Dlaczego HE?

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: Dlaczego HE?

Post autor: Eltharion »

Dlaczego HE??? :mrgreen:
No cuz jest tylko jedna odpowieć skladajaca sie z jednego slowa .... ELTHARION :wink:
,,I o to cho..''
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Zawsze podobał mi się klimat armii, pomimo kiepskiej 6 edycji(nudny jak flaki z olejem standard 4x4x4 :? ) zawsze fajnie mi się nimi grało. Szybkie jednostki, pomocniczy ostrzał i magia oraz spory power w combacie :)

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

armia światłości?
kto tak jeszcze uważa?
wszyscy?
no to może nie będę wrzucał fotek do galerii... jeszcze na mnie w ramach egzekucji za kulty zbytku SM naślecie ;)
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

stary Kosa mocno śpi....

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

ej no bez przesady
wnieś coś do dyskusji a nie tylko sapam

Edit:
dyskusji? ale jakiej?
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Furion pisze:stary Kosa mocno śpi....
Mocne :lol2:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Kędzior
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Wolny Szczelec ze Stolicy

Post autor: Kędzior »

Ale wyszczeży jeszcze ostre kły Furion. :twisted: :twisted: :twisted:
Warhammer to gra wyobraźni. Grajmy karteczkami.

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

mam 14 lat nie jestem za stary żeby grac wfbpokazallem moim kolegom piekny kodex high elves obecna edycja a oni wysmiali mnie i stwierdzili ze to lalki dla dziewczyn wiec sie zastanawiam czy nie jest za stary na elfy

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

mifa40 pisze:a oni wysmiali mnie i stwierdzili ze to lalki dla dziewczyn
Jest to typowe dla większości ludzi (zwłaszcza w tym wieku) Jak się czegoś nie zna, to najłatwiej to wyśmiać i zmieszać z błotem. Sami na pewno mają ciekawsze hobby, tibia i inne gówniane gry internetowe.

Innymi słowy, nie przejmuj się opiniami takich ludzi. Jeśli podobają Ci się figurki HE i ich klimat, to nimi graj. A swoim "kolegom" pokaż środkowy palec i każ się wypchać.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Cobalt
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Cobalt »

High Elves - bo mutacje i spaczenia trzeba zwalczać "siłom i godnościom osobistom".
A w HE jednego i drugiego jest w sam raz ;)
==================================
Achievement unlocked: Left the House
==================================

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak Ty chcesz cokolwiek zwalczać "godnościom", to powodzenia :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

mifa40 pisze:mam 14 lat nie jestem za stary żeby grac wfbpokazallem moim kolegom piekny kodex high elves obecna edycja a oni wysmiali mnie i stwierdzili ze to lalki dla dziewczyn wiec sie zastanawiam czy nie jest za stary na elfy

big lol - ja mam lat 38 i dalej gram elfami 8)...choć żona mówi mi to samo co Twoi 14 letni koledzy :)...nie spodziewam się ,że ktoś to zrozumie :^o
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cobalt
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Cobalt »

@Andrzej
Czego nie zwalczę "godnościom" zwalczę "siłom" :)

@PiotrB
Są tacy - niewiele młodsi - co rozumieją :lol2:
==================================
Achievement unlocked: Left the House
==================================

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

A moja historia jest rozciagnieta w dosc dlugim czasie:D zaczynalem od czasopisma wladcy pierscieniach razem z figurkami ktore mozna bylo dostac w kioskach a ze byl to miesiecznik to sie czekalo z utesknieniem na nastepna czesc:P potem byla przerwa bo i grac z kim nie bylo ale uzbieralem pokazna i potezna armie uruk hai!:D

Minęlo troche czasu i zaczalem spogladac na stronke games-workshopa i okazalo sie ze armie WFB sa zajebiste! i taka roznorodnosc i wolnosc w malowaniu czego nie bylo we wladcy pierscieni wiec zaczalem sie interesowac. Kupilem katalog w 2007 i moja uwage od razu przyciagnely HE z dragon princesami i WL:P(zalążki Power gamingu:D) w krotce potem byl juz armybook a gdzies wczesniej zakupiony tyrion za 50zl(sprzedam!)

Że dalej nie bylo z kim grac a kumpel bardzo lubi fantazy i strategie to wciagnalem i jego:P kwestią czasu bylo odnalezienie fajnej miejscowki do gry jaka jest Vanaheim i tak oto przyodzialem barwy Wiecznej Krolowej!
Warhammer to nie jest sport

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Naprawdę, Everqueen brzmi o niebo lepiej :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja wybrałem HE tylko ze względów technicznych (w ogóle nie lubię elfów), czyli dlatego, że nie trzeba kupować (i malować) mnóstwa figurek, mają prawie wszystko w plastiku, są szybką armią z przyzwoitą magią i dobrze walczą. Cała reszta mnie nie interesuje: figurki są brzydkie, no może poza DP, lion chariotem (ale to opcja bezużyteczna), plastikowymi PG i SM z IoB, fluff jest nudny i płaski, w dodatku pełen smęcenia, ale sama armia daje radę na stole i można sobie pograć ofensywnie i z taktycznymi sztuczkami, a to jest dla mnie najważniejsze, żeby mieć odmianę od krasnoludów, no i chciałem armię porządku.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

PiotrB pisze:
mifa40 pisze:mam 14 lat nie jestem za stary żeby grac wfbpokazallem moim kolegom piekny kodex high elves obecna edycja a oni wysmiali mnie i stwierdzili ze to lalki dla dziewczyn wiec sie zastanawiam czy nie jest za stary na elfy

big lol - ja mam lat 38 i dalej gram elfami 8)...choć żona mówi mi to samo co Twoi 14 letni koledzy :)...nie spodziewam się ,że ktoś to zrozumie :^o
Mam 15 lat dla kolegów z klasy to zabawki, chociaż z ich poziomem inteligencji nie obczaili by wo gule ruchów :lol2: . Ale za to moje malowanie, robienie terenów docenia pan z plastyki i mam u niego szuche na koniec zawsze :D . A zbierać zacząłem najpierw jak kolega wyżej uruk-hai potem gondor, przerzuciłem się na w40 grałem Blood angels, teraz w WFB i przytym jestem. Zbierałem troche DE ale stwierdziłem że sa do dupy, potem skaveni, a teraz najbardziej Zaj#$%^& armia ELFY WYSOKIEGO RODU :D . W szkole nie narzekam bo mam 8 kolegow ktorzy grają: Bretą, krasiami, orkami, 3 wojokami chaosu , jeszcze jeden wysokimi i lizok i jeszcze leśnymi . Wiec każda przerwa to dyskusje na temat WFB :D
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, o 22:02 przez Slayer, łącznie zmieniany 2 razy.

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

8)
ale chyba dla pani od polskiego nie jesteś powodem do dumy, co nie?
błąd na błędzie #-o

Krzysiek_312
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krzysiek_312 »

Cieszymy się z Twojego szczęścia, ale byłoby miło gdybyś 'obczaił' zasady ortografii i interpunkcji. Wtedy nawet dałoby się bez większych problemów czytać Twoje posty. :P
Obrazek

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Nie chciało mi się wcześniej ale jest już poprawka. A z pola ma 4 :D nie wiem jak nawet?

ODPOWIEDZ