Anadim - Farbką po łapkach

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Anadim - Farbką po łapkach

Post autor: Naviedzony »

Najlepsze jest złoto i kamień, na którym stoi. Sam kraś taki trochę gender. :D

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Bo to zabójca elfów, maskuje się, żeby podejść bliżej bez ryzyka haniebnej śmierci od strzały :lol2:

Większe zdjęcie - żeby było widać cieniowanie:
Obrazek
Obrazek

I kolejna ekipa Ironbreaków - Z braku oryginalnych tarcz występują z nowym sprzętem. Nie mogłem się zdecydować które pasują bardziej więc jest mix, ale chyba lepsze te tarcze od Ironbreakerów nowych
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

świetne połączenie, stary IB z nową tarczą. Ogólnie te tarcze krasnoludzkie z nowych boxów są mega!
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Sam model tego Slayera mi się nie podoba.
Przyznam, że kamień wyszedł zajebiście, świetne kolory.
Na samym dwarfie to skóra mi się nie podoba a, że jest jej dużo to trochę psuje efekt bardzo ładnie zrobionej reszty. Najbardziej podobają mi się topory i spodenki też wyszły fajnie :)

Ironi ładnie wyglądają :) Kolor zbroi to połączenie srebrnego z niebieskim?
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Mniej więcej. mieszanka srebrnego(layer i dodatek do rozjasnień po washu), niebieskiego i zielonego, tym razem niebieski przeważył nad zielenią.

Edit: mnie się podobają kurwiki w oczach. Zaraz po tasakach. Ale nie jestem obiektywny.

beerfield
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: beerfield »

Też miałem podobny dylemat czy nie skorzystać z tarcz od nowych ironów bo moje tarcze gdzieś zaginęły ale wg mnie te tarcze są za duże i zaburzają proporcje dlatego też zdecydowałem się dorobić brakujące tarcze.

Obrazek

Na zbliżeniu widać, które z tarcz są dorobione ale na tzw. pierwszy rzut oka nie widać różnicy.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Pierwsza partia Rangersów, (zaraz zaraz, a czy rangersi to jeszcze istnieją.... :roll: ), chyba trochę spóźniona. Cóż - będą robić za szeregowych kuszników.
Jeszcze drobne poprawki chyba ich czekają, ale to już jak całą brygada będzie gotowa
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Świetne! Mają dużo charakteru.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Technicznie są świetni.

Jednakże muszę dodać, że nie pasuje mi kolorystyka ich płaszczyków. Sprawia wrażenie zbyt pstrokatej jak dla rangersów..
Obrazek

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Jaskrawo i kolorowo, czyli tak jak lubię GJ.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

W całej jednostce kilka jaskrawszych płaszczy nie będzie razić - część ekipy płaszczy nie ma, część będzie mieć bardziej ponure egzemplarze. Dobrze że maluje się ich lepiej niż skleja.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Projekt konwersacyjny powoli ma się ku końcowi.

Dwarf Lord/Thane of Drakebeard clan - nie zdecydowałem jescze czy będzie na tarczy czy samotnie. W pierwszym przypadku jeszcze jakiś fajnych nosicieli muszę mu dorobić.
Obrazek

Twarf Thane on Oathstone
Obrazek


Tarcze póki co nie przyklejone, można doczepiać na plecach, można zastąpić innymi.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak zwykle fajne kraśki.

Ale ta tarcza dla Thana bardzo mi nie pasuje, koniecznie metalowa, nie drewniana przy tak opancerzonym gostku :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Bardzo fajne konwersje i malowanie, im bardziej opancerzone ludki tym lepiej bo metaliki ci fajnie wychodzą :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Obie tarcze mi się nie podobają. Pierwsza ma zbyt duże zdobienia jak na tarczę a druga bardziej pasuje do zwykłego warriora. Ale hełm i topór pierwszego są świetne. Skąd topór? :)

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Toporek pochodzi z tego zestawu
http://www.avatars-of-war.com/eng/web/i ... Itemid=143

Co do tarcz - co do drewnianej sam mam wątpliwości - jedynie wzór na tarczy pasuje dobrze do reszty figurki. Dlatego zresztą przygotowałem dla niego drugą opcję, a tarcze nie są zamontowane na stałe.
Natomiast u lorda - przebajerzona tarcza pasuje mi do koncepcji całości. Tak samo jak przesadzony tasak.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ten topór jest od thunderlorda AoW na pewno?

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Na wszelki wypadek sprawdziłem jeszcze opis na stronie - na pewno.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

dzięki za info :) na stronie AoW w ogóle w zdjęciach nie widać tego toporka... :D

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Pierwszy ludek bajerancki :)

ODPOWIEDZ