W co gramy w 2016 roku

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: W co gramy w 2016 roku

Post autor: QQrydza »

Lel, nie ogarnałęm z tymi stopniami :D

Herosi - orki! ucieli mi fajna rozpiskę :D Co do core - beastmeny i spam ungor ridersów ze slaneshem.

Nadmierna szczegółowość opisywania zasad może boleć.

Schodków nie skomentowales czyli dobrze trafilem ;) ?

Jak mowie - nie mam czasu czytac wszystkiego - poczekam sobie na przeglosowanie.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie przeczytałem całych zasad dokładnie. Komentować je będę kiedy to dokładnie zrobię.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Laik pisze:Nie przeczytałem całych zasad dokładnie. Komentować je będę kiedy to dokładnie zrobię.
Myslalem ze tylko wysmiewasz moje punkty :D

Imo ta gra po zETCFAQowaniu była już na tyle przyswajalna, że rewolucja w zakresie generalnych zasad będzie trudna
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

Czytam te zasady 9 age i jakoś nie mogę się przebić. Nad formą muszą jeszcze popracować.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

-Qc- pisze:Lel, nie ogarnałęm z tymi stopniami :D

Herosi - orki! ucieli mi fajna rozpiskę :D Co do core - beastmeny i spam ungor ridersów ze slaneshem.

[....]

Jak mowie - nie mam czasu czytac wszystkiego - poczekam sobie na przeglosowanie.
Nie ma czasu czytać, ale skomentować musi :mrgreen:
Mówiłem coś już dziś o co piątym poście? ;)

Dla Twojej informacji mój miły Rudy Goblinie znerfili mark slaanesha (daje ap) - zapomnij o spamie ungorków.
Ogólnie okrutnie znerfili wszystkie marki chaosu i jest to bardzo smutne :cry:

Furion ratuj! :mrgreen: *

*book WoCu by Furion mi się nie otwiera, jakby ktoś na pw podrzucił jak działają Furkowe marki byłbym wdzięczny

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Team Slovenia backs up all propositions. The more choices we have, the better decision we can take.
Brakuje jednego głosu na Furka i zostało 20 minut. :|

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No Kołaten coś pisałeś, mea culpa :P

Ale to jest masa treści, dziś dopiero doczytałem zmienione lore, jest troche lepiej niż było.

No niestety, wychodzi skazanie na szwedów a to będzie trochu smutne (jednak to robią ludzie, którzy musieli mieć 40 stron compa, żeby grać ... :D)

Furion już nie zdąży zrobić zmian przed kandydowaniem - ale do głosowania musiałby przyciąć HE i generalnie po prostu poprosić o współprace kadrowiczy z ostatnich 3 lat i dac im sobie pomóc i zrobic z tego projket PL a nie projket FollowFurion...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

no i wygląda na to że pozostało do wyboru między 9 age Aos i Kow.
w perspektywie krótkoterminowej będzie 9 age który jest kompletnie nieczytelny w formie. W perspektywie 2017 i dalej to będzie Kow lub Aos. 9 age kompletnie zamyka się na nowych graczy. Aos jest skirmiszem którego producent nie adresuje do turniejowców pozostaje Kow z pełnym supportem producenta no chyba że GW zrobi psikusa i wyda 9 ed.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Nie wiem co za idioci oddają tam głosy... #-o
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

tak jak zakładałem: zwyciężyła poprawność nikt nie odda bezpośrednio głosów na pirata.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

scoutmaster pisze:tak jak zakładałem: zwyciężyła poprawność nikt nie odda bezpośrednio głosów na pirata.

powinieneś mieć bana za trucie dupy...
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

@lohost - też tak myślałem przez chwilę. Mają wyjaśnione parę stron wcześniej przed tabelką to-wound. O dziwo tam nie ma tabelki tylko słownie opisane kiedy na ile się trafia więc łatwo pominąć.

@scoutmaster - Naprawdę wątpię by to było powodem.

Imho w ogóle to zbieranie propozycji było idiotyczne. Krótki termin + wymaganie poparcia dwóch innych drużyn pomysłu? Wystarczyło by żeby każdy kapitan mógł zgłosić np. max 3 pomysły bez żadnego popierania. W ten sposób w chwilę mamy sporo pomysłów a potem normalne głosowanie zrobić.
Łatwiej by było trochę gdyby kudłaty napisał wcześniej. Zakładam, że Furion pisał do jakichś kapitanów by poparli co oznacza tylko jak bardzo gburowate to towarzystwo jest (jeśli nie pisał to słabo dość - nic nikogo nie kosztuje poparcie - najwyżej by w głosowaniu formalnym wfbRR nie przeszło).
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Szmajson pisze:
scoutmaster pisze:tak jak zakładałem: zwyciężyła poprawność nikt nie odda bezpośrednio głosów na pirata.

powinieneś mieć bana za trucie dupy...

+1000000
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

niestety taka prawda. nawet nasza kadra poparla i niepoparla:

Polish community is glad to play whatever we would chose here as long as it will have "ETC" stick on it. That is why we support all previous propositions. We will choose the best one in vote.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Nie ma to i tak żadnego znaczenia co wybrali. Szwedzi od lat grają w swojego campa.
Grajmy i my swojego Polish-hammera! Mamy dobry produkt nie zmarnujmy tego potencjału.
Mam nadzieje że już niedługo pogramy turnieje na "nasze" zasady ( w sumie to juz gramy 8) ).

Czarne Wrony zgłaszają gotowość do wykonania tego zadania! Ktoś jeszcze ?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

scoutmaster - jeśli chcesz popularyzacji kow to najlepiej wyrzuć komputer przez okno, w tym momencie Twoja osoba jest najgorszą reklamą tego systemu jaką mogę sobie wyobrazić.

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

masz rację stypa to chyba kiepski czas na kpiny.

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

scoutmaster pisze:masz rację stypa to chyba kiepski czas na kpiny.
Mówi się ze milczenie jest złotem ale w twoim wypadku Kurw..platyną conajmniej...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

scoutmaster -> added to enemy list

Zobaczymy jak szwedzi skończą swój projekt. Jak dla mnie o wiele za dużo zmian robią i dodają dziwne zasady. Projekt Furiona podobał mi się dużo bardziej. Na prawdę musimy grać to co na ETC? Po co? Ja rozumiem, że w pół roku się przestawimy i będziemy naparzać w to jakby to było od zawsze, ale właśnie teraz jest czas na zastanowienie czy to jest ta droga, którą chcemy iść.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

Zupełnie nie rozumiem lamentu niektórych osob. Zdaniem kapitanow produkt był słaby to na niego nie głosowali. Jak Furion to dopracuje to może za rok przejdzie. Żyjemy w wolnym kraju i mi ma prawo coś się nie podobać. Na własnym podwórku to krytykowałem i to na wielu płaszczyznach bo moim zdaniem zarówno forma wydawnicza jak i zmiany w zasadach są kiepskie. Na zagranicznych lojalnie siedziałem cicho. Nie mam nic osobiście przeciwko Furionowi ani komukolwiek innemu na forum ale też nie zgadzam się na przyjmowanie bubli poprzez aklamację.

pierwsze ostrzezenie za caloksztalt
Lohost
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2015, o 06:46 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Ostrzezenie

ODPOWIEDZ