Komisja d/s estetyki

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Komisja d/s estetyki

Post autor: Mauler »

Gdzie kiedyś był temat (na NG) z linkami do figurek pomalowanych byle jak, brzydko i masakrycznie brzydko.
Jak to:

http://www.allegro.pl/item153858095_cha ... cm_15.html

zobaczyłem to spadłem z fotela.
A najlepsze jest to, że figurki są pomalowane "połowicznie" :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

no cóż...kazdy maluje jak umie :wink:

Awatar użytkownika
Macki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: NBK

Post autor: Macki »

Hmmm....Pragnę aby były tu wystawiane zdjęcia figurek ,które są nie zgodne z opisem. Co wy na to??

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

Macki pisze:Hmmm....Pragnę aby były tu wystawiane zdjęcia figurek ,które są nie zgodne z opisem. Co wy na to??
Bdb. pomysł, bo tak prawde mówiąc to nie ma co naśmiewać sie z gościa który daje prawdziwe zdjęcia na aukcję, a nie tak jak to miało msce jakiś czas temu,że kroś sobie wstawił fotke censerów Szarego...
to, że figsy są jakie są to trudno. widać, że na nich raczej dużo nie zarobi ale to już nie ważne......

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

No coz, kazdy maluje jak umie.

IMO jednak nasmiewanie sie z ludzi, ktorzy chociazby dodaja (po co pytam? przeciez to tylko sprzedaz zmniejsza:P) zdjecie brzydkich figurek z stosowna adnotacja jest niezbyt..

Co innego te wszystkie pro-painted 3-kolowe, czy masterclassy na poziomie mojej 8 letniej bratanicy ;)

Awatar użytkownika
Macki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: NBK

Post autor: Macki »

Skoro mój pomysł się spodobał to prosze Maulera o to zmienił swój post w odpowiedni sposób, ponieważ nie wszyscy za jakiś czas bedą patrzec na 3 lub 4 wypowiedź.

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

ja kupiłem okazyjnie figurke która była bez podkładu zalepiona 0,5 centymetrową warstwą burnished gold. nie było widac ani nosa electora ani niczego. myślałem, że zmyję w docie ale gdzie tam. a dobrze wiemy wszyscy ze burnished nie kryje za dobrze :P

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

pokaz magicznego malowania miałem dzisiaj :? kolega wymienił troche lotra za carnozaura, którego po atraktycnej cenie otrzymalem

naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy kleją tak jakby cala tubka im się wylała, podklad nalozony do polowy chyba farba plakatową, pomalowane beznadziejnie, nie mowie o rozjasnianiu ale chociaz nakladaniu farby porzadnie, a nie malowanie "oczu" na policzkach

kupować figurke za 150 zł i tak ją zeszmacić

z takich ludzi chętnie sie pośmieje

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Hmmm..... Mogę rzecz jasna zmienić pierwszego posta albo i opis tego tematu. Tylko na jaki? Bo czy chodzi o opis figurki niezgodny z załączonym zdjęciem? Zależy co dla kogo znaczy "połowicznie" tudzież "ładnie" albo "table top". Moim zamysłem nie było nabijanie się z człowieka, który wystawił taką aukcję tylko samo zdjęcie pokazujące jak zapaćkać model. Ergo - nie zarzucam nieuczciwości sprzedawcy, nie wyśmiewam jego zdolności malarskich.
Jestem tylko wstrząśnięty wyglądem rycerzy, drogich sercu memu rycerzy Chaosu!!!

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Widziałem gorsze,np czerwonego kroxigora,któremu wystawały ręce nie zrobione nawet podkładem :oops: .

P.S aczkolwiek jak się dopiero uczyłem malować nie malowałem o wiele lepiej(niż ci chaośnicy)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

http://allegro.pl/item152913234_skaven_ ... yjny_.html


http://allegro.pl/item152913229_skaven_ ... yjny_.html


to dopiero perełki :lol:

wiesz jak malowałem beznadziejnie ale sie starałem żeby to jak najładniej wyglądało :wink:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Przynajmniej niema pół centymetra farby :D .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

to już jest przegięcie w drugą strone :)

Awatar użytkownika
Macki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: NBK

Post autor: Macki »

Mauler pisze:Hmmm..... Mogę rzecz jasna zmienić pierwszego posta albo i opis tego tematu. Tylko na jaki? Bo czy chodzi o opis figurki niezgodny z załączonym zdjęciem? Zależy co dla kogo znaczy "połowicznie" tudzież "ładnie" albo "table top". Moim zamysłem nie było nabijanie się z człowieka, który wystawił taką aukcję tylko samo zdjęcie pokazujące jak zapaćkać model. Ergo - nie zarzucam nieuczciwości sprzedawcy, nie wyśmiewam jego zdolności malarskich.
Jestem tylko wstrząśnięty wyglądem rycerzy, drogich sercu memu rycerzy Chaosu!!!
Skoro tak to nie ma sprawy, jeżeli chodzi tu tylko o pokazanie figurki(o ile można ja jeszcze tak nazwac :wink: ) to ok.

Chciałem zmienic temat i treśc tego posta bo pamiętam jak wiele sprzeczek i awantur było właśnie związane z tym tematem na poprzednim BP.

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Właśnie Paniowie i Panie. Chciałbym na wstępie zaznaczyc że biorę ten temat pod obserwację. Jeśli tylko zaczną się niekulturalne podjazdy w kierunku autorów prac tu pokazywanych od razu zamykam temat. Wykażcie trochę empatii i zrozumienia :)
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

ok... ale tylko troche :wink:




bo kolejnych pro painted 2 kolorowych to kazdy ma dosc?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave
Z tego co poprzednim Bp taki temat został zamknięty. Zobaczymy jak tym razem się rozwinie.

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

http://i99.photobucket.com/albums/l317/ ... 0005-1.jpg

Dodam tylko że to nie ja malowałem;)

Gu3scik
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Gu3scik »

Ojjj...moze jego pierwsza figurka :) Pozatym czasme jak sie patrzy na figurek w rzeczywistosci wydaje sie dosc ladna, pazadna. A jak sie zrobi zdjecie to brzydnieje ;)

Awatar użytkownika
Mućka
Chuck Norris
Posty: 368
Lokalizacja: Rzeszów [KGB "RZEZNICY Z KRESÓW"]

Post autor: Mućka »

Stach pisze:http://i99.photobucket.com/albums/l317/ ... 0005-1.jpg

Dodam tylko że to nie ja malowałem;)
OMG, noi co z tego ze tak wyglada moze koles nie umie malowac i się chce nauczyc. Tak jak macki napisal wstawiajcie tu figsy np. z allegro które maja w opisie masterclass lub pro painted a wygladaja jakby ktos je w sloiczku z fabą maczał.

P.S. To nie jest mój Dragon princ ^^

Zablokowany