Siatkówka

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Siatkówka

Post autor: PiotrB »

Ktoś kibicuje naszym? Polska! :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

lol - serio nikt? :shock:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Nie ma w TV to lipnie sie kibicuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Sorry stary sporty narodowe są tylko dwa - WFB i kopana
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Kurczę pieknie!!!!!!! Tak sie gra do końca, orzelek na piersi zobowiazuje!

Btw apeluje zeby pilkarze grali tylko z logiem pzpnu, nie chce miec z nimi nic wspolnego:pp
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Polecam stronkę Drakula stream - i można mieć wywalone na Polsat :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

-Qc- pisze:Sorry stary sporty narodowe są tylko dwa - WFB i kopana
Powiedz to tym tysiącom ludzi na full halach nie bijących sie naczetami , z żonami i dziećmi .
Galharen pisze:Bardzo pieknie!!!!!!! Tak sie gra do końca, orzelek na piersi zobowiazuje!

Btw apeluje zeby pilkarze grali tylko z logiem pzpnu, nie chce miec z nimi nic wspolnego:pp
jak był Polska-Gibraltar to przełączyłem bo ruscy z fińczykami grali :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, o 22:20 przez PiotrB, łącznie zmieniany 2 razy.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Duderson - dzięki za cynk, akurat na czwartek. Ja dzisiaj oglądałem w takiej jakości, że rzadko piłkę widziałem :P

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Na Drakuli jest zawsze kilka linków i jak któryś nie działa albo muli można spróbować innego - zawsze jakiś dobry się znajdzie. Dziś obejrzałem mecz w niezłej jakości na moim ośmioletnim lapku - czyli ok.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Zawsze można po prostu iść do pubu na piwo - w Krakowie w czasie meczów puby z TV są full pełne .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

PiotrB pisze:Ktoś kibicuje naszym? Polska! :mrgreen:
Kibicowałem w duchu bo oglądać nie mogłem :D ale dobrze że ktoś na BP jeszcze interesuje się jedynym słusznym sportem :)
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja pamiętam mecz Brazylia-Polska w ME w 2006 - wtedy nasi wyszli jak chłopcy do bicia - dziś byli jak gladiatorzy :) ... w tym wieku to jest pierwsze zwycięstwo nad Brazylią w MŚ :) ... POLSKA! :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,

Ja kibicuję zagorzale:)
Mam za duże tradycje w rodzinie żeby nie być fanem siatkówki (trudno było nie wciągnąć się w ten sport kiedy od małego chodziło się na mecze bo wujek grał, ale to były czasy na stare zasady jeszcze, i np. w Chemiku grał Radek Panas i .... ojciec Jerzego Janowicza:))
Jednak staram się patrzeć obiektywnie na ten sport a nie kibicować ślepo naszym, to o ile wczorajsze zwycięstwo cieszy, zwłaszcza po bęckach w 3cim secie, to młodego Drzyzgę powinni ciągać koniami po mieście. To co on wyprawiał w Tie-break'u woła o pomstę do nieba, piłka dograna pod nos a on nic środkiem, i niezwykły fart Kłosa że zahaczył Lukasa w ostatniej piłce (swoją drogą z tak dogranej piłki Mousavi np. zrobiłby dziurę w parkiecie).
Awans do 4 bardzo blisko, jak dzisiaj osłabiona brakiem 2óch atakujących Rosja wygra z Brazylią to mamy 4, i najpewniej mecz z Francją, a jak Brazylia wygra, będzie trzeba bić się o wszystko z Rosją dzień po 75cio leciu agresji Sowieckiej, więc podtekstów będzie dużo, plus Spirydonov. I co najlepsze mamy szanse, Rosjanie mają najsłabszych przyjmujących od lat, nie gra Verbow bo kontuzja, Mikhailov też się nie załapał do składu, na tych mistrzostwach Pavlow skręcona kostka, Moroz też w meczu z Brazylią doznał kontuzji, i na młocie grał Ilnych. Problem w tym że na młocie może odpalići Dima, a wtedy nasi środkowi będą zbędni...;) Tak czy inaczej oby było dobrze.
Ja pamiętam mecz Brazylia-Polska w ME w 2006
Studiowałem wtedy w Krakowie, i pamiętam telebim na rynku:) te MŚ były w Japonii i były miesiąc później, było całkiem zimno... ale tamtej Brazylii nie szło ruszyć.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Dzisiaj jest 17 września i chyba mimo wszystko trzeba będzie Ruskim kibicować by sprali Brazylię. Ale w sumie niech wygra sport. A Brazylia za zachowanie po meczu ich trenera powinna dostać oklep.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Scimitar pisze:Dzisiaj jest 17 września i chyba mimo wszystko trzeba będzie Ruskim kibicować by sprali Brazylię. Ale w sumie niech wygra sport. A Brazylia za zachowanie po meczu ich trenera powinna dostać wp...
Są wkurzeni i mają do tego pełne prawo. Na całym turnieju stracili punkt, w meczu o nic. Wygrali swoją grupę, a było mówione że wygrany grupy zostaje w mieście, a oni nie dość że zlali Niemców 3:0 którzy zostali sobie w Katowicach, to muszą jechać do Łodzi, gdzie grają dzień po dniu z Polską i Rosją, a było mówione o dniu przerwy, mają kontuzjowaną połowę "6" przed jednymi z najważniejszych pojedynków dla nich na tych mistrzostwach. Ja wiem że przy MŚ 2010 nasze gospodarskiej przywileje to pikuś, jednak Rezende zawsze ma do wszystkich pretensje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Scimitar pisze:Dzisiaj jest 17 września i chyba mimo wszystko trzeba będzie Ruskim kibicować by sprali Brazylię. Ale w sumie niech wygra sport. A Brazylia za zachowanie po meczu ich trenera powinna dostać oklep.
NIGDY! :mrgreen: Rozwlimy ich jutro sami. Ta reprezentacja Rusji jest najsłabsza od lat - po odejściu Alekno i Połtawskiego ta drużyna dużo straciła ... Nie wiem czy Polska zdobędzie medal ale prawda jest taka że to jest drużyna na "złoto" choć decyzje Antigi czasem są spóźnione i nie zrozumiałe... tak czy inaczej ja dziś nie mogę mówić i boli mnie gardło . Życzę kibicom piłkarskim takich emocji i takich osiągnięć jak mają nasi siatkarze... :mrgreen: To nie jest drobna różnica - to jest przepaść :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ja za Rosją jestem , słowiańska brać i [kochać od tyłu] politykę.
Żałuję bardzo że Serbowie odpadli bo mogli jeszcze pokazać klasę.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Serbowie musieli odpaść bo mają problemy z dyscypliną ... nie ma tam wodza jak należy .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@PiotrB też miałem taką dyskusję o przepaści miedzy piłką nożną a siatkówką! Kurde, nie wiedziałem że są takie dyscypliny sportu na której jakieś 10.000 ludzi może cały mecz krzyczeć, kibicować i przeżywać spotkanie... A nie czekaj, przecież to mała trybuna na dużym stadionie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

lol
Obrazek

Oczywiście piłka ma dużo kibiców ale prawda jest taka że Polska reprezentacja PZPN i reszta prezentują żenująco słaby poziom - ja nie mam siły tego oglądać - po minach piłkarzy widać że im się nie chce. Kluby nie szkolą młodych ,nie ma dobrej ligi ,kasa idzie głównie na wałki a na meczach ligowych jest po 3 tys ludzi...

Siatkówka - druga co do siły liga na świecie - piękne hale - na mecze ligowe przychodzi 8 -12 tys ludzi - piją piwo !(prawdziwe) śmieją się - są całe rodziny z dziećmi i czują się bezpiecznie , masa kobiet i wspaniała atmosfera...a Polska reprezentacja od lat gra w topie a kluby sięgają po klubowe trofea i cały czas mamy pełno młodych talentów...

Co tu wybrać 8-[ hmmmm #-o
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ