GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Gokish »

Otworzyłem dziś 90 beczek.

I uwaga Ziemuś

5 złotych (czyli średnio)
30 srebrnych

takie tam dno :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Znacie może jakiś fajny deck wiewiórek? Nie umiem się za bardzo odnaleźć po nowym pathu :(
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Wejdz na gwint24 Pierwszy post u gory. ;-)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Przeciez dzis twoj mulligan to jeden z wiekszych rakow xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

jest jeszcze speiatel i spyGaard :) a meta się tworzy :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Mulligan/Spelliatel póki co krolowie początku sezonu moc jak skurwesyn ;D

Północ na armorku też jakieś chore gówno się tworzy.

Co mnie smuci potwory :( nie wiem czy będzie jakieś mocne złożenie aby dało radę tym deckom wyżej :/
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

potwory poza początkiem closed beta zawsze były OP - teraz czas looserów :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Marudzicie. Trzeba tylko zmienic podejscie na full tempo 0 kontroli i jazda ; P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

ja nie mardzę :P od marudzenia jest RNG druid-stone :O

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Marudzicie. Trzeba tylko zmienic podejscie na full tempo 0 kontroli i jazda ; P

Zapytaj sobie mill lub spygard :D kto tempo narzuca i kontroluje ^^
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Co z ta platforma wzajemnej komunikacji GwintProSportBPForumowiWyjadacze #HajsyZaGwintaInoNasze ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zrobilem weather deathwish potwory i smigaja sensownie, ze scoiatel przegralem raz.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Armor KP + Wiewióry czarujące i można grindować :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

do BOJU DZIEDZIC W TYM TURNIEJU LIFECOACHA DO BOOOOOJU :D

(na streamie Sadfury widziałem, że jesteś zapisany :D )
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Tylko pro ladder moze tam grac :D ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Każdy
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

dostalem w pierwszej od typa z top 1000 3-1, malo zabraklo, ale doswiadczenie jest. program jest latwiutki i absolutnie darmowy, adrenalina jak na prawdziwym turnieju :)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Opowiedzcie mi wincyj bo nie wiem :( lub zalinkujcie, jestem ostatnio poza wszystkim
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

A co tu do opowiadania? Lifecoach co tydzień robi turniej z tego co wiem swoją kasę daje na pulę nagród. I jechane bo5.

@Dziedzic

Widziałem Twój nick u jakiegoś streamera na liście zapisów myślałem, że pociśniesz. Czym grałeś?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Ogólnie turniej startował z pułapu 128 graczy ale już w pierwszym dniu limit został podniesiony do 256 miejsc. Zapisanych było ponad 300 ale ostatecznie wystartowało około 170, program wylosował pary a pozostali nieparzysci gracze dostali dzikie karty do następnej rundy. Zasady proste. Wybierasz 3 frakcję i dowolną ilość deckow z danej frakcji. Jeśli wygrasz dana frakcją nie możeszz jej użyć, a jeśli przegrasz któraś to możesz zmienić na inna frakcję lub inny build tej samej frakcji. Nie ma banie jak na typowym turnieju.

Ja wybrałem spelliatell, foltest armour i dagona. Trafiłem w pierwszej jakiegoś Rosjanina, typ jeśli dobrze pamiętam miał ranking 847 miejsce na globie, sympatyczny gość. Cały czas program prowadził nas za rączkę, włączył się czat, pojawiły się opcje frakcji, program poprosił nas o dodanie się na GoGu do znajomych i zaczeliśmy.

Typ wybrał skoje na krasnoludach które się bufują, ja armour, dobry maczup dla mnie. Pogrąża mnie taka sytuacja gdy typ z ostatniej karty (zostal mu jeszcze dowódca) rzuca mi yaevina, dobiera gradobicie i przy pomocy dowódcy rzuca mi je 2 razy i wygrywa o 2 pkt ostatnią rundę i cały pierwszy mecz. W programie on zaznacza, że wygrał ja potwierdzam i jedziemy dalej.

On wybrał armour na radku, a ja spodziewajac sie nilfgardu wybrałem dagona, ale mecz praktycznie od poczatku pod górkę, nie ma co się rozpisywać, wiecie, że armour lubi pogodę.

Jego nilfgard przeciwko mojemu dagonowi, tutaj nie było co z niego zbierać bo dagon nie robi wysokich wyników, nie ma targetów dla szpiegów a krowy niespecjalnie bolą.

W ostatniej on sobie wymienił dowódcę nilfgardu i zagrał pod mill, ja wybrałem znowu armour. Typ załatwił mnie w ostatniej turze jak dziecko. Miałem aspiranta ktorzy bufowal 2 male jednostki, typ odczekal do 2 ostatnich kart i rzucił mi w ten rzad krowe, akurat na taki manewr ze aspirant podnoszac staty wyrownal sile do 4 innych jednostek...pomimo duzej przewagi znowu wygral o krowe i gradobicie.

To tyle, na pocieszenie chyba mam to ze SadFury tez odpadl w pierwszej. Polecam wam ten turniej, nastepny w poniedzialek za tydzien.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ