Malifaux

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Malifaux

Post autor: GrimgorIronhide »

Dzisiaj doszła do mnie Lilith i konkluzja... skoro o jej starterze też piszą, że niedostępny a jednak sprzedają to może nephilimy też się da... Pewnie taki chwyt marketingowy by zniechęcić do kupowania

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

To jest młody sklep, więc sporo jest do poprawy ;). Natomiast od strony dogadania się nie ma problemu.
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

15.08 w Gentlemans Club (Smulikowskiego 4a) kolejne granie w Malifaux. Zapraszam chętnych ^^
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

A nie miało być 22? Większość ludzi na fb głosowała na 22. :|

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Niestety ja nie mogę 22.08 :<
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

To ja raczej nie dam rady. No nic, następnym razem.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Artein pisze:To ja raczej nie dam rady. No nic, następnym razem.
Każdemu niestety nie dogodzimy, szczególnie w okresie wakacyjnym. Oczywiście, jakby coś się zmieniło to zapraszam i widzimy się następnym razem :)
Release the Przemcio!

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

A ja może wpadnę. A jak dopisze szczęście, to nawet coś pomaluję! :lol:

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Hej, zaczynam zbierać bandę, jadą do mnie box "Masters of the path" oraz "Izamu". Co jeszcze warto dokupić? Zwiększyć liczbę Ashigaru, czy lepiej wybrać coś innego?
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Toshiro i Yinhe Pengalangan pasują tematycznie na pewno.
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Wyrd zapowiedział "The Other side"
Nową grę w świecie Malifaux

Wielkościowo podobno WM/H - 20-50 modeli

Obrazek
Release the Przemcio!

shaigan
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: shaigan »

Czy w czasie gry można w dowolnym momencie "mierzyć"? Czy na przykład przed przesunięciem swojego figsa, mogę kontrolować miarką, czy nie wchodzę w zasięg strzelania wroga, czy jest to zabronione i trzeba ustawiac się na czuja. Na jakims filmiku widziałem, że to zabronione, ale nie wiem czy to lokalny zakaz, czy podręcznikowy.

Swoją drogą strasznie mi sie podoba fluff tej gry i modele, wcześniej oceniałem ją metodą percepcji materiału do produkcji figurek (takie zboczenie) i chyba coś straciłem, ale już jedzie do mnie pierwszy box. Teraz trzeba będzie skonfrontować grywalność z infinity, bo tam wszystko niby ok, ale klimat słabo czuje.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Tak, można mierzyć wszystko.

Zapraszam na demo do Wawy (Paradox, Gentlemen`s Club), pomogę Ci ogarnąć co z czym i jak. Zagramy wspólnie i pokażę mechanikę jak chcesz :)

Dla mnie to jedna z gier, gdzie nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do balansu i mechaniki ;)
Release the Przemcio!

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

shaigan pisze:Czy w czasie gry można w dowolnym momencie "mierzyć"? Czy na przykład przed przesunięciem swojego figsa, mogę kontrolować miarką, czy nie wchodzę w zasięg strzelania wroga, czy jest to zabronione i trzeba ustawiac się na czuja. Na jakims filmiku widziałem, że to zabronione, ale nie wiem czy to lokalny zakaz, czy podręcznikowy.

Swoją drogą strasznie mi sie podoba fluff tej gry i modele, wcześniej oceniałem ją metodą percepcji materiału do produkcji figurek (takie zboczenie) i chyba coś straciłem, ale już jedzie do mnie pierwszy box. Teraz trzeba będzie skonfrontować grywalność z infinity, bo tam wszystko niby ok, ale klimat słabo czuje.
Możliwe że to była poprzednia edycja. W tej na pewno można mierzyć.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Hmm Wyrd się nie obija. Malifaux już tyle ma gier w swoim świecie, że może zostanie kiedyś jednym z bardziej znanych uniwersów.
Tylko żeby od zysku nie zmienili się w opętane korpo.

shaigan
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: shaigan »

trikk pisze:Tak, można mierzyć wszystko.
...
Zapraszam na demo do Wawy (Paradox, Gentlemen`s Club), pomogę Ci ogarnąć co z czym i jak. Zagramy wspólnie i pokażę mechanikę jak chcesz :)
...
Przymierzam się żeby wpaść do Gentlemen`s Club 15 sierpnia na event i zobaczyć jak gracie. Może upał trochę odpuści :).

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Zapraszamy. Pokażemy itp. ;)
Release the Przemcio!

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

jest jakas stronka gdzie sa lepiej pokazane pacynki?
na stronie wyrda troche male powiększenie (chyba ze to wina przegladarki....a uczciwie przyznam ze przegladalem tylko na przedpotopowym systemie w robocie :/)

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Najlepiej zobacz sobie na stronie sklepu vanaheim.
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

ODPOWIEDZ