CSM 40k Noise Marines

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

CSM 40k Noise Marines

Post autor: Misiek »

Wyszedl jakis czas temu nowy chaos do 40k. Z racji posiadania naprawde sporej armi Iron Warriors nie chcialem zabardzo zmieniac klimatu a trzeba bylo zaopatrzyc sie w nowe ciekawe nabytki. Jest to odzial dedykowany slaneshowy Noise Marines lecz wykonany na schemacie malwoania IW.
Wielkie Boltery wziete z pojazdow za miast Sonic Blasterow oraz Poprzarabiany Heavy Bolter z paroma dodatkami zamias Masterbalstera. Chcialem zrobic nowa bron na schemacie sprzetu ktory jest uzywany w szeregach mego starego chaosu.
Moze to niektorym osoba sie nie podobac ze nie sa rozwoiutkie jak pupacia demonetki ale przynajmniej pasuja do armii. To samo zamierzam zrobic z Thousand synami.

Co do malowania to Metaliki i troche washow z uwzglednieniem rozwych kolorkow, skora dosc blada i tez rozowym przejchana. Oczka lekko wkurzone. Na stole dosc dobrze to wyglada :)


Pierwszy squad CMON Noise 1
Obrazek

Kolejny CMON Noise 2
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

bardzo klimatyczni , mi się podobają

a nie myslałeś żeby zrobić jajco i dać jednemu gitare elektryczną i jakiś mega piec na plecach ?

Angelus
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post autor: Angelus »

elgancko pomalowani... przyjemnie zawiesić oko..
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

dla mnie IW to zawsze byl klimatyczny Legion (nie mam na mysli zasad ;P) z chalowym schematem malowania. dlatego tez - pomimo przyzwoitego poziomu malarskiego - Twoi Noisi mnie nie przekonuja...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Szaman: Jak wspominalem- Chcialem zrobic armie nadal malowana na schemacie Iron warriorow bo metaliki mi sie naprawde bardzo podobaja i daja naprawde zywsze spojrzenie na cala armie. Wiem ze wciskanie nois marinsow, markowanych raptorow czy innych dziwacznych rzeczy do armi czysto undivited nie jest takim czysto fluffowym zabiegiem :wink:
Lecz nie chcialem zabardzo ingerowac w mocny trzon ktory juz posiadam. Zalozenie ich mialo p-olegac na zrobieniu "innego" odzialu z inna bornia ale pod banderola starych zelaznych wojownikow. nie kazdemu sie to podba i w pelni wiem o co chodzi. Jest to troche inne spojrzenie na armie. Jest klimatyczna na swoj sposb- nie mowie tu o fluffie, tylko o klimacie jako calosc.

Inna sprawa ze Nowy codex to zerwanie praktycznie ze wszystkim co bylo do tej pory, mnie to troche srednio przypadlo do gustu na poczatek ale idac moim tokiem przynajmniej mam okazje pobawic sie wiekszoscia odzialow i miec czyste sumienie :D

Milo mi slyszec ze niektorym sie podoba malowanie, bo spedzilem przy niem troche czasu. Oczywiscie zawsze mozna zrobic lepiej ale jak na stol to sadze ze w zupelnosci wystarcza. Blasmastety i sztandarowcy sa ciutke lepiej zrobieni i tyle ( chyba kazdy tak robi :) )

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Bardzo ladne metaliki, podstawki ogolem figsy na fajnym poziomie jedno co mi nie pasuje to za ciemne zdjecia :P

Awatar użytkownika
Phoenix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Phoenix »

Mnie sie podobają, udało Ci się zabićich monotonię przy pomocy mnóstwa pierdół podoczepianych. Podoba mi się motyw sztandaru i wogóle sprawiająfajne wrażenie. Ładny efekt metalików. HEHE serio brakuje gitary :D:D

Awatar użytkownika
True Legionista
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: z RaptoRowa

Post autor: True Legionista »

Śliczni nic dodać nic ująć;p

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Prawdopodbnie zrobie sobie championa z DOOM SIREN zobaczymy co to bedzie ale mozliwe ze jakas gitara albo po prostu wielki glosnik nap lecach :D

Dzieki ale az tak bardzo slodzic nie trzeba

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Klasa. Metaliki sa w szczegolnosci ladne.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

ODPOWIEDZ