[Łódź] Macki Wojny 28-29.10.2023

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: [Łódź] Macki Wojny 28-29.10.2023

Post autor: Smiechu »

Nie chce nic mówić, ale chyba jednak Hotel wydymał organizatora Macek.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Niech zadecydują przelewy.
Zakładam, że te 30 osób chętnych się znajdzie. Pierwszeństwo pakiety dwunocowe.
Wstępnie wygląda mi na to, że jak się nie zbierze 60 chętnych par to mogę być zmuszony odwołać turniej. Naturalnie w takim wypadku zwracam wszystkie przelewy więc bez obaw.

Ceny naturalnie wyższe niż wcześniej bo inflacja ale mam nadzieję, że nie odstają za bardzo od obecnych standardów. Wyżywienie oznacza śniadanie, obiad i grilla w sobotę i w niedzielę śniadanie i obiad. Jeśli ktoś wolałby wegetariańskie czy miałby inne ograniczenia żywieniowe to proszę to zgłosić oczywiście.

Para, po dwa noclegi z pełnym wyżywieniem i wpisowym: 1000
para, po jednym noclegu z wyżywieniem od obiadu sobotniego i wpisowym: 800
samo wpisowe 200 od pary.

konto do przelewów: 42 1140 2004 0000 3202 7445 5092

Pokoje w okolicy piechotnej:
Pokoje nad Młynem, Dobieszków 60A , są na bookingu, 850 metrów od grania
Pensjonat nad Strugą, Stary Imielnik 46A, pensjonatnadstruga.pl, 1.2km od grania

Na miejscu na pewno będzie piwo na sali, sędzia, maty, tereny, stoły. W piątek restauracja będzie otwarta, wynegocjuję jak najdłuższe godziny.

Większość zagłosowała za brak dodatkowego sędziego. O ile doceniam, tak zdecydowałem, że jednak poproszę Stana o sędziowanie - sam się do mnie zgłosił 2 tygodnie temu z chęcią sędziowania. Ma to na celu dobro turnieju. Jak najbardziej będę na sali ale będę także zajęty organizacją, nalewakiem oraz zastępowaniem stana jeśli by potrzebował przerwy.

Większość zagłosowała za brakiem oceny modelarskiej na punkty. Nie oznacza to, że można grać czymkolwiek. To czym grasz powinno być poważną próbą wystawienia schludnej armii. Proxy, braki modeli, poważne braki trayów, granie samymi nogami bo model niesklejony czy inne tego typu wydarzenia będą karane decyzjami sędziowskimi włącznie z przymusową zmianą rozpiski na taką która takich elementów nie posiada. Proszę jeśli macie powazne braki modelowe zgłoście to, pożyczcie od kogoś.
Ten punkt zostanie jeszcze omówiony z sędzią. Jeśli ktoś by miał wątpliwości co do "legalności" swoich modeli czy armii proszę o podzielenie się zdjęciami zawczasu.

Większość zagłosowała za formatem punktowym 3000 + 2000. Czasu na bitwę będą 3.5h i liczę, że wszystkie gry przebiegną sprawnie. Będę odnotowywał stan dogrania bitew i jeśli odsetek niedogranych będzie wysoki to przy następnej edycji ankieta nie będzie zasadna - będziemy grali na mniejszy format albo na więcej czasu.

Większość zagłosowała za dopuszczeniem Supplementary Armies oraz Gigantów. Przypominam tym co nie są na bieżąco - mowa o dokumentach Asklanders, Makhar, Cultist, Hobgoblins, Cult of Errahman, Legion of Sin, Giants of the 9th Age dostępnych w dziale download w zakładce supplements na stronie projektu t9a.

Ponadto z ogłoszeń parafialnych zamówiłem trofea tak jak co roku.
Obrazek

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Ile za samo wyżywienie, dla osób które nie załapią się na hotel?

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: Góral86 »

ślivek pisze: 16 wrz 2023, o 19:54 Niech zadecydują przelewy.
Zakładam, że te 30 osób chętnych się znajdzie. Pierwszeństwo pakiety dwunocowe.
Wstępnie wygląda mi na to, że jak się nie zbierze 60 chętnych par to mogę być zmuszony odwołać turniej. Naturalnie w takim wypadku zwracam wszystkie przelewy więc bez obaw.

Ceny naturalnie wyższe niż wcześniej bo inflacja ale mam nadzieję, że nie odstają za bardzo od obecnych standardów. Wyżywienie oznacza śniadanie, obiad i grilla w sobotę i w niedzielę śniadanie i obiad. Jeśli ktoś wolałby wegetariańskie czy miałby inne ograniczenia żywieniowe to proszę to zgłosić oczywiście.

Para, po dwa noclegi z pełnym wyżywieniem i wpisowym: 1000
para, po jednym noclegu z wyżywieniem od obiadu sobotniego i wpisowym: 800
samo wpisowe 200 od pary.

konto do przelewów: 42 1140 2004 0000 3202 7445 5092

Pokoje w okolicy piechotnej:
Pokoje nad Młynem, Dobieszków 60A , są na bookingu, 850 metrów od grania
Pensjonat nad Strugą, Stary Imielnik 46A, pensjonatnadstruga.pl, 1.2km od grania

Na miejscu na pewno będzie piwo na sali, sędzia, maty, tereny, stoły. W piątek restauracja będzie otwarta, wynegocjuję jak najdłuższe godziny.

Większość zagłosowała za brak dodatkowego sędziego. O ile doceniam, tak zdecydowałem, że jednak poproszę Stana o sędziowanie - sam się do mnie zgłosił 2 tygodnie temu z chęcią sędziowania. Ma to na celu dobro turnieju. Jak najbardziej będę na sali ale będę także zajęty organizacją, nalewakiem oraz zastępowaniem stana jeśli by potrzebował przerwy.

Większość zagłosowała za brakiem oceny modelarskiej na punkty. Nie oznacza to, że można grać czymkolwiek. To czym grasz powinno być poważną próbą wystawienia schludnej armii. Proxy, braki modeli, poważne braki trayów, granie samymi nogami bo model niesklejony czy inne tego typu wydarzenia będą karane decyzjami sędziowskimi włącznie z przymusową zmianą rozpiski na taką która takich elementów nie posiada. Proszę jeśli macie powazne braki modelowe zgłoście to, pożyczcie od kogoś.
Ten punkt zostanie jeszcze omówiony z sędzią. Jeśli ktoś by miał wątpliwości co do "legalności" swoich modeli czy armii proszę o podzielenie się zdjęciami zawczasu.

Większość zagłosowała za formatem punktowym 3000 + 2000. Czasu na bitwę będą 3.5h i liczę, że wszystkie gry przebiegną sprawnie. Będę odnotowywał stan dogrania bitew i jeśli odsetek niedogranych będzie wysoki to przy następnej edycji ankieta nie będzie zasadna - będziemy grali na mniejszy format albo na więcej czasu.

Większość zagłosowała za dopuszczeniem Supplementary Armies oraz Gigantów. Przypominam tym co nie są na bieżąco - mowa o dokumentach Asklanders, Makhar, Cultist, Hobgoblins, Cult of Errahman, Legion of Sin, Giants of the 9th Age dostępnych w dziale download w zakładce supplements na stronie projektu t9a.

Ponadto z ogłoszeń parafialnych zamówiłem trofea tak jak co roku.
Rozumiem że ma się zebrać minimum 30 par czyli 60 chętnych osób tak jak było w zeszlym roku a nie 60 par i to czeski bład Śliwku?

Kallor
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: Kallor »

A za kawałek podłogi + żarcie wchodzi w grę?

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Czyżby wracało spanie na sali jak za dawnych battlowych czasów :mrgreen: ???
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

@Góral - tak oczywiście 60 osób / 30 par, przepraszam za pomyłkę. 60 par to nigdy na Mackach jeszcze nie było ;)
@Kallor , @Żyraf -
opcja samo jedzenie + wpisowe dla pary: 800.

Generalnie podaję wam ceny zaokrąglone nieco w tę wewtę i ew. różnice w noclegach pokrywam wejściówkami celowo. Ma to na celu łatwiejsze rozliczenie dla mnie oraz dla was a to co mi wyjdzie w tym budżecie na ewentualny plus zdążę spożytkować na rzecz turnieju w ciągu ostatnich dni przed jak już będę wiedział na czym stoję. Uważam, że to lepsze niż dzielenie się informacjami jak np. "obiad w niedzielę jest 3 pln tańszy niż w sobotę" ;)

Dziękuję za pierwsze przelewy natychmiastowe. Listę zaktualizuję w pierwszym poście tematu jutro rano zgodnie z kolejnością spływania.

Potwierdzam także, że format 3000 + 2000 oznacza, że obie armie składamy na zasadach warband.
Obrazek

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

ślivek pisze: 17 wrz 2023, o 17:13 @Góral - tak oczywiście 60 osób / 30 par, przepraszam za pomyłkę. 60 par to nigdy na Mackach jeszcze nie było ;)
@Kallor , @Żyraf -
opcja samo jedzenie + wpisowe dla pary: 800.
Tyle miało być z noclegiem. ;)

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Podniosę na forum także jeszcze jeden jakże ważny temat.

Liczę, że mnie wesprzecie!

Bardzo proszę o zamówienie tym razem dobrej kaszanki a nie tego wyrobu kaszanko-podobnego z kawałkami wątróbki wielkości orka!

Serio czy można to w końcu tam załatwić, aby była dobra jadalna kaszanka?

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Handełek - Podniosę z hotelem :)
Żyraf - 650, ostatecznie, przepraszam z telefonu pisane. Jutro przy aktualizacji wrzucę także wszystkie kwoty do pierwszego posta wraz z rozbiciem na składowe aby była jasność.
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Dzięki za pierwsze przelewy, aktualizacja dopiero teraz bo dużo pracy w pracy. Miejsca jeszcze sporo także zapraszam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Ślivku - poproszę jeszcze o wycenę takiego pakietu:
5. pakiet "od soboty" sam nocleg bez wyżywienia dla dwóch graczy + wpisowe : ......
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Miniaszek
Plewa
Posty: 8

Post autor: Miniaszek »

Hej, poszlo za mnie i za Sasa!

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Heptun pisze: 18 wrz 2023, o 22:41 @Ślivku - poproszę jeszcze o wycenę takiego pakietu:
5. pakiet "od soboty" sam nocleg bez wyżywienia dla dwóch graczy + wpisowe : ......
Ponawiam pytanie gdyż tej opcji chyba jeszcze nie wyceniłeś :twisted:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Przelew poszedł proszę o potwierdzenie jutro miejsca

Awatar użytkownika
Jorkstra
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Jorkstra »

Zapłacone. Jorkstra i Myro meldują się na Mackach
Klub MakeWay! Warszawa

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Wszystko co przyszło zaktualizowane w pierwszym poście. Zgłoszonym dziękuję za zaufanie, czekam na więcej chętnych. Miejsca w hotelu jeszcze jest całkiem sporo.
Obrazek

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Czemu nie ma mnie i dajeda na liście hotelowej?

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Przelew za Macki+nocleg+jedzeni puszczony - team Ojciec Futhusa+syn Heptuna.

@Slivku - do kiedy jest deadline na wpłaty oraz kiedy info czy Macki się odbędą czy nie ? Masz jakieś minimum graczy ?
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Żyraf już jesteście, dziękuję :)
Heptun - sprawdzę i ogłoszę.
Obrazek

ODPOWIEDZ