Zrób Sobie Bandę - konkurs mobilizacyjny.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

lipa straszna bo nie mam żadnego modelu w WW ;(

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Yes! Yes! Yes! Mam motywację na Warlocka do Reiklandu :twisted:

Dobra motywacja nie jest zła :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Inkq pisze: Dobra motywacja nie jest zła :wink:
Mówisz? 8)
U mnie na biurku z takich "surowych" figurek stoją:

- Haka elf mage
- Haka warlock
- Haka pit pighter
- mój highwayman do skavenów
- oraz mój "bardzo WIP" ogr do undeadów

Może podzielić się posiłkiem? ;)
[ale nie robiłam tego tematu pod siebie; po prostu chciałam nawiązanie do "w marcu jak w garncu", jakąś dowolność a zarazem ustalony temat, więc padło na coś niemal totalnie dowolnego, z zastrzeżeniem, że to ma być najemnik; poza tym była już 23:45, a ja obiecałam że podam temat jeszcze 1.03. ;)]

Pewnie skończy się na highwaymanie, bo leży posprejowany od kilku miesięcy, na sam pomysł tej szalonej konwersji wpadliśmy z Hakiem i Sykstusem przecież jeszcze w NS we wrześniu 2007 ;) chociaż ogra do undeadów to swoją drogą muszę mieć, nie godzi się tak, bandę bez najemników mieć.

Zobaczymy, jak będzie :)

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Skavenblight pisze:
Inkq pisze: Dobra motywacja nie jest zła :wink:
Mówisz? 8)
U mnie na biurku z takich "surowych" figurek stoją:

- Haka elf mage
- Haka warlock
- Haka pit pighter
- mój highwayman do skavenów
- oraz mój "bardzo WIP" ogr do undeadów

Może podzielić się posiłkiem? ;)
Pomijam fakt że poziom twojego malowania Natalio jest o lata świetlenie lepszy od mojego. Biorąc pod uwagę że od 6 miesięcy prawie nic nie pomalował, bo 3 figurki na około 70 nie pomalowanych to właściwie nic. Ja naprawdę potrzebuję motywacji :P

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Skavenblight pisze:Niestety, Karnawał i bestie są pokrzywdzone :? nie bardzo da się z tym coś zrobić :(
Lajf is brutal, wystarczy się przyzwyczaić, że nie zawsze dostajemy to czego oczekujemy :)

Ale jest dla mnie inna nadzieja- heros do PMOTM :)
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Ushabti z Głosowanie pisze:Młodzik Natalii fajny, ale fotka niekorzystna niestety...
Nie rozumiem tej wypowiedzi. Twierdzisz że młodzik Natalii jest fajny ale piszesz, że fotka niekorzystna.

Po pierwsze: Oceniamy malowanie i konwersje a nie zdjęcie.

Po drugie: Wszystko widać. Ba oceniasz malowanie i jednocześnie twierdzisz że nie da sie go ocenić.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Inkwizytorze - istotą rzeczy jest w tym konkretnym przypadku fakt, że to MÓJ młodzik ;) dajmy zatem spokój. Każdy głosuje, jak uważa :) Zresztą to tylko zabawa, która ma zmotywować nas do robienia band.

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Skavenblight pisze:Inkwizytorze - istotą rzeczy jest w tym konkretnym przypadku fakt, że to MÓJ młodzik ;) dajmy zatem spokój. Każdy głosuje, jak uważa :) Zresztą to tylko zabawa, która ma zmotywować nas do robienia band.
Wiem. To samo przerabiałem juz na Glorii Victis. Temat do dyskusji jest tu, a tam temat do glosowania, tylko i wyłącznie. :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Konkurs się zmienia i rośnie w siłę - a przynajmniej w nagrody, dzięki uprzejmości kolegi Ushabtiego i jego firmie.
Zainteresowanych wygraną lub wspomożeniem czyjejś wygranej w lutowej edycji zapraszam do pierwszego posta w tym temacie.

Biorących udział oraz kibicujących edycji marcowej informuję, że w tym miesiącu zwycięzca otrzyma te oto skrzynie złota - żeby mieć czym zapłacić najemnikowi, oczywiście :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 304

Post autor: Cresus »

Mam już jedno podium :wink:
Mam nadzieje, że jeden z ogrów golgfaga załapie się na body guarda :)
Ostatnio zmieniony 9 mar 2008, o 09:31 przez Cresus, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
SZARŻAAA!!!
new steggie has super huge multi fire high strength big blowguns

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Inkq pisze:Pomijam fakt że poziom twojego malowania Natalio jest o lata świetlenie lepszy od mojego. Biorąc pod uwagę że od 6 miesięcy prawie nic nie pomalował, bo 3 figurki na około 70 nie pomalowanych to właściwie nic. Ja naprawdę potrzebuję motywacji :P
Nie pekaj Inkq'u ja nie malowałem od +/- chyba 2 lat :roll: i zamierzam w tym miesiącu w końcu wziać pedzel do łapy. Zmaluje chyba halflinga albo arabian merchanta.
A skrzynki b.zacne 8)
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

A ja już na etapie zaawansowanym mojego szczura jestem... Szybko dosyć się go maluje, bo taki bezproblemowy jest [zwłaszcza wierzchowiec]. Wersji on foot chyba nie zdążę zrobić - zresztą nie jest mi specjalnie potrzebna, skoro nieprędko zastosuję highwaymana...

Awatar użytkownika
Azganoth
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azganoth »

Cresus pisze: Mam nadzieje, że jeden z ogrów golgfaga załapie się na body guarda :)
Widzę, że ogrów w tej edycji będzie sporo, mam nadzieję, że uda mi się jakoś w miarę reprezentatywnie wykończyć mojego ;)

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Cześć-czołem! Po półrocznej przerwie z figurkami się ogarnąłem i pierwszy raz od października zajrzałem dziś na forum. W pytę sprawa z tym konkursem, bo moja banda zdecydowanie potrzebuje mobilizacji :wink: Na ile starczy mojego słomianego zapału, na tyle postaram się zmajstrować elfowego rangera w kislewskich klimatach (już za-GS-owany i spodkładowany...) oraz Tileańczyka też do kislewitów (wszystkie potrzebne bitsy znalazłem...). Hmmm...trzymajcie kciuki :wink:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja sie własnie zabrałem za sklejanie reiklandczyków.

Fajna zabawa z bitsami i nożem.hehe
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

macmet pisze:Hmmm...trzymajcie kciuki :wink:
Trzymamy ;) ja składanie Kislevu zaczęłam właśnie od najemników i mam już 3 [ogr, warlock, Kislev ranger] ;)

Z jakiej figurki robisz elfa rangera?

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Najpierw myślałem o takiej dziewczynce z reapera, ale mając do wyboru kupno figurki, owszem, super ładnej ale niezbyt pasującej do reszty, wybrałem 2 wyjście - niezbyt ładną ale bardziej pasującą figurkę za darmo :wink: . Mam 3 starych metalowych łuczników WE po wielu przejściach, wybrałem tego w najlepszej formie, dorobiłem eskimoski kapturek, dokleiłem sztylety coby miał wysiwyg i zobaczymy co z tego wyniknie po pomalowaniu...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Eskimoski kapturek? Muszę to zobaczyć :D

Dobrze, że wróciłeś, już się zastanawiałam, czy nie zrezygnowałeś...

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

A ja tak trochę się wyłamię z tematyki i zapytam nieśmiało, czy Skavenblight probowała już tupać nóżką w sprawie podforum na konkurs?
Można by w nim składować tematy związane z konkursem niezależnie od reszty forum Mordheim, każda edycja konkursu miałaby swój osobny temat (mniej grzebania się w postach), a i sam konkurs można by poszerzyć o kolejna ważną moim zdaniem kwestię twórczo-motywacyjną czyli budowanie makiet.

"Zrujnuj sobie domek" brzmi moim zdaniem fajnie... ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jeszcze nie tupałam. Jednak to naprawdę nie tylko moderator ma do tego prawo - każdy może napisać do adminów o to ;)

ODPOWIEDZ