Black Coach

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Black Coach

Post autor: wertyg »

Oto moj Black Coach. W zrobieniu go mysla przewodnia dla mnie bylo slowo "gore". :) Nie chcialem miec kolejnego gotyckiego wozka, ale pozadny, krwawy woz pogrzebowy z duza iloscia bebechow. :) Nie jestem zadowolony czesciowo z malowania, jak go teraz ogladam, bo to juz troche stary model.. Napewno musze poprawic kola i kosy, oraz przydaloby sie koniki. Mimo wszystko bardzo mi sie podoba, i mam nadzieje, ze wam tez przypadnie do gustu. :) Zanim zapytacie dlaczego kat z tylu ma roznego koloru skore: bo jest pozszywany z kawalkow w roznych stanach rozkladu. :) (creepy ;p)

Zdjecia:

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Gore'n'Roll!

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

taki sobie ale do grania moze być

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Powiem szczerze - az mnie zatrzeslo :? What the hell is that? Nie no, rozumiem ze chciales COS pokombinowac i skonwertowac Coacha, bo wszyscy maja takie same, ale kuna...trochu te konwersje kupy sie nie trzymaja. Tak jakby na sile podokleane czesci i mazniete farba badz drybrusowane na szybkiego.
Osobiscie nie podoba mi sie.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

A mnie się podoba. Wiadomo malowanie nie jest masterclass, ale widać że włożyłeś w to troszkę serca. Nawet ślady krwi na podstawce są. Ogólnie fajne do grania

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Dość wesołe, ale rzeczywiście tez nieco chaotyczne. Pomalowane też nierówno, jedne elementy są ładne, inne niekoniecznie. Pomysł był dobry, wykonanie trochę gorsze, ale na stół myślę że może być :)

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Chaoschild pisze:Powiem szczerze - az mnie zatrzeslo :? What the hell is that? Nie no, rozumiem ze chciales COS pokombinowac i skonwertowac Coacha, bo wszyscy maja takie same, ale kuna...trochu te konwersje kupy sie nie trzymaja. Tak jakby na sile podokleane czesci i mazniete farba badz drybrusowane na szybkiego.
Osobiscie nie podoba mi sie.

Podoklejane, bo akurat mi sie takie podobaly. I nie sa to tylko podoklejane czesci, jest troche GS-u, koles zrobiony na tyle.. Wazne, ze mi sie podoba.

Ze jak cos jest zrobione drybrushem to od razu musi byc to robione na odwal? :? Uwazalem, ze mokry pedzel by sie na sciany Coacha nie nadawal, i tylko to jest zrobione drybruszem.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

całkiem fajne nie wyszło jakieś nadzwyczajne ale całkiem ciekawie

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Chłopcy, nie jest to moze Golden Demon ale kurde chłopak się postarał, posiedział kilka godzin przy tym a nie skleił, pomalował podręcznikowo i podskakuje. Jak ktoś ma umiejętności a nie ma inwencji to jest tylko rzemieślnikiem. Tej pierwszej rzeczy nie można się nauczyc a Wertyg ją posiada więc jest rozwojowo :)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Wertyg, bez offensu, wiesz przeciez ze jak wystawiasz cos do oceny to nie kazdemu musi sie spodobac.
Nie powiedzialem ze na odwal jest zrobiony, ale przy wiekszym wkladzie moglby prezentowac sie o wiele lepiej. Akurat do techniki drybrushu nie mam zadnych awersji bo sam go czesto uzywam - najczesciej na podstawki :) Akurat Twoj drybrush na tym Coachu mi sie niepodoba i to tyle. Niektore elementy sa lepsze, ale jak mowilem mozna by dopracowac.
Na stol sie jednak nada na spokojnie i chyba o to Ci chodzilo:)
pzdr
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Troyan pisze:Chłopcy, nie jest to moze Golden Demon ale kurde chłopak się postarał, posiedział kilka godzin przy tym a nie skleił, pomalował podręcznikowo i podskakuje. Jak ktoś ma umiejętności a nie ma inwencji to jest tylko rzemieślnikiem. Tej pierwszej rzeczy nie można się nauczyc a Wertyg ją posiada więc jest rozwojowo :)
Dzieki. To mnie mobilizuje do dalszego malowania. :)

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Spoko. Jest pomalowany słabo, ale figurkom przyda się zawsze powiew świeżości. Jestem przeciw armiom klonów.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Fajne, podoba mi się. Oryginalne i z jajem (myślę, że ta chaotyczność jest zamierzona, klimat komediohorrorów klasy C i D), a to najważniejsze. Malowanie też nie jest takie złe, jak tutaj niektórzy piszą.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Typ z tyłu coatcha jest bardzo fajny. Ogólnie to kolory są dość chaotyczne jak dla mnie, nie ma jakiejś myśli przewodniej w kolorach:D Boshe co ja piszę... :lol: Cały BC jest średnio ok. Jak dla mnie za dużo jest krwi, szczególnie na koniach, ale model jest ok.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

bardzo fajny koles z Tylu
reszta przecietnie

jednak wroze, sukcesy w przyszlosci
8)
popracuj nad niewylewaniem kubla krwii na fig
zwykle skoplenia z pedzla jakbys strzepywal z
malo farby alepszy rezultat :)

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave
Stary, pocisnąłeś z tą ilością krwi. Ale pasuje to do ogólnego zamysłu figurki ( tak sądze ) więc jest spoko

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

Ilość krwi jest super, jak dla mnie dodaje urok całości, jak sam napisałem GORE'N'ROLL!! Klimat gore jest przedni (sam musze chyba go wrzucic powoli moim ogrom, butchera mam maksymalnie gore'owego) i jak jeszcze fluffowo bedziesz robił rozpiski na zombiech i strzygach to wogole bedzie fajnie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
agajda
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. :D

Post autor: agajda »

Wertyg nie martw sie mnie sie podoba :) ale jak wystawiles do oceny to musiales byc gotowy na pare slow krytyki... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jendrij
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Jendrij »

Mnie tez sie podoba! Efekt koncowy jest totalnie zajebisty! pozdro

ODPOWIEDZ