ;) powoli konczy mi sie juz miejsce na figsy :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1667
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

niestety tak bywa. cięzko oprzeć się pokusie.
na razie mam do battla bestie, demony i ChD, pod rodze były DE, ogry, imperium, vc i coś jeszcze, ale nie pamiętam.
do 40k też już kilka armii było, ale staram się nie wykraczać poza Tyrki i CSM.
był Menoth do warmachine i isengard do wotra, ale sprzedane, za mało czasu na tyle armii i systemów.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Kusi, oj kusi... :lol2:
Gram Lizardami, lecz ciągnie mnie do WoChu lub orków :mrgreen:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Ostatnio mnie pokusiło na klan Eshin do skavenów ;)
Mam spore armie Krasnoludów i Psów Wojny oraz niewielką do Wampirów. Pomyślałem że nieumarli i skaveni razem ruszą w bój, może być ciekawie ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

W sumie to mam podobnie, kusi wiele armii ale daje radę i tera tylko DE. Za to jak widzę okazję to dokupuję modele nawet które mi są z czapy. Od w sumie paru miesięcy gram De wiem ze kuszę cok hydry rydwany to przeżytek a nakupowałem już ich aż nad :P Powoli odkrywam urok dużych bitew.
Obrazek

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Też tak mam. Do mojej podstawowej armii Skavenów dołączyli Wojownicy Chaosu. I ostatnio Beastmeni. Mam teraz zajęcie na dobre 2 lata żeby to wszystko poskładać i pomalować. I mam nadzieję że w tym czasie nie załapie bakcyla kolejnej armii.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

to jest jak narkotyk :mrgreen: :mrgreen: ja w swojej karierze mialem

skaveny x3 (nie posiadam obecnie)
emp x1 (i zabieram sie od nowa)
we x1
bret x1
Woch x2 (posiadam i nie chce sie pozbywac)
DE x1 (zabieram sie od nowa i chce ja uzbierac na duzo :D)
OK x2 (raz mialem ich na ponad 4k a posiadam je teraz ale kupilem je tylko dla zysku bo byly za grosze)
O&G x1 (tez mialem sporawo jakies 3-3,5 ale stwierdzilem ze za latwo sie nimi gra i je oddalem w dobre rece)
TK x2 (chyba jedna z moich ulubionych armii ale stwierdzilem ze juz mnie znudzily )
VC x2 (za mocne i za latwo sie gra i je oddalem 2 krotnie :D zamierzam sie za nie zabrac za pare ladnych lat kiedy bedzie mnie stac na naprawde spora armie :D bo mam terrorgheista i obiecalem z nigdy sie go nie pozbede a szkoda zeby model tak sie kurzyl :D i w sumie fajnie bylo maskowac przeciwnikow tak za praktycznie pol darmo na wejsciu bo armia naprawde mocna ale dysproporcja miedzy nimi a TK mnie za bardzo przytlaczala i czulem sie nie fer wobec graczy TK (i wobec samego siebie) i w sumie zaluje troche ze je sprzedalem bo klawo sie nimi gralo :(
O kurwa ale zje*** :( nagle tak mi sie zatesknilo za nimi :D masakra taki sentymentalny chlop ze mnie jest że za pacyneczkami swoimi tesknie w sumie jest za czym :D od 5 lat nimi gralem)
Lizaki x1 (sprzedalem i zbieram sie od nowa bo mi sie spodobaly)
DoCH (nie mialem ale mnie ciagnelo i nawet zaczalem skupowac unity :D ale sie rozmyslilem)
DW x1 gralem tak samo dlugo jak VC ale no na starym podreczniku byli za bardzo gieci i ludzie nie chcieli ze mna grac czasami :D bo slyszeli ~ grasz kransalami ? tak jasne ~ nie dzieki :D wiec zrezygnowalem
HE x1 sprzedalem bo mi sie nie spodobaly
nigdy nie mialem bestii i nie ciagnie mnie do nich jako do jedynej armii w batlu :D

Obecnie mam TK na jakies 2-2,5 k (planuje sprzedac) 6 fanatykow ( tez chce sprzedac) troche ogrow (chce sie pozbyc) WoCH na jakies 1,5k

Planuje zbierac DE WoCH Liz EMP i za x lat VC :)

Pozdrawiam wszystkich uzaleznionych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: lepiej od tego niz czegos innego
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie ma sensu. Czasu nie starcza na wszystkie. Zszedłem do 3 armii ale widzę że to i tak za dużo...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Kiedyś przez chwile miałem demony jako drugą armie, ale sprzedałem. A tak ciągle zbieram DE już od ponad 8 lat :D obiecałem sobie, że jak wymaluje całą armię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to zacznę zbierać coś nowego :D

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Murmandamus pisze:Mam kompletnych 6 armii w zasadzie
i obiecałem sobie że finito wystarczy już bo 2 zle, dobre, neutralne a tu nagle kusi by wziąć się za orków... i obawiam się że jednak przegram ze swoim postanowieniem... Ma ktoś tak?
Phiiii, właśnie opisałeś typowy nastrój battlowca :D
Mi po wielkich porządkach i wyprzedażach do systemów GW zostały tylko LIZ.
Wcześniej przewijały się skaveny, o&g i dwarfy. DA i Tau z 40k.
Ale za to doszedł Imperial i Dark Legion z WarZone, X-Wing i kolejna półka, bo na horyzoncie Star Wars Armada :roll:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Grolshek pisze:Nie ma sensu. Czasu nie starcza na wszystkie. Zszedłem do 3 armii ale widzę że to i tak za dużo...
Dla mnie nawet dwie armie (HE i krasnoludy) to tak, jakby przekopać się na drugą stronę góry. Dlateg, dla zaoszczędzenia czasu zrezygnowałem z robienia modelom rączek. Najwyżej nie będzie ciasteczek.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Klafuti pisze:
Grolshek pisze:Nie ma sensu. Czasu nie starcza na wszystkie. Zszedłem do 3 armii ale widzę że to i tak za dużo...
Dla mnie nawet dwie armie (HE i krasnoludy) to tak, jakby przekopać się na drugą stronę góry. Dlateg, dla zaoszczędzenia czasu zrezygnowałem z robienia modelom rączek. Najwyżej nie będzie ciasteczek.
Ja mówię o graniu tymi armiami. Są gotowe do gry pomalowane do kilku tysięcy pkt.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ale masz większy wybór i nie popadasz w rutynę , zawsze ,możesz coś ciekawego . Argument o braku czasu na ogranie może mieć znaczenie dla turniejowców trenujących skilla.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Ostrołęka, a obecnie Olsztyn

Post autor: Lord_Michaelos »

Nieodparta pokusa kolejnej armii... O ile w Wh40k podobają mi się dwie, max trzy armie, tak w wfb każda. Szczerze mówiąc gdybym miał wystarczająco pieniędzy na wszystkie armie, to grałbym wszystkimi :P Cały czas kuszą mnie beastmeni (te modele...). Zacząłem nawet zbierać orków na półkę, może kiedyś się tym zagra. Najbardziej się cieszę, że VC i TK mogą stać się jednym legionem dzięki czemu mogę używać w swoich VC tych jednostek TK, których modele od zawsze mi się podobały i nie muszę do tego zbierać całej armii :lol2: Obecnie posiadam Imperium i VC, a wspomniane bestie wciąż kuszą... w sumie tak na dobrą sprawę bretka też. I szczury, i lizaki, i kraśki, i high elfy... no high elfy to może nie, podobnie jak demony, ale już leśniaki i dark elfy - czemuż by nie? W wfb fajne jest to, że każda armia ma zupełnie coś innego do zaoferowania. W Wh40k niby chyba też, ale w tu jakoś bardziej...
Murmandamus pisze:Ale masz większy wybór i nie popadasz w rutynę , zawsze ,możesz coś ciekawego
Święte słowa. Szczerze mówiąc mi tam granie jedną armią po prostu by się znudziło :P
Przybyłem, zobaczyłem, wzruszyłem ramionami
Jestem niski, lubię dobrze zjeść, a także zapalić fajkę - jestem hobbitem?

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

U siebie i znajomych zauważam pewną zależność przy wyborze kolejnej armii. (Przynajmniej u większości).
Mój szwagier nie skończył jeszcze HE (nie pozbył się), ostatnio kupił sporo skavenów. - bo jest to coś, co kontrastuje z HE. Skaveni są źli, liczebni, brudni.
Ja swoje Imperium cały czas kompletuję, ale przy okazji od jakiegoś czasu Chaos - też armia zła, w końcu modele z jakimiś konkretnymi statami i herosi, z których robi się prawdziwych rzeźników.

Ale gdzieś tam jeszcze Beastmeni, TK i DE po głowie chodzą :)

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Imperium to jedyna słuszna armia.
Zawsze jak myślę o rozpoczęciu kolejnej to w końcu dokupuję coś do Imperium. ;)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Mi imperium nie pasuje. Wole armię "bardziej fantasy". Jak to mówią "ogry, elfy, szmer i inne bajery".
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

ODPOWIEDZ